Biuro prasowe

BIZNES 2019-10-22

Błędy w sprawozdaniach finansowych z lat ubiegłych

Błędy mogą pojawić się nawet w bardzo dobrze zorganizowanych oraz sprawnie działających systemach księgowych i finansowych. Ich źródłem mogą być pomyłki arytmetyczne, niedopatrzenia i utrudnienia w przepływie informacji z innych działów do księgowości.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-17

Red8 Advertising i Isobar Polska z kampanią wspierającą otwarcie Park of Poland

Należące do grupy Dentsu Aegis Network Polska agencje Red8 Advertising i Isobar Polska zwyciężyły w przetargu na przygotowanie kampanii wspierającej otwarcie pierwszego etapu Park of Poland i „Suntago Wodny Świat”, największego zadaszonego parku wodnego w Europie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-17

Marka Drugie Śniadanie z kampanią TV i digital

Trwa kampania marki “Drugie Śniadanie”, czyli zdrowych przekąsek w postaci musów owocowo-warzywnych. Za działania obejmujące spoty telewizyjne oraz digital odpowiada agencja Cut The Mustard.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-16

Solidarność silnie wspiera loterię „Złotobranie”

Solidarność realizuje kampanię reklamową, która wspiera komunikacyjnie loterię konsumencką „Złotobranie”. Działania mediowe, zaplanowane do końca listopada br., obejmują telewizję, outdoor oraz kanały cyfrowe.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-15

Marketerzy sformułowali swoje oczekiwania odnośnie nowego badania mediów

Koalicja „Marketerzy dla Lepszych Badań” sformułowała i przekazała pozostałym interesariuszom swoje oczekiwania wobec jednoźródłowego badania mediów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-15

Smartney startuje z kampanią TV

Smartney startuje ze swoją pierwszą kampanią telewizyjną #MożeszMądrzej.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-15

Esport & Gaming Forum

Esport & Gaming Forum - to już druga edycja największej w Polsce konferencji poświęconej cyfrowej rozrywce i sportom elektronicznym
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-09

Korzenne nowości od Delecty

Początek jesieni to czas, kiedy myśli wielu z nas zaczynają krążyć wokół Bożego Narodzenia. Pierwsze ustalenia u kogo będzie organizowana Wigilia, planowanie wydatków czy wyrabianie ciasta, aby wypieki były (...)
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-09

Wpływ MSSF 16 na sprawozdawczość finansową

Mimo że MSSF 16 obowiązuje od stycznia 2019 roku, proces jego implementacji uległ znacznemu wydłużeniu. Jest to wynik braku przygotowania spółek do jego zastosowania w praktyce.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-08

Reklama porównawcza – jak ją stworzyć, by była zgodna z prawem?

W wielu krajach (w tym w Polsce) reklama porównawcza może stanowić czyn nieuczciwej konkurencji lub nieuczciwą praktykę rynkową, za co Prezes UOKiK może nałożyć na przedsiębiorcę karę pieniężną.
czytaj więcej