Biuro prasowe

BIZNES 2020-02-13

Cerrad podłącza „kroplówkę” Ceramice Nowej Gali

Cerrad i Ceramika Nowa Gala zawarły umowy, które przewidują, że Cerrad będzie sprzedawać produkty giełdowej spółki, a jednocześnie zleci jej produkcję własnych wyrobów. Pozwoli to zwiększyć przychody Ceramiki Nowej Gali oraz zagospodarować niewykorzystane moce wytwórcze.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-12

Taśma piankowa – co potrafi i dlaczego nie zechcesz jej zamienić na nic innego

Każdy, kto choć raz próbował zespawać, znitować czy w inny sposób scalić dwa elementy, z pewnością marzył by zrobić to szybciej i łatwiej. Dziś po prostu ma taką możliwość, ponieważ powstała alternatywa dla śrub, nitów i spawania - taśma piankowa do bardzo mocnych połączeń.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-10

W Warszawie odbyły się międzynarodowe targi markowych produktów

Zainteresowanie artykułami pochodzącymi z Chin nieustannie rośnie. Dowodem tego jest trzecia edycja targów Zhejiang International Trade Exhibition Poland 2020, które odbyły się w hali numer 3. podczas Targów ŚWIATŁO 2020 w Warszawie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-10

W Danii powstanie największy na świecie hub dla robotów współpracujących

W Danii powstanie największy na świecie hub dla robotów współpracujących: Mobile Industrial Robots i Universal Robots zainwestują 36 mln USD w rozwój i produkcję robotów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-06

Projektuj budynki ze zaktualizowaną wersją BIM Selector firmy KESSEL

Projektuj budynki ze zaktualizowaną wersją BIM Selector firmy KESSEL
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-03

Rozciągnięty komfort pracy, spodnie robocze ze stretchem!

Dziesiątki, setki albo i tysiące kucnięć, wypadów czy wręcz szpagatów to codzienność fachowców pracujących w warsztatach, fabrykach i na budowach. W tak wymagających warunkach trzeba nie tylko wykazać się dobrą kondycją, ale także dysponować odpowiednimi… spodniami.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-02

Steelfab 2020. Promotech umacnia się na rynkach Zatoki Perskiej

Innowacyjne urządzenia do mechanizacji spawania były hitem oferty Promotechu na tegorocznych targach Steelfab 2020 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Udział w imprezie był też okazją do nawiązania kontaktów na zupełnie nowych rynkach.
czytaj więcej
Przemysł BIZNES 2020-01-27

DB ENERGY – MODERNIZACJA ELEKTROCIEPŁOWNI DLA SCHUMACHER PACKAGING W MYSZKOWIE

DB Energy podpisała umowę na realizację pierwszego etapu kompleksowej modernizacji elektrociepłowni zlokalizowanej w Myszkowie dla Schumacher Packaging Zakład Grudziądz sp. z o.o.,
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

Sprzedaż architektury ogrodowej w Niemczech napędza wzrost przychodów Stelmetu

Wzrost przychodów ze sprzedaży o blisko 9% do 602 mln zł oraz wzrost skorygowanej EBITDA o ponad 10% do 78,7 mln zł – tak prezentują się ostateczne wyniki finansowe Grupy Stelmet za rok obrotowy 2018/2019, zakończony 30 września 2019 r.
czytaj więcej
Przemysł BIZNES 2020-01-21

Przemysł: w 2020 r. największym wyzwaniem będą ludzie a nie technologia

Największe możliwości wzrostu i poprawy wyników w polskim sektorze produkcyjnym daje praca nad rozwojem potencjału pracowniczego a nie tylko cyfryzacja czy automatyzacja procesów – wynika z analiz firmy konsultingowo-wdrożeniowej 4Results.
czytaj więcej