Biuro prasowe

BIZNES 2021-04-16

"Rowerów nie zabraknie. Wyzwaniem dostępność konkretnych modeli"

Pandemia sprawiła, że wielu Polaków przesiadło się na rowery, wybierając jednoślad jako najbardziej bezpieczny i komfortowy środek transportu.
czytaj więcej
Przemysł BIZNES 2021-04-14

Pandemia przyhamowała inwestycje w branży obróbki metali

Co piąte przedsiębiorstwo z branży obróbki metali zwiększyło automatyzację procesów produkcji w trakcie pandemii. Podobna liczba firm (23 proc.) podniosła również nakłady na odnowienia parku maszyn i urządzeń.
czytaj więcej
Przemysł BIZNES 2021-04-08

Energia z wiatru i słońca od SEGRO

SEGRO, wiodący właściciel, zarządca i deweloper nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, nawiązał w Polsce współpracę z dostawcą energii pochodzącej z odnawialnych źródeł. W strategię firmy od wielu lat wpisane są działania związane ze zrównoważonym rozwojem.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-07

Co zrobić, gdy dostępne modele plomb się nie sprawdzają?

Odpowiedni dobór metod zabezpieczenia produktów, pomieszczeń czy transportu decyduje o bezpieczeństwie całej firmy. Często okazuje się, że gotowe rozwiązania na rynku zabezpieczeń i zamknięć nie spełnią wszystkich wymagań.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-31

Są na Tajwanie, w Gabonie, czy Brazylii. Promotech na fali koniunktury

Białostocki producent i eksporter ma za sobą dobry pierwszy kwartał roku. Na sytuację firmy wpływa m.in. rosnące, globalne zapotrzebowanie na duże automaty spawalnicze, które sprawdzają się w czasie pandemii.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-29

System Annihilator pomoże w walce z bakteriami

Na początku kwietnia na polskim rynku pojawi się nowoczesny system LED UV o nazwie annihilator. Rozwiązanie to spełnia także funkcje dezynfekującą, ponieważ zabija bakterie i wirusy.
czytaj więcej
Przemysł BIZNES 2021-03-25

Kierunek PropTech – SEGRO wspiera transformację cyfrową

Wiodący właściciel, zarządca i deweloper nowoczesnych powierzchni magazynowych – firma SEGRO, dołączyła do grona członków-założycieli Proptech Foundation, zrzeszającej największe firmy z rynku nieruchomości, które są zaangażowane w digitalizację nieruchomości komercyjnych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-23

Z Kuźni Raciborskiej do Budapesztu

Kolejne zamówienie dla firmy RAFAMET S.A. Tym razem produkowane w Kuźni Raciborskiej maszyny pracować będą w stolicy Węgier, gdzie znajduje się najstarsza linia kolei podziemnej w Europie kontynentalnej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-22

Jak powstają wysokojakościowe rozwiązania izolacyjne?

Eksperci Thermaflex opowiadają, jakie wymagania musi spełnić przedsiębiorstwo, aby dostarczyć klientowi zaawansowany technologicznie, bezpieczny i wysokogatunkowy wyrób.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-16

Jak dobrać właściwą etykietę logistyczną - okiem eksperta

Etykiety logistyczne są źródłem informacji dla systemów zarządzania procesami transportu, logistyki i magazynowania. Jednak, aby systemy te mogły poprawnie działać, etykiety muszą spełniać określone wymagania. Jakie konkretnie i czym się kierować przy ich wyborze?
czytaj więcej