Biuro prasowe

BIZNES 2021-03-31

Assistance dla firm. Od pomocy medycznej dla pracownika po infolinię

O assistance słyszy się przeważnie w kontekście domów i mieszkań. Tymczasem z tego rodzaju pomocy w ramach ubezpieczenia mogą korzystać także firmy. Zakres usług obejmuje m.in. wsparcie informatyczne, prawne, rekrutacyjne lub medyczne.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-30

Europ Assistance z ubezpieczeniem assistance dla kobiet

​Europ Assistance Polska przygotowała wsparcie w postaci pakietu usług assistance „Złota rączka” i wizyty domowej lekarza i pielęgniarki, dołączonych do ubezpieczenia, które daje ochronę i wsparcie w przypadku i choroby nowotworowej i nieszczęśliwych wypadków.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-01

Assistance jeszcze bardziej zyskuje na znaczeniu w czasach pandemii

43% Polaków deklaruje posiadanie ubezpieczenie assistance, to o 15 punktów procentowych więcej niż dekadę temu. 96% osób, które skorzystały z assistance, jest zadowolona z jakości świadczonej pomocy – najwięcej w historii badania.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-26

Lockdown nie zwalnia firmy z odpowiedzialności za wypadki

Lockdown nie zwalnia właścicieli czasowo zamkniętych firm z obowiązków, które nakłada na nich prawo. Przypomniała o tym tegoroczna zima – nieodśnieżony chodnik czy sople przy dachu zagrażały zdrowiu przechodniów, a firmy narażały na roszczenia od poszkodowanych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-15

Domowe assistance. Najczęstsze interwencje w 2020 roku

O 34% wzrosła liczba interwencji domowego assistance w 2020 roku – podsumowuje zakład ubezpieczeń Compensa. Assistance to zdecydowanie najpopularniejsze rozszerzenie ubezpieczenia domu i mieszkania – ma je niemal każdy posiadacz polisy
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-10

Ubezpieczenia. Wypłata odszkodowania natychmiast po zgłoszeniu szkody

Ubezpieczeniowe aplikacje do samodzielnej likwidacji szkód działają na polskim rynku od kilku lat. Od teraz klienci mogą zlecić wypłatę odszkodowania równolegle ze zgłoszeniem szkody – informuje towarzystwo ubezpieczeń Compensa.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-09

CUK Ubezpieczenia laureatem Diamentów Forbesa 2021

Miesięcznik Forbes opublikował ranking najbardziej prestiżowych firm z całej Polski. Wśród nich znalazła się multiagencja CUK Ubezpieczenia, która w tym roku obchodzi swoje 20 lecie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-01

CUK Ubezpieczenia multiagencją roku 2020 według Gazety Ubezpieczeniowej

Gazeta Ubezpieczeniowa cyklicznie co roku w ramach rankingu „Wydarzenia” przyznaje swoje nagrody za rok ubiegły. Tytuł Multiagencji Roku 2020 zdobył CUK Ubezpieczenia, wyróżniający się ponad rynkowymi wynikami sprzedażowymi oraz ogromnym rozwojem.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-29

Ubezpieczenie na wypadek wyłudzenia „na wnuczka”

Pomimo wielu akcji edukacyjnych, tendencja oszustw „na wnuczka” od kilku lat utrzymuje się na podobnym poziomie. Według danych statystycznych Komendy Głównej Policji, w 2019 roku metodą „na wnuczka” czy „policjanta” wyłudzono ponad 72 mln zł.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-15

Europ Assistance Polska podsumowuje 2020 rok

Pomimo trudnej sytuacji epidemicznej na całym świecie, firma pomagała klientom każdego dnia, dbając o to, aby zapewnić im niezakłócony i bezpieczny dostęp do świadczonych usług na najwyższym poziomie.
czytaj więcej