Pierwszy seryjnie produkowany AGV STILL z IFOY 2024
Get More Services
ul. Rynek 60/2
50-116 Wrocław
w.podsiadly|getmoreservices.pl| |w.podsiadly|getmoreservices.pl
+48571246669
www.getmoreservices.pl
Pierwszy seryjnie produkowany, automatyczny podnośnikowy wózek widłowy STILL EXV iGo zyskał uznanie jurorów i otrzymał nagrodę IFOY 2024 w kategorii robotów mobilnych.
Nagrodę IFOY 2024 w kategorii „Robot mobilny” otrzymał automatyczny wózek serii STILL EXV iGo. Rozwiązanie opracowano jako odpowiedź na rynkową potrzebę szybko dostępnych, intuicyjnych w obsłudze i łatwo skalowalnych automatycznych pojazdów transportu wewnętrznego. Dzięki wyjątkowo prostemu w uruchomieniu oprogramowaniu i łatwemu w obsłudze interfejsowi rozwiązanie znajduje zastosowanie jako element mniejszych flot intralogistycznych, w których dotąd automatyzacja nie była opłacalna i stosowana. – Wyróżnienie EXV iGo w konkursie IFOY potwierdza naszą koncentrację na innowacjach zorientowanych na klienta – mówi Frank Müller, Senior Vice President Sales & Service Business Development STILL, który odebrał nagrodę podczas uroczystej gali. – Rozwiązanie jest doskonałym przykładem na to, że rozwijając swoją ofertę nie kierujemy się wyłącznie ambicjami technicznymi, ale zawsze koncentrujemy się na potrzebach klientów – dodaje.
Wyróżnikiem EXV iGo jest dostępność i maksymalna skalowalność. Rozwiązanie jest pierwszym całkowicie modułowym, zautomatyzowanym pojazdem firmy STILL produkowanym seryjnie na skalę przemysłową. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi wózki łatwo jest uruchomić i serwisować. Oprogramowanie pozwala na przykład na zdalną diagnozę i rozwiązywanie problemów dzięki wykorzystaniu w standardzie technologii digital twin. EXV iGo to w efekcie produkt szczególnie wart polecenia firmom z niewielkim doświadczeniem w zakresie automatyzacji – Automatyzacja procesów magazynowania i składowania staje się coraz bardziej istotna również dla firm posiadających mniejsze floty. Dlatego przywiązujemy wagę zarówno do dostępności i łatwości obsługi, jak i do niezawodnego i elastycznego serwisu naszych produktów automatyzacyjnych – komentuje Senior Vice President Sales & Service Business Development STILL. EXV iGo adresuje te potrzeby dzięki wysokiej efektywności kosztowej, szybkiemu wdrożeniu, elastyczności i skalowalności.

Nowy Prezes Związku Browary Polskie

CBAM - szansa czy zagrożenie dla polskiego przemysłu?

MSV 2025 – przemiany w przemyśle, technologie przyszłości i szeroki zakres tematyczny
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Unijne mechanizmy ułatwiają zwiększenie wydatków na obronność przez europejskie kraje NATO. Ważnym aspektem infrastruktura podwójnego zastosowania
Wydatki na obronność w krajach NATO mają wzrosnąć do 2035 roku do 5 proc. PKB. W dużej mierze będzie to możliwe dzięki Unii Europejskiej, która stworzyła ramy umożliwiające krajom członkowskim realizację celów NATO w zakresie obronności, nie tylko poprzez finansowanie i inwestycje, ale także poprzez elastyczność budżetową. – To pełna synergia, można powiedzieć, że Unia Europejska współfinansuje razem z państwami członkowskimi cele zdolnościowe NATO – ocenia Paweł Zalewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.