Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-12

Kto dostanie dwa odszkodowania po wypadku samochodowym?

- W 2019 r. na polskich drogach zginęło 2,8 tys. osób, a 35,2 tys. zostało rannych. - Jeśli ubezpieczenie OC lub AC auta, którym jechali poszkodowani (kierowca i pasażerowie), było w momencie wypadku rozszerzone o polisę NNW, mogą oni otrzymać odszkodowanie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-09

Kobiecy Assistance – jak Panie korzystają z usług pomocowych

Usługi assistance stają się coraz bardziej powszechne. Posiada je też coraz więcej kobiet i to już nie tylko w formie assistance samochodowego.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-06

Polki wolą volkswageny czy ople? [Raport na Dzień Kobiet]

- Polki najczęściej wybierają samochody Volkswagena, Opla i Toyoty – wynika z przygotowanego na Dzień Kobiet raportu towarzystwa ubezpieczeń Compensa. - W porównaniu z mężczyznami kobiety jeżdżą młodszymi samochodami o mniejszej pojemności i mocy silnika.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-26

Karta przedpłacona dla ubezpieczonych – nowość MediSky International

MediSky International wprowadza kolejne udogodnienie dla swoich klientów: przedpłaconą kartę umożliwiającą realizacje płatności za leczenie bez angażowania środków ubezpieczonego.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-11

Laur Klienta GRAND PRIX 2020 dla Europ Assistance Polska

Firma Europ Assistance Polska ponownie została wyróżniona w rankingu „Laur Klienta”, zdobywając nagrodę GRAND PRIX, w kategorii usług assistance. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie wyników ogólnopolskiego badania klientów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-11

Euler Hermes uwzględnia ryzyka ESG w swoich ratingach ryzyka kraju

Euler Hermes staje się pierwszym ubezpieczycielem należności, który uwzględnia ryzyka ESG w swoich ratingach ryzyka kraju
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-10

Polski oddział Toyota Insurance Management rośnie w siłę

Toyota Insurance Management - ubezpieczeniowa spółka grupy Toyota Financial Services, może zaliczyć rok 2019 w Polsce do bardzo udanych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-10

5 powodów, dla których warto mieć ubezpieczenie na życie

5 powodów, dla których warto mieć ubezpieczenie na życie – nowa odsłona INTER Medyk Life
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-02-10

CUK Ubezpieczenia Twoja SUPEROCHRONA!

W lutym, multiagencja CUK Ubezpieczenia oferuje swoim klientom trzy promocyjne oferty ubezpieczeniowe. W tym miesiącu wśród Produktów Miesiąca znalazło się ubezpieczenie podróżne, na życie oraz mieszkania lub domu.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-02-07

CUK Ubezpieczenia zacieśnia współpracę z ubezpieczycielami

Multiagencja CUK Ubezpieczenia co roku wprowadza nowe atrakcje dla swoich klientów. Pierwszym z wielu kroków, jakie firma ma w planach podjąć w 2020 jest zacieśnianie współpracy z wieloma różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.
czytaj więcej