Biuro prasowe

BIZNES 2021-10-14

Osobowość, stres i roboty

Informacje te mogą być pomocne do dopasowywania pracowników do różnych stanowisk pracy tak, aby zmaksymalizować ich wydajność i zminimalizować odczuwanie stresu.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-08

Czy roboty mobilne ułatwią transport w fabrykach?

Wraz z pojawieniem się dużych zakładów produkcyjnych oraz manufaktur narodziła się potrzeba przeorganizowania przepływu materiałów i informacji wewnątrz przedsiębiorstwa.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-29

Promotech otwiera spółkę w Niemczech

Promotech Deutschland GmbH to najnowsza spółka-córka białostockiego Promotechu. Jej zadaniem jest m.in. rozbudowa sieci i wzrost sprzedaży maszyn na rynkach państw niemieckojęzycznych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-28

Cobot UR10e automatyzuje spawanie i podnosi efektywność w zakładzie Grupy DWD

Cobot UR10e Universal Robots zautomatyzował spawanie w zakładzie Grupy DWD, oferującej produkty dla sektora drogowo-mostowego, przemysłowego oraz budownictwa indywidualnego.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-24

Ogólnopolska Inicjatywa Branży Druku 3D

W sobotę, 25 września o godzinie 12:00, firmy zrzeszone wokół Dni Druku 3D, największej polskiej imprezy targowej dotyczącej druku 3D, opublikują film, który stanowi hołd złożony polskim inżynierom i pracownikom przemysłowym.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-24

Planujesz robotyzację swojego zakładu i nie wiesz od czego zacząć?

Już 30 września br. odbędzie się w Centrum Testowania Technologii Przemysłu 4.0 spotkanie na temat automatyzowania i robotyzowania linii produkcyjnych. Zaproszeni goście będą mieli okazje wysłuchać prelekcji ekspertów z firm APA Group oraz KUKA.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-21

PPG: Warszawskie Centrum Wielokulturowe zyskało nowe kolory

W sobotę, 18 września, działalność po remoncie rozpoczęło Centrum Wielokulturowe na warszawskiej Pradze. Prace remontowe zostały zrealizowane przez firmę PPG w ramach projektu Colorful Communities.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-20

Innowacja na wyciągnięcie ręki

Bogactwem rozwiązań ułatwiających użytkowanie oraz zapewniających bezpieczeństwo wyróżniają się między innymi dostępne w portfolio marki kolekcje armatury łazienkowej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-20

Autonomiczne roboty mobilne MiR odmieniają logistykę w fabryce TE Connectivity

Sześć robotów MiR200, efektywnie zarządzanych za pomocą oprogramowania MiR Fleet, transportuje surowce i gotowe produkty w węgierskim zakładzie globalnego dostawcy motoryzacyjnego.
czytaj więcej
BIZNES 2021-09-20

Przemysł 4.0 to odpowiedź biznesu na potrzebę ciągłej zmiany

Pandemia wywołała TECHrewolucję w całej gospodarce oraz znacznie przyspieszyła proces digitalizacji w wielu sektorach.
czytaj więcej