Biuro prasowe

BIZNES 2019-02-11

Pomoc prawna potrzebna w codziennym życiu

Pomoc prawna potrzebna w codziennym życiu
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-01

Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group oferentem PPK

• Compensa Życie informuje, że od 1 lipca 2019 roku będzie oferować Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). • Dystrybucja oferty będzie prowadzona w oparciu o bliską współpracę z reprezentującymi pracodawców brokerami i w kanale agencyjnym.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2019-01-31

Ceny OC – wracamy do źródła

W grudniu 2018 średnia cena OC wyniosła 618PLN–blisko 10% mniej niż rok wcześniej.Spadek jest jeszcze bardziej widoczny jeśli porównamy ceny z grudnia 2016, wtedy OC kosztowała średnio 706PLN.Stopniowo wracają do poziomu sprzed 2 lat, kiedy to były jeszcze w początkowej fazie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-28

Korporacja czy kooperacja? ANG Spółdzielnia zachęca do współpracy

„Korporacja czy kooperacja” - pod takim hasłem ruszyła kampania ANG Spółdzielni, mająca na celu przedstawienie przewag spółdzielni jako modelu biznesowego i zaproszenie do współpracy ekspertów kredytowych oraz ubezpieczeniowych.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2019-01-18

Kiedy pogoda kaprysi, warto zabezpieczyć majątek

Jakie konsekwencje dla nas i ochrony naszego majątku niosą za sobą coraz częstsze anomalie pogodowe i jak się przed nimi chronić, radzi ekspert Gothaer – Agnieszka Poloczek.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2019-01-16

Czy telematyka podniesie bezpieczeństwo na drogach?

Telematyka staje się bardzo ważna dla coraz większej liczby firm ubezpieczeniowych oraz dostawców rozwiązań telematycznych. Do głównych korzyści jakie przynosi należą przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa na drogach oraz niższe składki OC dla kierowców.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-28

Ikano Bank: Karta Podarunkowa na pomoc specjalisty o wartości 2000 zł

Tylko do 4 stycznia 2019 roku obowiązuje promocja przygotowana przez Ikano Bank i Ubezpieczyciela AXA France. Kup w IKEA dowolne produkty lub usługi na raty oraz zdecyduj się na ubezpieczenie spłaty kredytu, a otrzymasz Kartę Podarunkową na pomoc specjalisty wartą aż 2000 zł.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2018-12-20

Co drugi Polak uważa, że urządzenia elektroniczne psują się tuż po gwarancji

Wg badania AXA Partners, blisko 75% Polaków uważa, że sprzęt komputerowy, AGD i RTV jest bardziej awaryjny niż 10 lat temu, a przeszło co drugi z nas twierdzi, że urządzenia psują się już w pierwszym roku po zakończeniu gwarancji.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2018-12-18

Eksperci podliczyli straty w domu Kevina!

Eksperci TU Compensa oszacowali, że szkody w świątecznym hicie „Kevin sam w domu”, powstałe w związku z kradzieżą i włamaniem, przyniosłyby straty liczone w setkach tysięcy złotych. Ubezpieczenie 400-metrowego domu kosztowałoby filmową rodzinę McCallisterów ok. 8 tys. zł.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2018-12-18

Sprzęt elektroniczny pod ochroną

Koszt zakupu nowego firmowego sprzętu to tylko wierzchołek góry lodowej wydatków, kiedy dojdzie do awarii czy zniszczenia. Kiedy wszystkie sposoby ocalenia zniszczonego sprzętu zawiodą, pomoże polisa dla biznesu. Warunek jest jeden: trzeba ją kupić zawczasu.
czytaj więcej