Biuro prasowe

BIZNES 2021-02-05

Nowa inwestycja na wrocławskim lotnisku

W Porcie Lotniczym Wrocław oficjalnie zaprezentowano dziś bramki do automatycznej kontroli dokumentów podróżnych w strefie Non Schengen. Wrocławskie lotnisko jako drugie regionalne lotnisko w Polsce zainstalowało je zarówno w hali odlotów, jak i przylotów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-30

Krzysztof Przybył - Polska dronami stoi

Polska może być liderem zmian w Europie i to u nas mogą rodzić się nowatorskie rozwiązania w dziedzinie transportu z wykorzystaniem Bezzałogowych Statków Powietrznych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-30

Otwarty dialog przyspieszy światową transformację cyfrową

Ponieważ świat ma nadzieję położyć kres pandemii koronawirusów, "nowa rzeczywistość" będzie musiała stawić czoła wyzwaniom związanym z przezwyciężeniem poczucia zagrożenia i odbudową zaufania do rządów, przemysłu i globalnego bezpieczeństwa.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-20

Program lojalnościowy Emirates Skywards obchodzi 20-lecie

Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy Emirates i flydubai, obchodzi 20 lat doskonałości, innowacji i najlepszych nagród.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-30

Emirates pomagają ludności w Bejrucie dzięki hojności swoich klientów

Ponad miesiąc po niszczycielskich wybuchach w Bejrucie Emirates nadal działają na rzecz poszkodowanych społeczności. Dzięki hojności swoich klientów z całego świata linie dostarczają niezbędne przesyłki.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-01

Jak Polacy podróżują w dobie pandemii?

W zagraniczną podróż Polacy wybierali się w pojedynkę (60%), jedna piąta rezerwacji w analizowanym okresie dotyczyła wyjazdów par bez dzieci.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-24

Wystartowało połączenie lotnicze Wrocław-Budapeszt

Wrocław po raz pierwszy zyskuje bezpośrednie połączenie lotnicze ze stolicą Węgier. Nowy kierunek sieciowy uruchamiają Polskie Linie Lotnicze LOT. Samoloty na tej trasie będą latały raz w tygodniu, w poniedziałki, ale przewoźnik nie wyklucza zwiększenia częstotliwości.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-23

Nagroda za najlepszą pierwszą klasę dla linii lotniczych” dla Emirates

Linia lotnicza otrzymała również tytuł „Najlepsza klasa ekonomiczna na region Bliskiego Wschodu” i została uznana za najlepszą w tym regionie w kategorii dużych linii lotniczych
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-23

"Rzeczpospolita" tworzy "Dekalog walki z dezinformacją"

„Rzeczpospolita” tworzy „Dekalog walki z dezinformacją”. Od 22 lipca w „Rzeczpospolitej” i na rp.pl będą się ukazywać wywiady rozwijające każdy z punktów dekalogu. Wśród rozmówców znaleźli się m. in. Jakub Bierzyński, prof. Jerzy Bralczyk, Dorota Gawryluk i Edwin Bendyk.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-15

Corendon Airlines z ofertą

Przedstawiciele linii lotniczych Corendon Airlines, która dzięki bogatej ofercie i wysokiej jakości usług odnotowuje wzrost rozwoju w całej Europie, zapowiedzieli dalszą ekspansję na polskim rynku.
czytaj więcej