Biuro prasowe

Ubezpieczenia BIZNES 2020-04-17

Bezpieczny dom? Tylko z CUK i Allianz!

W ostatnim czasie dom jest miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu, warto więc zadbać o jego właściwą ochronę. Okres wiosenny to dobry moment, aby pomyśleć o ochronie nieruchomości na wypadek niespodziewanych zdarzeń.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-15

Europ Assistance Polska i Generali wspierają pracodawców

W związku z rosnącym zagrożeniem zachorowania na Covid-19, Generali wprowadziło nowy produkt dedykowany pracodawcom, którzy w ramach Grupowego Ubezpieczenia Covid-19 mogą ubezpieczyć wszystkich swoich pracowników.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-04-14

Jakość obsługi w Warcie potwierdzona w sprawozdaniu Rzecznika Finansowego

Sprawozdanie Rzecznik Finansowego za 2019 kolejny rok z rzędu potwierdziło najwyższą jakość obsługi klienta w Warcie. Firma ponownie znalazła się na czele zestawienia firm zarówno w kategorii ubezpieczeń komunikacyjnych jak i majątkowych.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-04-09

OC w życiu prywatnym tylko za złotówkę – promocja Generali dla klientów CUK Ubez

Ubezpieczenie OC pojazdu jest ubezpieczeniem obowiązkowym i przez to najpopularniejszym w naszym kraju. Przy zakupie polisy warto poszukać takiej oferty, która daje możliwości zakupu dodatkowego ubezpieczenia w atrakcyjnej cenie np. OC w życiu prywatnym.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-09

Jak ubezpieczyć mieszkanie bez papierowych dokumentów?

Ubezpieczenie mieszkania można kupić na podstawie wyłącznie elektronicznych dokumentów. Dzięki temu da się uniknąć osobistego kontaktu z agentem.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-06

Warta przekaże 10 milionów złotych na walkę z koronawirusem

Grupa Warta przekaże 10 milionów złotych na wsparcie walki z epidemią COVID-19. Firma wykorzysta na ten cel, m.in. środki, które miały być przeznaczone na kampanię jubileuszową z okazji 100-lecia działalności.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-04-04

Ubezpiecz auto lub mieszkanie i oglądaj CDA Premium

Aviva przygotowała promocję, która pomoże wypełnić czas spędzany w domu podczas epidemii. Osoba, która ubezpieczy w Avivie auto, mieszkanie lub dom, przez 3 miesiące może bezpłatnie korzystać z oferty CDA Premium.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-03-24

CUK Ubezpieczenia z kolejnymi SUPERofertami

Nowy miesiąc, nowe promocje, multiagencja CUK Ubezpieczenia przygotowała dla swoich klientów promocyjne ceny ubezpieczenia komunikacyjnego, ubezpieczenia na życie oraz domu lub mieszkania. Ubezpieczenia objęte promocją możemy kupić bez konieczności wychodzenia z domu.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-03-23

Warta z rekordowymi wynikami i poziomem sprzedaży

Warta wypracowała doskonałe wyniki w 2019 r. Są one efektem skutecznego i profesjonalnego funkcjonowania wszystkich filarów działalności firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-18

PPK przez telefon w Compensie Życie

Compensa Życie wprowadza możliwość zawarcia umowy o zarządzanie PPK przez telefon. To jeden z elementów reagowania spółek Compensy na zagrożenie koronawirusem.
czytaj więcej