QR-kodowe zgłoszenia serwisowe STILL Polska
Get More Services
ul. Rynek 60/2
50-116 Wrocław
w.podsiadly|getmoreservices.pl| |w.podsiadly|getmoreservices.pl
+48571246669
www.getmoreservices.pl
Dzięki ogólnopolskiemu wdrożeniu systemu zarządzania siecią techników serwisu Fieldworker firma STILL Polska umożliwia klientom zgłaszanie potrzeb serwisowych przez skanowanie kodu QR – bez konieczności instalowania jakichkolwiek aplikacji.
Firma STILL Polska zakończyła proces ogólnopolskiego wdrożenia systemu Fieldworker służącego optymalizacji pracy techników serwisu. Cyfryzacja listy bieżących zleceń i zapewnienie wszystkim zainteresowanym szybkiego dostępu do informacji o przyjętych zgłoszeniach i przypisanych zadaniach pozwoliły m.in. skrócić trasy dojazdów i ograniczyć liczbą tzw. pustych przebiegów. Przyniosły także udogodnienia dla klientów w zakresie szybkości i wygody zgłaszania usterek.
Zgłoszenia serwisowe przez kod QR
Co kluczowe z punktu widzenia użytkowników wózków widłowych STILL, dzięki wprowadzeniu centralnej cyfrowej bazy zleceń serwisowych uproszczono i zdigitalizowano proces ich zgłaszania. – Odkąd wdrożyliśmy system, na wszystkich wózkach trafiających do klientów STILL Polska znajduje się kod QR ułatwiający szybkie przekazanie zgłoszenia serwisowego – tłumaczy Paweł Bilejczyk, CEO i Co-founder Fieldworker. By przesłać szybką prośbę o serwis, wystarczy telefon z dostępem do Internetu i funkcją skanowania kodów QR. Nie trzeba instalować żadnych aplikacji. Po zeskanowaniu kodu użytkownik jest przenoszony na wypełnioną wstępnie stronę zgłoszenia serwisowego. Po jej uzupełnieniu brakującymi danymi informacja trafia bezpośrednio do systemu, a stamtąd do najodpowiedniejszego technika serwisu STILL Polska. Jeśli usterkę zgłasza pracownik biura, ten sam proces można przejść bez konieczności skanowania kodu. Wówczas informację o numerze seryjnym pojazdu wprowadza się ręcznie.
Szybsza reakcja dzięki cyfryzacji
– Ważnym elementem naszej relacji z klientami jest zapewnienie płynnego funkcjonowania ich flot intralogistycznych, Robimy to w oparciu o rozbudowaną i rozproszoną po całym kraju sieć wysoce wykwalifikowanych techników serwisu – mówi Grzegorz Iwanowski, Dyrektor ds. Serwisu Klientów Strategicznych STILL Polska. – Dzięki wykorzystaniu w zarządzaniu działaniami serwisu chmurowej aplikacji Fieldworker, stanowiącej zarazem bazę bieżących zleceń oraz informację o dostępnych technikach, jesteśmy w stanie zapewniać naszym klientom szybką reakcję na ich zgłoszenia – podsumowuje. – Całościowe wdrożenie systemu Fieldworker pozwala nam optymalnie zarządzać zadaniami i harmonogramować pracę techników serwisu. Dzięki zastosowaniu programu poprawiliśmy wszystkie kluczowe wskaźniki, włącznie z obniżeniem średniej długości dojazdu technika do klienta – dodaje Piotr Nowakowski, Customer Service Operations Manager STILL Polska.

Zwyżki nożycowe – co je wyróżnia i do jakich zadań są polecane?

Zobacz, w jaki sposób dobra spawarka laserowa może przyspieszyć pracę w Twojej firmie

Adaptico wprowadza na polski rynek nowoczesne systemy lamp ostrzegawczych do suwnic
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.