Biuro prasowe

BIZNES 2019-12-02

Dlaczego wady postawy nie są chorobą zawodową?

Z najnowszych analiz opublikowanych w Centralnym Rejestrze Chorób Zawodowych wynika, że w zeszłym roku odnotowano łącznie 2 022 nowych przypadków tych schorzeń (o 4% więcej niż rok wcześniej).
czytaj więcej
BIZNES 2019-11-30

CUK.pl i atrakcyjne trio ubezpieczeniowe

W każdym miesiącu, CUK Ubezpieczenia proponuje bardzo korzystne promocje.W listopadzie, na cuk.pl, możemy znaleźć aż 3 Produkty Miesiąca. Takie oferty, to świetna okazja, żeby zaopatrzyć się w ubezpieczenie w unikatowej cenie i przekonać się jak sprawdzają się także u nas.
czytaj więcej
BIZNES 2019-11-29

David Capdevila nowym CEO Atradius N.V.

1 stycznia 2020 roku David Capdevila obejmie funkcję dyrektora generalnego Atradius N.V., międzynarodowego ubezpieczyciela należności. Zastąpi Isidoro Undę, który po 12 latach ustępuje ze stanowiska.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2019-11-19

Średnio „robimy” na lawecie ponad 60 km

Średni dystans holowania pojazdów w ramach assistance wynosi 61 km – wynika z danych towarzystwa ubezpieczeń Compensa.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2019-11-18

Od 5 lat domy i mieszkania palą się coraz częściej…

Od 5 lat rośnie liczba pożarów w budynkach jedno- i wielorodzinnych – w zeszłym roku strażacy interweniowali niemal 30 tys. razy.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2019-11-12

Czy warto zostać w PPK?

Dobiega końca proces wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) w największych firmach, a od 1 stycznia 2020 r. do rządowego programu zaczną dołączać mniejsze podmioty. Co może przekonać pracowników do oszczędzania w PPK?
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2019-10-31

Zabezpiecz nagrobki bliskich przed złodziejami i zniszczeniem!

Skradzione mosiężne litery czy zdewastowane płyty – z takimi widokami spotykają się niektóre rodziny, które odwiedzają groby bliskich podczas Święta Zmarłych. Poza smutkiem i niedowierzaniem, napotykamy kolejną nieprzyjemność, jaką są koszty naprawy.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2019-10-30

Polisy komunikacyjne w portfelach Polaków

Ponad 56% Polaków deklaruje, że korzysta z opcji rozłożenia płatności za ubezpieczenie komunikacyjne na raty. Z badania możemy się dowiedzieć nie tylko jakie ubezpieczenia posiadają Polacy, ale także co o nich myślą i czym kierują się podczas wyboru zarówno polisy jak i TU.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-30

Wynajmujesz mieszkanie studentom? Dobrze się zabezpiecz

• Pobierana przy podpisywaniu umowy najmu kaucja często okazuje się niewystarczająca, aby pokryć szkody w mieszkaniu, warto więc zastanowić się nad dodatkową ochroną w postaci polisy ubezpieczeniowej.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2019-10-24

Wiener inwestuje w sztuczną inteligencję

W Wiener dzieje się prawdziwa cyfrowa ewolucja. Nowe technologie pozwalają na udoskonalenie obsługi, przyspieszenie wymiany informacji i ograniczają zaangażowanie pracowników w proste, powtarzalne czynności.
czytaj więcej