Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Biuro prasowe

BIZNES 2019-08-22

Cut The Mustard przygotuje nową platformę komunikacji dla Morizon.pl

Do grona klientów agencji Cut The Mustard dołączył serwis Morizon.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-21

Masz psa? Ten projekt jest dla Ciebie

Czy poświęcasz swojemu psu wystarczająco dużo czasu? Czy przez ciągłe zabieganie nie cierpi wasza relacja? Zacieśnij więzi ze swoim pupilem i przekonaj się, jak dobrze znasz jego potrzeby. Trwają ostatnie dni rekrutacji do projektu dla właścicieli warszawskich psów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-14

Zwrot w stronę natury: 16. edycja OKK! design już wkrótce!

Od dłuższego czasu docierają do nas sygnały o problemach związanych z zanieczyszczeniem środowiska i wysokim zużyciem surowców. Jak na te problemy reaguje świat architektury i designu? Tego dowiemy się podczas 16. edycji OKK! design.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-13

Marki DGM i SmartDGM w agencji 4 Publicity

W połowie sierpnia 2019 agencja 4 Publicity, podpisała umowę z firmą DIGIMATE Europe Sp. z o.o., dystrybutorem elektroniki użytkowej oraz urządzeń smart home.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-09

Co powinno się znaleźć w raporcie od agencji SEO?

Zlecając działania SEO, powinieneś regularnie otrzymywać raporty od zatrudnionej agencji. Co powinno się znaleźć w takim raporcie?
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-07

Peppermint wspiera komunikację Vodka Festival w sieci sklepów Aelia Duty Free

Agencja odpowiada za przygotowanie konceptu graficznego komunikacji oraz key visuali.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-07

Volkswagen nowej generacji i pierwsza w Polsce kampania w technologii ScreenX

Volkswagen jest pierwszą w Polsce marką, która wykorzystuje w swojej najnowszej kampanii samochodów z napędem elektrycznym emisję spotu w technologii ScreenX.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-06

Poznaj lepiej swojego pupila i dołącz do projektu badawczego

Pethelp – startup oferujący pierwszy w Polsce pakiet opieki weterynaryjnej, rozpoczął nabór do projektu badawczego, który pozwala poznać potrzeby psa oraz zadbać o jego zdrowie i rozwój.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-05

SIGMA International (Poland): promocja róż w polskich zamkach i pałacach

Od 2018 roku SIGMA International (Poland) obsługuje Dümmen Orange, jednego z wiodących producentów kwiatów ciętych na świecie. Działania agencji obejmują komunikację marki luksusowych róż Avalanche+®, znanych z dekoracji ślubów koronowanych głów i celebrytów.
czytaj więcej