Biuro prasowe

BIZNES 2021-01-25

Polski przemysł – czy podda się czwartej rewolucji?

Wśród wielu odbiorców usług z sektora przemysłowego popularne jest stwierdzenie „digitalizacja fabryk” – rozumiane jako wdrażanie wszelkich rozwiązań związanych z przetwarzaniem danych i usprawnieniami procesów, ale stosowane w halach fabrycznych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-15

Etisoft – przegląd polecanych rozwiązań z premierą w 2020 roku

Co pojawiło się w branży etykiet i AutoID w 2020 roku?
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-15

Bardzo dobra końcówka roku dla firmy RAFAMET S.A.

Końcówka roku 2020 w firmie RAFAMET S.A. była dynamiczna i przyniosła serię znaczących kontraktów dla klientów z Francji, Węgier, Indii, Malezji oraz Chin.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-15

Fenomen diety pudełkowej. Catering integralną częścią lifestyle'u

Catering dietetyczny już na stałe wpisał się w grafik osób chcących w znacznym stopniu usprawnić codzienną rutynę. Co więcej, dla wielu klientów dieta pudełkowa stała się skutecznym motywatorem w staraniach o lepszą kondycję (i to w bardzo atrakcyjnej cenie).
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-10

KUKA Polska dołącza do grona patronów NAZCA 4.0

8 stycznia została podpisana deklaracja o patronacie honorowym KUKA Polska nad projektem NAZCA 4.0 i Centrum Testowania Technologii Przemysłu 4.0.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-05

9 powodów, dla których warto stosować systemy Print&Apply

Znając zalety urządzeń Print&Apply łatwo jest zrozumieć, dlaczego te systemy etykietowania stają się tak popularne w wielu branżach. Dzieje się tak z przynajmniej 9 powodów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-28

Instalacja RTO -Tokai COBEX Polska skutecznie zmniejsza wpływ emisji na środowi

- Instalacja RTO jest najbardziej efektywnym energetycznie urządzeniem oczyszczania spalin z lotnych związków organicznych, jaki obecnie istnieje na rynku – mówi Piotr Repeta, Kierownik Działu Inwestycji, firmy Tokai COBEX Polska.
czytaj więcej
Przemysł BIZNES 2020-12-21

Index MiU: Pandemia wpływa na zdolność do konkurowania firm

Siemens Financial Services w Polsce publikuje Index MiU – wskaźnik, który pokazuje zdolność do konkurowania firm z sektora przemysłowego. Główny Index MiU wynosi w drugim odczycie 43,91 pkt.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-21

Pierwsza kancelaria leśna z elementów prefabrykowanych w fabryce STEICO

Montaż 21 prefabrykowanych elementów, z których zrealizowany został parter budynku kancelarii dla Nadleśnictwa Bierzwnik, zajął 10 godzin. Zalety prefabrykacji docenił wykonawca obiektu, który otrzymał gotowe moduły w wysokim stopniu wykończenia, usprawniające proces budowy.
czytaj więcej