Biuro prasowe

BIZNES 2023-11-30

Lineage wzmacnia swoją obecność w Europie otwierając nową regionalną siedzibę w

Po przejęciu firmy Pago, Lineage umacnia swoją pozycję w Europie Środkowo-Wschodniej otwierając nowe biuro w Warszawie.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-28

Startuje świąteczna kampania marki Dan Cake

W tegoroczne Święta Dan Cake zachęca do tego, by na świątecznych stołach zagościły gotowe, pakowane ciasta, które nie tylko znakomicie smakują, ale także świetnie się prezentują i zapewniają nam więcej spokoju i beztroski.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-28

Komisja Europejska rozpoczyna kampanię walczącą ze stereotypami

Komisja Europejska rozpoczyna kampanię mającą na celu zwalczanie stereotypów dotyczących płci. Stereotypy związane z płcią wciąż są powszechne w Polsce oraz innych krajach Unii Europejskiej.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-20

Agnieszka Kosik obejmuje w Brainlabs stanowisko CEO Poland

Agnieszka Kosik obejmuje w Brainlabs stanowisko CEO Poland w ramach kontynuacji globalnej ekspansji na nowe rynki.
czytaj więcej
Media i PR BIZNES 2023-11-16

FCB Health Spark z nominacją do Global Best of the Best Effie Awards

Kampania FCB Health Spark dla marki Dulco otrzymała nominację w prestiżowym konkursie Global Best of The Best Effie Awards i będzie rywalizować o statuetkę wraz ze zwycięzcami Gold i Grand Effie na arenie międzynarodowej.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-16

Telewizyjna kampania sponsorska Mikołaj Grześki

Do 24 grudnia br. przed wybranymi blokami programowymi, w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, potrwa kampania sponsorska wspierająca komunikacyjnie świąteczny produkt Colian – Mikołaj Grześki.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-15

Marka Grześki partnerem słuchowiska „Hejt nie jest OK”

Marka Grześki została partnerem startegicznym społecznego słuchowiska o języku przemocy „Hejt nie jest OK” autorstwa Ewy Abart. Antyhejtowy manifest audio, skierowany do rodziców oraz ich dzieci, to ważny głos w dyskusji o skali przemocy w szkołach.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-15

Ingka Centres uruchomiła Meeting Place Academy

Ingka Centres uruchomiła w centrach handlowych program – Meeting Place Academy, mający na celu wzmocnienie pozycji osób z doświadczeniem uchodźczym i migracyjnym. Program skupia się na rozwoju umiejętności potrzebnych do odniesienia sukcesu na polskim rynku pracy.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-15

Agencja Afekt z koncepcją kreatywną dla marki Veolia

Ruszyła kampania edukacyjna Grupy Veolia. Za koncepcję kreatywną, key visual oraz ikonę akcji w tegorocznej edycji „Stopień mniej znaczy więcej”, odpowiada Afekt, poznańska agencja marketingu 360.
czytaj więcej
BIZNES 2023-11-15

Młodzi modele „robią to, co dodaje im błysku” razem z Orbit®

Rozpoczęcie pracy, egzamin na uczelni – w każdej z tych sytuacji możesz dodać sobie błysku. Jak? Sięgając po bezcukrową gumę do żucia Orbit®! Dzięki niej możemy zadbać o świeży oddech, kiedy tego potrzebujemy oraz wydobyć swoją wewnętrzną iskrę.
czytaj więcej