Biuro prasowe

BIZNES 2019-09-17

Universal Robots wprowadza na rynek cobota UR16e o dużym udźwigu

UR16e to nowe rozwiązanie w obszarze robotyki współpracującej, które daje producentom możliwość realizowania procesów wymagających obsługi ciężkich elementów oraz przyśpiesza samą automatyzację.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-17

Polska produkcja ram do rowerów marki Romet

Romet rocznie produkuje blisko 400 tysięcy rowerów, z czego połowa trafia za granicę. Dzięki ramom produkowanym w Polsce, które będą bazą kolekcji na sezon 2020, firma planuje ekspansję na kolejne rynki.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-13

Robotyzacja w Polsce: Megatech Industries, Unilever zaprezentowały doświadczenia

Wartość robotyzacji była tematem piątego spotkania z cyklu Cobots Expert’s Breakfast organizowanego przez Universal Robots. Doświadczeniami z wykorzystania robotów współpracujących w zakładach w Polsce podzieliły się firmy: Megatech Industries i Unilever.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-12

OnRobot wprowadza jednosystemowe rozwiązanie i zapewnia wyższą kompatybilność

OnRobot wprowadził jednosystemowe rozwiązanie, które ujednolica sposób programowania oraz pozwala na płynną współpracę z pełną gamą robotów współpracujących i lekkich robotów przemysłowych
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-12

Rodzima technologia dla światowego giganta - Fanuc wybrał do współpracy polskie

We wrześniu br. europejski przedstawiciel koncernu Fanuc, lidera rynku robotyki przemysłowej, ogłosił rozpoczęcie współpracy z polską spółką specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu AR/VT, IoT i sztucznej inteligencji - Kogifi.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-05

Światło dla majsterkowicza. Co się przyda?

Latarka czołowa, ręczna czy typowo warsztatowa? Czy bardziej liczy się czas działania, czy moc? Podpowiadamy, co się przyda w warsztacie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-05

Akademia Profesjonalisty – ucz się od najlepszych

Technologie, materiały, maszyny – wszystkiego, co dotyczy prac z nowoczesnymi okładzinami, będzie się można dowiedzieć w czasie zajęć kolejnej już edycji Akademii Profesjonalisty.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-02

Promotech z innowacyjnymi wiertarkami

Jeszcze w tym roku Promotech zamierza wprowadzić do sprzedaży najnowszą rodzinę innowacyjnych wiertarek. To odpowiedź spółki na zmieniające się wymagania rynkowe
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-02

Grupa RAJA jednoczy swoje europejskie spółki RAJAPACK pod wspólną marką RAJA

Grupa RAJA, europejski lider w dystrybucji opakowań, materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia przedsiębiorstw, ogłosiła dziś, że jej 15 spółek europejskich, które dotychczas funkcjonowały pod nazwą Rajapack, jednoczy się pod wspólną marką RAJA.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-01

Podlaska kooperacja przy produkcji maszyn dla hutnictwa

Łapski Promotech-KM, we współpracy z innymi podlaskimi firmami, realizuje zlecenie na produkcję i montaż dużych maszyn dla przemysłu hutniczego.
czytaj więcej