Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-27

Jet Line i MyLED dołączają do akcji Godzina dla Ziemi WWF

Agencje reklamowe Jet Line i MyLED wspólnie włączyły się do akcji Godzina dla Ziemi WWF. Od poniedziałku, na ekranach MyLED oraz witrynach MORE w Warszawie rozpocznie się emisja specjalnie przygotowanego na tę okazję spotu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-26

Reklama DOOH i jej wpływ na pokolenie Millenialsów

Zaletą kreowania reklam skierowanych do pokolenia Z i Millenialsów jest fakt, iż większość osób zaliczanych do tej grupy populacji dorastało wraz z rozwojem cyfrowych mediów. Z tego powodu grupa ta wymaga nieszablonowego podejścia do reklamy, które wzbudzi u nich ciekawość.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-24

Fundusz AgriTech Hub inwestuje w Państwo Łąka

AgriTech Hub – fundusz venture capital, który wspiera w rozwoju innowacyjne projekty m.in. z sektora rolno-spożywczego, dokonał inwestycji w spółkę Państwo Łąka. Startup oferuje łąki antysmogowe, redukujące zanieczyszczenie powietrza.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-23

Jak dobrać kolor do logo marki?

Jak dobrać kolor do logo marki?
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-20

Usługa antykryzysowa-LoveBrands Relations oferuje 2h darmowych konsultacji

Sieć 3AW i LoveBrands Relations promują swoje usługi antykryzysowe kampanią w kanałach społecznościowych. W Polsce LoveBrands Relations oferuje do 2h konsultacji on-line gratis
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-18

Nowa kampania, nowe opakowania, nowy styl piwny – Książęce odświeża wizerunek

Najbliższe tygodnie przyniosą sporo nowości w świecie Książęcego. W pierwszej połowie marca premierę będzie miał spot reklamowy w ramach nowej platformy komunikacyjnej marki, a na rynku pojawią się odświeżone opakowania piw.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-18

Pilsner Urquell z nową kampanią reklamową

Marka piwna Pilsner Urquell rozpoczęła kampanię reklamową, którą pokazuje, że nic nie pobije oryginału. Nawiązując w swoim spocie do popularnego utworu Louisa Armstronga, podkreśla oryginalność oraz autentyczność w najczystszej formie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-18

CEO 3AW Network doceniony przez kapitułę konkursu CEO Club

CEO międzynarodowej sieci niezależnych agencji 3AW Network, doceniony przez kapitułę konkursu CEO Club.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-10

Profesjonalizacja polskiej sceny esportowej

Szacuje się, że na świecie jest ponad 2,5 mld graczy co stanowi 32% naszej populacji. W Polsce wg raportu PolishGamers.com aż 76% osób deklaruje, że gra w gry przy czym nie ma tu wielkiej dominacji mężczyzn (53%) względem kobiet (47%).
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-06

Justyna Święty-Ersetic ambasadorką marki Sante

Firma Sante, ekspert w dziedzinie zdrowego odżywiania, nawiązała współpracę ambasadorską z Justyną Święty-Ersetic. Polska lekkoatletka promować będzie produkty z całego asortymentu Sante, z naciskiem na propagowanie właściwej diety i zdrowego stylu życia.
czytaj więcej