Biuro prasowe

BIZNES 2021-07-20

Polska technologia wesprze transformację cyfrową Pratt & Whitney Canada

Pratt & Whitney Canada, światowy lider w projektowaniu, produkcji i serwisie silników do śmigłowców oraz samolotów cywilnych i wojskowych, w tym Airbus, Boeing czy Lockheed Martin, wybrał rozwiązanie WEBCON do digitalizacji procesów we wszystkich oddziałach koncernu.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-07

IATA wzmacnia skalowalność działalności operacyjnej z usługami Rimini Street

IATA, Stowarzyszenie zrzeszające przedstawicieli komercyjnych linii lotniczych, przechodzi na usługi zintegrowanego wsparcia i zarządzania aplikacjami oferowane przez Rimini Street.
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-23

Maksymalizacja gęstości składowania dzięki automatycznym regałom i VNA

Osiągnięcie maksymalnej gęstości składowania przy zachowaniu wygodnego dostępu do ładunków to wyzwanie, z którym sprostać trzeba w wielkomiejskich stacjach e-commerce, ale także na lotniskach. Oto jak poradziła sobie z nim firma Lufthansa Technik Logistik Services.
czytaj więcej
BIZNES 2021-05-27

Wrocławskie lotnisko: wracają ułatwienia dla pasażerów

Udogodnienie dla pasażerów przylatujących ze strefy Non Schengen. Od wczoraj przed przekroczeniem granicy mogą znów wykonać na lotnisku szybkie testy antygenowe na obecność koronawirusa.
czytaj więcej
BIZNES 2021-05-11

Inauguracje lotów wakacyjnych. Dokąd z Wrocławia?

Grecja, Hiszpania, Egipt, Turcja – do tych krajów już latają samoloty z Portu Lotniczego Wrocław. Niedługo inauguracja kolejnych wakacyjnych połączeń. Ruch na lotnisku rośnie z miesiąca na miesiąc. Dużą popularnością już teraz cieszą się loty czarterowe.
czytaj więcej
BIZNES 2021-05-06

Z Wrocławia do Legolandu samolotem! Nowe połączenie

Jak daleko są marzenia o największym świecie Lego? Zaledwie półtorej godziny od Wrocławia. To za sprawą nowego połączenia, które do rozkładu lotów z Portu Lotniczego Wrocław wprowadza Ryanair.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-05

Nowa inwestycja na wrocławskim lotnisku

W Porcie Lotniczym Wrocław oficjalnie zaprezentowano dziś bramki do automatycznej kontroli dokumentów podróżnych w strefie Non Schengen. Wrocławskie lotnisko jako drugie regionalne lotnisko w Polsce zainstalowało je zarówno w hali odlotów, jak i przylotów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-30

Krzysztof Przybył - Polska dronami stoi

Polska może być liderem zmian w Europie i to u nas mogą rodzić się nowatorskie rozwiązania w dziedzinie transportu z wykorzystaniem Bezzałogowych Statków Powietrznych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-30

Otwarty dialog przyspieszy światową transformację cyfrową

Ponieważ świat ma nadzieję położyć kres pandemii koronawirusów, "nowa rzeczywistość" będzie musiała stawić czoła wyzwaniom związanym z przezwyciężeniem poczucia zagrożenia i odbudową zaufania do rządów, przemysłu i globalnego bezpieczeństwa.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-20

Program lojalnościowy Emirates Skywards obchodzi 20-lecie

Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy Emirates i flydubai, obchodzi 20 lat doskonałości, innowacji i najlepszych nagród.
czytaj więcej