Biuro prasowe

BIZNES 2021-01-26

Karolina Lopata dołącza do Fantasyexpo

Do agencji gamingowej Fantasyexpo dołącza Karolina Lopata, która stanie na czele nowo powstałego działu jako Creative & Strategy Manager.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-25

Lechendy mają zimę w garści! Startuje nowa kampania marki Lech Premium

Lech Premium wielkim krokiem wkracza w zimę i startuje z nową kampanią „Lechendy mają zimę w garści!”. W ramach zaplanowanych działań, marka powraca z limitowaną edycją puszki zaprojektowaną przez Zuzę Sadlik.
czytaj więcej
Media i PR BIZNES 2021-01-25

Influencer Marketing - nowa Grupa Robocza w IAB Polska

W styczniu 2021 roku w ramach struktur IAB Polska została powołana nowa Grupa Robocza. Będzie ona skupiać swoje działania wokół uporządkowania tematów związanych z szeroko pojętym influencer marketingiem.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-25

Złota Wiśnia i Śliwka Nałęczowska – dla najbliższych sercu

Początek roku obfituje w dni, sprzyjające słodkiemu świętowaniu i okazywaniu uczuć najbliższym.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-22

Dawid Borowiec nowym dyrektorem marketingu w Żywiec Zdrój

Jako nowy dyrektor marketingu Żywiec Zdrój, Dawid Borowiec pokieruje działaniami marki, w misję której wpisana jest troska o środowisko i zachęcanie ludzi, by pili zdrowiej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-20

Kałamaga i Dziadek Henryk w nowej kampanii Columbus

Mariusz Kałamaga, znany komik i prezenter radiowo-telewizyjny, oraz Dziadek Henryk, kojarzony z reklam o oszczędzaniu energii, są bohaterami nowej kampanii Columbus, promującej „Bilet do przyszłości”. W ramach akcji klienci firmy otrzymują kartę rabatową o wartości 5 000 zł.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-18

Call for papers: zostań prelegentem Forum IAB 2021!

IAB Polska i Rada Programowa Forum IAB 2021 zapraszają do zgłaszania swoich prelekcji do piętnastej edycji najważniejszej konferencji marketingowej w Polsce, która odbędzie się w dniach 9 - 10 czerwca 2021. Temat przewodni Forum IAB 2021 to „OdNowa. Redefinicja czy reset?”
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-15

Trwa trzecia odsłona kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”

Milka, będąca oficjalnym sponsorem Polskiej Kadry Narodowej w Skokach Narciarskich, ponownie zachęca do wspólnego kibicowania.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-14

Ruszyła kolejna edycja akcji „Wygaszanie Punktów PAYBACK”

PAYBACK wystartował z kolejną edycją akcji „Wygaszanie punktów”. Do końca lutego uczestnicy Programu mogą skorzystać ze specjalnej oferty atrakcyjnych nagród. Wszystko po to, aby punkty zgromadzone 3 lata temu nie straciły swojej ważności.
czytaj więcej