Biuro prasowe

BIZNES 2020-10-20

Program lojalnościowy Emirates Skywards obchodzi 20-lecie

Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy Emirates i flydubai, obchodzi 20 lat doskonałości, innowacji i najlepszych nagród.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-30

Emirates pomagają ludności w Bejrucie dzięki hojności swoich klientów

Ponad miesiąc po niszczycielskich wybuchach w Bejrucie Emirates nadal działają na rzecz poszkodowanych społeczności. Dzięki hojności swoich klientów z całego świata linie dostarczają niezbędne przesyłki.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-01

Jak Polacy podróżują w dobie pandemii?

W zagraniczną podróż Polacy wybierali się w pojedynkę (60%), jedna piąta rezerwacji w analizowanym okresie dotyczyła wyjazdów par bez dzieci.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-24

Wystartowało połączenie lotnicze Wrocław-Budapeszt

Wrocław po raz pierwszy zyskuje bezpośrednie połączenie lotnicze ze stolicą Węgier. Nowy kierunek sieciowy uruchamiają Polskie Linie Lotnicze LOT. Samoloty na tej trasie będą latały raz w tygodniu, w poniedziałki, ale przewoźnik nie wyklucza zwiększenia częstotliwości.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-23

Nagroda za najlepszą pierwszą klasę dla linii lotniczych” dla Emirates

Linia lotnicza otrzymała również tytuł „Najlepsza klasa ekonomiczna na region Bliskiego Wschodu” i została uznana za najlepszą w tym regionie w kategorii dużych linii lotniczych
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-23

"Rzeczpospolita" tworzy "Dekalog walki z dezinformacją"

„Rzeczpospolita” tworzy „Dekalog walki z dezinformacją”. Od 22 lipca w „Rzeczpospolitej” i na rp.pl będą się ukazywać wywiady rozwijające każdy z punktów dekalogu. Wśród rozmówców znaleźli się m. in. Jakub Bierzyński, prof. Jerzy Bralczyk, Dorota Gawryluk i Edwin Bendyk.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-15

Corendon Airlines z ofertą

Przedstawiciele linii lotniczych Corendon Airlines, która dzięki bogatej ofercie i wysokiej jakości usług odnotowuje wzrost rozwoju w całej Europie, zapowiedzieli dalszą ekspansję na polskim rynku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-22

Komunikacja zbiorowa ucierpi przez wirusa. Samochody wracają do łask

Jedna trzecia Polaków, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy latali samolotem, uważa, że rynek lotniczy przez lata nie wróci do sytuacji sprzed pandemii. Ankietowani deklarują także rzadsze podróże samolotem niż dotychczas – wynika z badania IBRIS.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-02

Emirates SkyCargo przetransportowały do Polski artykuły medyczne

Emirates SkyCargo, linie lotnicze cargo należące do Emirates, odegrały w tym szczególnym czasie kluczową rolę zapewniając transport artykułów medycznych i pomocniczych do Warszawy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-02

Coraz więcej chętnych do udziału w Aeromixer 2020

Już ponad 90 polskich i zagranicznych firm i instytucji zapowiedziało udział w drugiej edycji Civil and Military Aeromixer 2020 - imprezie networkingowej i naukowej branży aeronautycznej, która za miesiąc odbędzie się we Wrocławiu.
czytaj więcej