Biuro prasowe

BIZNES 2019-06-14

Compensa: hydraulik w aż 40 proc. interwencji assistance

• Towarzystwo ubezpieczeń Compensa sprawdziło, w jakich sytuacjach najczęściej przydaje się domowe assistance – usługa dodawana do niemal każdej polisy mieszkaniowej.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-13

Jeśli firmy ubezpieczeniowe nie zainwestują w UX mogą stracić wpływy

Firmy z branży ubezpieczeniowej poszukają skutecznych rozwiązań, które umożliwiają wykorzystywanie danych z systemów backendowych do tworzenia stron internetowych. Jest to szczególnie ważne dla ubezpieczycieli sprzedających znaczną liczbę polis przez niezależnych agentów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-11

Firmowe polisy na minusie

Towarzystwa ubezpieczeniowe prześcigają się w ofertach dla firm. O ile jednak klienci chętnie korzystają z tych ofert, o tyle niekoniecznie chętnie za nie płacą. Jak wskazują dane Krajowego Rejestru Długów, polscy przedsiębiorcy są winni ubezpieczycielom ponad 161,4 mln zł.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-04

Zawód Fizjoterapeuty, a obowiązki ubezpieczeniowe w świetle nowych przepisów

Zawód Fizjoterapeuty, a obowiązki ubezpieczeniowe w świetle nowych przepisów prawa po 1 czerwca 2019 roku
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2019-05-29

Medycyna pracy – tylko obowiązek czy także szansa?

Medycyna pracy często traktowana jest wyłącznie jako obowiązek, który nie ma znaczącego i pozytywnego przełożenia na działalność firmy. Dobrze skonstruowana ochrona zdrowotna może być wsparciem dla firmy. Sprawną realizację świadczeń zapewniają grupowe ubezpieczenia zdrowotne.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2019-05-29

Ochrona przeciwpowodziowa w ramach polisy

Gothaer TU S.A. jako jedyne towarzystwo ubezpieczeń na polskim rynku oferuje ochronę zabezpieczenia majątku przed szkodą, jeżeli istnieje bezpośrednie zagrożenie wystąpienia zdarzenia, np. powodzi.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2019-05-28

Trzy pokolenia pracowników – trzy różne grupy problemów

Wśród prawie 16,5 mln pracujących znajdują się przedstawiciele trzech różnych pokoleń – X, Y i Z. Każde pokolenie ma inne potrzeby zdrowotne, naprzeciw którym powinni wyjść pracodawcy.
czytaj więcej
BIZNES 2019-05-27

Nowa mobilność. Jak regulować i ubezpieczać?

Nowa mobilność. Jak regulować i ubezpieczać?
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2019-05-20

Esaliens o obowiązkach i korzyściach z PPK

Z inicjatywy Esaliens TFI w poniedziałek (20.05) podczas XIV Krakowskiego Forum Wynagrodzeń odbywa się panel poświęcony obowiązkom i korzyściom wynikającym z wprowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).
czytaj więcej
BIZNES 2019-05-20

Ubezpieczenia OC: rekordziści przepłacają 3-krotnie!

Z przykładowych wyliczeń multiagencji Superpolisa Ubezpieczenia wynika, że w zależności od ubezpieczyciela ceny OC mogą się od siebie różnić nawet o ponad 200%.
czytaj więcej