Biuro prasowe

BIZNES 2020-04-17

Robocze ubrania przeciwdeszczowe, czyli jak sprawić, by deszcz w pracy uszedł na

Niektórzy lubią w deszczu spacerować, a inni nawet tańczyć i śpiewać. Ale są i tacy, którzy muszą w takich warunkach pracować. To z myślą o nich projektowane są specjalne ubrania robocze, stanowiące swoistą wodoodporną zbroję.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-16

OnRobot wprowadza na rynek "Eyes", system wizyjny 2,5D

OnRobot wprowadza na rynek "Eyes", system wizyjny 2,5D oferujący niespotykaną łatwość użytkowania w zastosowaniach z wykorzystaniem wizji
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-14

Universal Robots uruchamia nowy cykl webinariów

Ze względu na obostrzenia w zakresie organizacji konferencji oraz podróżowania, Universal Robots zdecydował się na uruchomienie internetowych seminariów, których celem jest dalsze edukowanie rynku na temat automatyzacji z robotami współpracującymi.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-07

Długi wygaszają produkcję w przemyśle

Spowolnienie gospodarcze, wyczuwalne w Polsce już pod koniec ub.r., odciska coraz mocniejsze piętno na rodzimym przemyśle. Według najnowszych danych Krajowego Rejestru Długów zaległości tej branży wynoszą 896,5 mln zł.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-07

L’Oréal uruchamia w Polsce program solidarnościowy w walce z epidemią COVID-19

L’Oréal w Polsce przekazuje bezpłatnie szpitalom, aptekom i partnerskim sieciom handlowym ponad 700 000 produktów, w tym żele wodno-alkoholowe do sanityzacji rąk.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-31

AR Packaging w pełni zintegruje BSC Drukarnia Opakowań po sukcesie wezwania

Spółki z grupy AR Packaging nabędą w ramach wezwania ponad 37% akcji BSC Drukarnia Opakowań. Z udziałem 98,17% w akcjonariacie polskiego producenta opakowań z tektury, AR Packaging zamierza w pełni zintegrować działalność firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

STEICO przekazuje darowiznę na rzecz polskich szpitali

Trzysta tysięcy złotych przekazanych na wsparcie opieki zdrowotnej w regionie to wyraz wzajemnej solidarności w czasie pandemii.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-26

Universal Robots wprowadza zestawy aplikacji UR+ ułatwiające robotyzację

Universal Robots wprowadza zestawy aplikacji UR+, które znacząco ułatwią proces wdrażania cobotów
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-20

Wyższa cena w wezwaniu na akcje BSC Drukarnia Opakowań

Do 40,5 zł podwyższona została cena oferowana za każdą akcję BSC Drukarnia Opakowań w wezwaniu ogłoszonym przez A&R Carton i Colorpack, spółki należące do grupy AR Packaging. Inwestorzy mogą zapisywać się na sprzedaż akcji w wezwaniu do 26 marca br.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-19

Universal Robots wzmacnia sieć partnerską i zespół w Polsce

Universal Robots (UR) nawiązał współpracę z nowym dystrybutorem w Polsce, firmą Muehsam. Ponadto do zespołu dołączyli Krzysztof Hajzyk oraz Piotr Stanecki, kolejno na stanowiska Channel Development Managera oraz Business Development Managera.
czytaj więcej