Biuro prasowe

BIZNES 2019-02-15

Rogatek, stworzony przez BE7 bohater „Kampanii Kolejowe ABC”

Projekt „Kampania Kolejowe ABC” to ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna z zakresu bezpieczeństwa kolejowego.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-15

Omnichannel, czyli budowanie doświadczeń klienta

Największym wyzwaniem dla sprzedawców, którzy chcą zmaksymalizować potencjał omnichannel są klienci, a dokładniej sprostanie ich oczekiwaniom. Jak skutecznie przeprowadzić konsumenta przez ścieżkę zakupu? Jakie są głównie cele działań wielokanałowych?
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-14

Coty przedłuża współpracę z agencją Isobar Polska

Coty, jedna z największych na świecie firm kosmetycznych, przedłużyła na kolejne 3 lata kontrakt z należącą do grupy Dentsu Aegis Network Polska agencją Isobar.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-12

Fake news nie tylko w mediach społecznościowych

Winę za zarzucanie nas nieprawdziwymi informacjami do tej pory przypisywano głównie mediom społecznościowym. Ostatnio głośno było również o możliwości tworzenia nieprawdziwych treści w wynikach wyszukiwania Google.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-11

Królowie Mordoru nie płacą za kawę, oni ją dostają

Już 14 lutego o godzinie 8:00 odbędzie się pierwsza odsłona akcji „Królowie Mordoru”. Wszyscy, którzy pojawią się o tej porze przy skrzyżowaniu ulicy Wołoskiej z Domaniewską dostaną darmową kawę. Unikatowa inicjatywa ma zrzeszać społeczność pracującą na warszawskim Mokotowie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-08

Agencja Lotna rośnie w siłę

Nowy członek zespołu agencji Lotna.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-08

ORLEN nowym partnerem technologii 4DX w Polsce

PKN ORLEN został sponsorem wszystkich sal kinowych Cinema City do projekcji filmów w formacie 4DX w Polsce. Od początku roku sale 4DX noszą nazwę – VERVA 4DX.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-08

Tam gdzie konsument, tam i marka

To konsument wybiera dziś dogodny dla niego sposób komunikacji z marką. Niezależnie od kanału, oczekuje kompetentnej i szybkiej odpowiedzi. Dla firm oznacza to konieczność bycia dostępnym 24 godziny na dobę – czy są w stanie sprostać oczekiwaniom?
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-07

Cytrusy - nie tylko latem

Pomarańcze i grejpfruty to owoce, po które sięgamy chętnie nie tylko latem - dużą popularnością cieszą się także zimą. Jakie witaminy i minerały zawierają? Dlaczego warto spożywać je przez cały rok?
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-06

CZADOWA AKCJA PROMOCYJNA „THE LEGO MOVIE 2”

Ruszyła multimedialna akcja promocyjna wspierająca drugą odsłonę kinowego hitu „LEGO Przygoda” oraz nową serię klocków THE LEGO MOVIE 2, inspirowaną scenami z filmu.
czytaj więcej