Biuro prasowe

BIZNES 2021-08-02

Business Edge tworzy zespół redakcyjny

Jacek Brzeziński objął stanowisko – Head of Content, czyli szefa redakcji w Business Edge, warszawskiej agencji marketingu B2B i content PR.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-28

Dan Cake stworzył mural oczyszczający powietrze

Ma moc 170 drzew i można na nim odszukać charakterystyczne dla regionu miejsca oraz detale związane ze sportowymi i proekologicznymi aktywnościami. Mowa o muralu, który z końcem lipca powstał w Chrzanowie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-22

Za osiem dni podniebny ambasador Goodyear przybędzie do Polski

Latem marka Goodyear chce podbić nie tylko europejskie drogi. By przykuć uwagę i dotrzeć do szerszego grona klientów, producent wypuścił w niebo swojego ambasadora, sterowiec Goodyear Blimp, który przybędzie z trzydniową wizytą do Polski już 30 lipca.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-22

Zmiany personalne i awanse w 19 Południku

Do zespołu agencji dołączyła Agata Bednarska, obejmując stanowisko Brand Designera, a Karolina Studzińska awansowała na Senior Account Managera.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-21

Wystartowała kampania BIC Kids Dla Twojego Małego Artysty!

Każde dziecko jest Małym Artystą, a każdy jego rysunek małym dziełem sztuki – to założenie tegorocznej komunikacji marki BIC Kids w okresie powrotu do szkoły.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-20

Nie wszystkie platformy sprawdzą się w przypadku przedsiębiorców

Social media w biznesie to prawdziwy temat-rzeka, a dobranie odpowiednich platform zależy przynajmniej od kilku czynników.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-20

Armatis Polska wybiera PR Solutions

Firma Armatis, która od ponad 30 lat tworzy rozwiązania outsourcingowe dot. wsparcia klienta, sprzedaży, helpdesku czy innych rozwiązań B2C i B2B, powierzyła agencji PR Solutions prowadzenie działań w obszarze public relations.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-14

Dan Cake wystartował z nową akcją konsumencką

„Sezon otwarty na dobre” – pod takim hasłem marka Dan Cake zaprasza konsumentów do celebrowania trwającego sezonu grillowego.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-13

Attention Marketing wzmacnia zespół

Adam Mazurek objął nowo utworzone stanowisko Attention Marketing Consultanta. W ramach swoich obowiązków w Attention Marketing będzie prowadził projekty dla klientów z sektora energetycznego i infrastrukturalnego.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-13

Mazurski Smak bierze się z natury!

W lipcu marka Mazurski Smak rozpoczyna ogólnopolską kampanię reklamową, pod hasłem „To bierze się z natury”.
czytaj więcej