Biuro prasowe

BIZNES 2021-07-30

Promotech. Montują maszyny w odległych zakątkach świata

Z powodu pandemii i braku rąk do pracy wzrosło zapotrzebowanie na ciężkie automaty spawalnicze Promotechu w najbardziej odległych zakątkach świata. Pociąga to za sobą konieczność organizowania wyjazdów pracowników do bardzo egzotycznych miejsc.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-27

Maszyna RAFAMET S.A. będzie pracować na czeskim rynku

Kolejna maszyna firmy RAFAMET S.A. będzie pracować na czeskim rynku. Obrabiarka UFB 125 N zasili rozbudowywany zakład przedsiębiorstwa z Czeskiej Trzebowej. Termin realizacji umowy ustalono na koniec sierpnia 2022 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-21

Siła enzymów w walce z paliwami kopalnymi. Unilever ogłasza współpracę z Arzedą

Unilever oraz Arzeda nawiązały strategiczną współpracę. Wspólnie poszukiwać będą nowych enzymów, które pomogą wymienić część składników aktywnych na pochodzące ze zrównoważonych źródeł i poprawią efektywność produktów do czyszczenia i prania marek Unilever.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-20

AkzoNobel świętuje 50-lecie marki Resicoat

Efektywność, innowacyjność i niezawodność to znaki rozpoznawcze farb proszkowych AkzoNobel Resicoat, wykorzystywanych na całym świecie przede wszystkim do zabezpieczania izolacji elektrycznej. W tym roku marka obchodzi 50-lecie istnienia.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-14

Mazop Group inwestuje w innowacje – biznes tekturowy nie zwalnia tempa

Zwiększenie mocy produkcyjnych, inwestycja w nową maszynerię, wzmocnienie automatyzacji oraz rozszerzenie działalności platformy sprzedażowej online to tylko część planów na rozwój spółki Mazop Group.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-14

Nowy Area Sales Manager OnRobot w Polsce i krajach bałtyckich

OnRobot powołał Wojciecha Kuchno na stanowisko Area Sales Managera w Polsce i krajach bałtyckich.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-07

AkzoNobel ogłasza zamiar przejęcia Grupo Orbis

AkzoNobel dzięki uzyskaniu porozumienia w sprawie przejęcia kolumbijskiej firmy Grupo Orbis, zajmującej się farbami i powłokami, rozpocznie umacnianie swojej pozycji na rynku Ameryki Południowej i Środkowej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-06

Infor zgadza się sprzedać swą działalność w obszarze EAM firmie Hexagon AB

Infor, firma specjalizująca się w rozwiązaniach chmurowych dla przemysłu, zawarł umowę na sprzedaż swojej globalnej działalności w obszarze zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM – Enterprise Asset Management) firmie Hexagon AB
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-02

Nowy oddział Interstone Szczecin

Najpiękniejsze kamienie z całego świata podbijają województwo zachodniopomorskie! Interstone, wiodący importer oraz dystrybutor kamieni w Polsce, otwiera kolejny magazyn. Pod nowy adres w Stargardzie zaprasza zarówno architektów, projektantów oraz klientów indywidualnych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-30

OHAUS wprowadza na rynek nową linię ekstremalnie wodoodpornych wag platformowych

OHAUS wprowadza na rynek nową linię ekstremalnie wodoodpornych wag platformowych Defender® 6000 zapewniających wysoką precyzję, wszechstronność i niezwykłą trwałość
czytaj więcej