Biuro prasowe

BIZNES 2021-01-15

Europ Assistance Polska podsumowuje 2020 rok

Pomimo trudnej sytuacji epidemicznej na całym świecie, firma pomagała klientom każdego dnia, dbając o to, aby zapewnić im niezakłócony i bezpieczny dostęp do świadczonych usług na najwyższym poziomie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-14

Bezpieczni w nowym roku

Pandemia pokrzyżowała plany życiowe większości rodaków. Część z nich z nadzieją patrzy na to co może przynieść nowy rok i snuje pierwsze plany. Jak najlepiej przygotować się na kolejne 365 dni, aby bezpiecznie zrealizować noworoczne postanowienia?
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-13

"Pandemia pod kontrolą" dla Klientów Nationale Nederlanden

Europ Assistance S.A. przygotowała dla Klientów ubezpieczeń grupowych oferowanych przez Nationale Nederlanden nowy produkt „Pandemia pod kontrolą”
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-15

Firma zajmująca się obrotem wierzytelnościami rozpoczęła emisję akcji

Firma ERE Inwestycje S.A. właśnie rozpoczęła emisję akcji przy udziale platformy equity crowdfundingowej Beesfund.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-12-09

Pewne ubezpieczenie na niepewne czasy

Według badania przeprowadzonego przez multiagencję CUK Ubezpieczenia prawie 61 proc. Polaków zdecydowało się na zakup polisy podczas pandemii koronawirusa.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-08

Kiedy kończy się moje ubezpieczenie? To zależy od polisy…

Od jednego dnia nawet do… kilkudziesięciu lat – okres ochrony ubezpieczeniowej różni się w zależności od rodzaju umowy. Jak długo obowiązują najpopularniejsze ubezpieczenia na rynku?
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-03

Polisa pomoże naprawić wizerunek firmy

Polisy od większości nieprzewidzianych zdarzeń mogą uwzględniać wsparcie ubezpieczyciela w odbudowie wizerunku firmy – zatrudnienie specjalistów od wizerunku, pokrycie kosztów dodatkowych działań marketingowych, a nawet pomoc w odbudowie poziomu sprzedaży.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-01

Ubezpieczenia flot: nie warto oszczędzać na rozszerzeniach

Do oszczędności należy podchodzić ostrożnie, żeby w pogoni za lepszą ceną nie zrezygnować z kluczowych dla flot elementów ochrony – rozszerzeń, pozwalających na ustalenie indywidualnych stawek napraw czy likwidację szkód umyślnych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

Złodzieje też czekają na Black Friday. Te zakupy chętnie ukradną ci z domu…

Pandemia nie powstrzymuje złodziei. Według policyjnych danych liczba kradzieży z włamaniem rośnie. Zdaniem ubezpieczyciela najczęściej ginie m.in. biżuteria i sprzęt RTV. Jak się od tego ubezpieczyć?
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-23

Polisy od przerw w działalności zyskują na znaczenie – co warto o nich wiedzieć?

Przedsiębiorcy coraz dokładniej przyglądają się swoim planom ciągłości działania, więc rośnie zainteresowanie ubezpieczeniami przerw w działalności. Polisa może chronić firmę nawet od zdarzeń zachodzących u dostawców czy odbiorców.
czytaj więcej