Biuro prasowe

BIZNES 2020-06-29

GSU Ubezpieczenia z Maxi Tarczą

Maxi Tarcza – to kompleksowe ubezpieczenie na wypadek wystąpienia nieprzewidzianego zdarzenia losowego.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-24

Które domy można ubezpieczyć od powodzi?

Silne opady, nawałnice i podtopienia dotykają kolejne części kraju. IMGW wydaje coraz więcej ostrzeżeń przed zagrożeniem powodziowym.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-06-22

CUK Ubezpieczenia zabezpiecza to co najcenniejsze – życie

Według analiz Głównego Urzędu Statystycznego i Eurostatu polskie gospodarstwa domowe na ochronę zdrowia i życia przeznaczają 5,6% ogólnych wydatków. To znacznie większy odsetek niż średnia europejska, która wynosi 3,9%.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-06-19

Dzięki CUK możesz przenieść świat ubezpieczeń do smartfona

Ubezpieczenia można także kupić w kanale online, korzystając z porównywarki na stronie internetowej. Dodatkowym kanałem, który ułatwia zdalny zakup ubezpieczenia jest aplikacja CUK Ubezpieczenia, a aplikacja Google Asystent pomoże klientowi sprawdzić, czy nie przepłaca za OC.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-06-18

Generali i CUK z ubezpieczeniem na życie już od 32 złotych

Najpopularniejszą polisą ubezpieczeniową w Polsce jest OC pojazdu. Jest to jednocześnie polisa obowiązkowa. Polacy chronią swoje pojazdy a zapominają o ubezpieczeniu swojego życia. Warto to zmienić, zwłaszcza, że w czerwcu możemy zawrzeć polisę w bardzo atrakcyjnej cenie.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-06-18

W CUK Ubezpieczenia do OC samochodu OC w życiu prywatnym za symboliczną złotówkę

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym nie jest ubezpieczeniem, po które Polacy sięgają w pierwszej kolejności. Warto się w nie jednak zaopatrzyć, zwłaszcza, że w tym miesiącu w ofercie CUK Ubezpieczenia do obowiązkowego OC pojazdu ochrona w życiu prywatnym to tylko 1 złoty.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-18

Prawie 500 tys. osób z odszkodowaniami po wypadkach w 2019 r.

Ubezpieczenie NNW obejmuje przede wszystkim urazy doznane wskutek niespodziewanego wypadku. Do podstawowej ochrony można jednak dodać elementy, które pomogą wrócić do sprawności i odzyskać zdrowie, a także ułatwią funkcjonowanie po wypadku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-09

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum rozpoczyna współpracę z N42.

Od pierwszego czerwca za działania marketingowe i PR-owe Domu Ubezpieczeniowego Spectrum - ogólnopolskiej multiagencji sieciowej w branży ubezpieczeniowej, posiadającej swoje placówki na terenie całego kraju, odpowiada agencja kreatywna N42.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-05

Minimalne sumy gwarancyjne w OC lekarza to dziś zdecydowanie za mało

Komentarz Pawła Strzelca, radcy prawnego Eksperta w dziedzinie prawa medycznego
czytaj więcej