Biuro prasowe

BIZNES 2019-06-18

DRUTEX ponownie wyróżniony przez klientów

DRUTEX S.A., wiodący producent stolarki okienno-drzwiowej w Europie, został wyróżniony w dwóch prestiżowych konkursach. Po raz czwarty z rzędu został nagrodzony tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2018 w kategorii „Okna elewacyjne”.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-13

OnRobot zaprasza na cykl Dni Otwartych w Warszawie

OnRobot, producent narzędzi montowanych na końcu ramienia robota (ang. EOAT, end-of-arm tooling), zaprasza na cykl półdniowych spotkań na temat automatyzacji procesów produkcyjnych.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-03

Lafarge rekultywuje teren pokopalniany w Radkowicach

Lafarge w Polsce kończy rekultywację nieczynnego wyrobiska Radkowice-Podwole, zajmującego powierzchnię blisko 28 ha. Obecnie wyrobisko w naturalny sposób wypełnia się wodą, dodatkowo prowadzone są również prace związane z nasadzeniem drzew i krzewów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-05-31

STEICO otworzyło halę prefabrykacji w Czarnkowie

Jedenasta hala produkcyjna w strukturze zakładu STEICO w Czarnkowie została właśnie otwarta. Z nowej linii skorzystają firmy budowlane, które mogą zlecić STEICO prefabrykację elementów nawet na 300 budynków rocznie.
czytaj więcej
Przemysł BIZNES 2019-05-29

Finansowanie inwestycji w branży tworzyw sztucznych

Ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko, sprostanie rosnącemu popytowi oraz wzrost konkurencji na rynku – to najważniejsze wyzwania jakie czekają przemysł tworzyw sztucznych w nadchodzących latach.
czytaj więcej
BIZNES 2019-05-27

Bochem na największych targach branżowych - Interzum i Ligna

Co dwa lata w maju odbywają się największe na świecie targi branżowe przemysłu meblarskiego. W Kolonii zakończyły się w sobotę targi Interzum (21-24.05.2019), a od dzisiaj, w dniach 27-31.05.2019 Hanower będzie gościł profesjonalistów z branży stolarskiej na targach Ligna.
czytaj więcej
BIZNES 2019-05-21

Universal Robots uruchamia Autoryzowane Centra Szkoleniowe, także w Polsce

Universal Robots kontynuuje obniżanie barier dotyczących robotyzacji z praktycznymi szkoleniami nt. programowania. Firma uruchomiła Autoryzowane Centra Szkoleniowe na całym świecie, w tym dwa w Polsce - w Warszawie i Wrocławiu.
czytaj więcej
Przemysł BIZNES 2019-05-17

Pożyczki – skuteczniejsze wykorzystanie funduszy UE

Oczekiwanie na spóźniony przelew funduszy unijnych spędza sen z powiek wielu przedsiębiorcom w branży poligraficznej. Rozwiązaniem, które może przyjść firmom z pomocą w tym trudnym okresie są dotacje ze wsparciem finansowania zewnętrznego.
czytaj więcej
BIZNES 2019-05-15

OnRobot zaprasza integratorów automatyki na seminaria dotyczące automatyzacji

OnRobot, producent narzędzi montowanych na końcu ramienia robota (ang. EOAT, end-of-arm tooling), zaprasza na seminaria poświęcone nowym metodom automatyzacji z robotami współpracującymi. Spotkania odbędą się 23 maja w Poznaniu, 28 maja w Katowicach i 30 maja w Warszawie.
czytaj więcej
Przemysł BIZNES 2019-05-13

Innowacje w branży przemysłowej

Nowe kierunki rozwoju na targach w Hanowerze
czytaj więcej