Biuro prasowe

BIZNES 2018-12-07

Branża węglowa stawia na Przemysłowy Internet Rzeczy

Nowoczesny przemysł wymaga nowoczesnych rozwiązań. Z tego powodu władze Jastrzębskiej Spółki Węglowej i Advicom, zdecydowały się na współpracę z firmą Elmodis, działającą w obszarze Przemysłowego Internetu Rzeczy.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-06

10 lat od sprzedania pierwszego robota współpracującego Universal Robots

Universal Robots już od dekady jest pionierem na rynku robotów współpracujących, obecnie najszybciej rosnącym segmencie automatyki przemysłowej. Firma stale się rozwija, a coboty UR obniżają bariery w zakresie automatyzacji w wielu branżach.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-06

Nowym prawem w płonące odpady

Nowym prawem w płonące odpady
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-05

Grzegorz Zambrzycki CEO roku w plebiscycie Fabryka Roku

Grzegorz Zambrzycki, Prezes Zarządu Mennicy Polskiej, otrzymał prestiżowe wyróżnienie w kategorii CEO roku w ramach ogólnopolskiego konkursu Fabryka Roku 2018.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-02

Cynkomet otwiera oddział sprzedażowy w Suwałkach

Cynkomet z Czarnej Białostockiej rozszerza sieć dystrybucji i otwiera swój punkt logistyczny w Suwałkach. Za jego pośrednictwem firma chce sprzedawać swoje maszyny rolnicze i przyjmować zlecenia na usługę cynkowania elementów metalowych
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-30

STEICO będzie produkować elementy prefabrykowane dla budownictwa drewnianego

W Czarnkowie koło Poznania powstaje jedna z największych w Europie linii do prefabrykacji elementów dla domów szkieletowych.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-26

Ecolab podsumowuje 25 lat w Polsce

Pierwszą siedzibę Ecolab w Polsce otwarto 25 lat temu na Woli Justowskiej w Krakowie. W niepozornym budynku, przypominającym bardziej niewielki dom jednorodzinny niż siedzibę amerykańskiego giganta, pracę znalazło 13 osób.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-23

Boeing rozszerza współpracę z należącą do grupy Siemens spółką Mentor Graphics

Firma Siemens poinformowała o podpisaniu przez firmę Boeing umowy przewidującej rozszerzenie zakresu, w jakim będzie ona wykorzystywać oprogramowanie należącej do grupy Siemens spółki Mentor Graphics.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-19

Czy branża budowlana jest gotowa na pracę w środowisku chmury?

Autodesk prezentuje BIM 360 – platformę w chmurze dedykowaną do zarządzania i komunikacji w projektach budowlanych. Jedną z pierwszych firm stosujących to rozwiązanie w Polsce jest Skanska S.A.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-15

OnRobot rozwija sieć dystrybutorską w Polsce, nawiązując współpracę z ADVA i MMT

Firma OnRobot, światowy lider rynku narzędzi montowanych na końcu ramienia robota (ang. EOAT, end-of-arm tooling), sukcesywnie wzmacnia swoją obecność w Polsce. W ostatnim czasie OnRobot podpisał umowy partnerskie z firmami: ADVA i MMT.
czytaj więcej