Biuro prasowe

BIZNES 2020-02-27

OnRobot wprowadza nowy trójpalczasty chwytak do obsługi obiektów cylindrycznych

OnRobot, producent pełnego asortymentu narzędzi robotycznych typu „plug and produce” do aplikacji współpracujących, wprowadza na rynek innowacyjny, kompaktowy chwytak trójpalczasty 3FG15 o dużym posuwie do obsługi obiektów cylindrycznych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-26

Shell Tellus S4 VE – nowy olej do wtryskarek tworzyw sztucznych

Shell Lubricants wprowadził na rynek syntetyczny olej hydrauliczny Shell Tellus S4 VE.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-20

OnRobot prezentuje nowy chwytak Gecko Single-Pad dla mniejszych aplikacji

OnRobot wprowadził na rynek nowy, kompaktowy chwytak Gecko Single-Pad (SP) dla mniejszych aplikacji. Gecko SP jest przystosowany do podnoszenia szerokiego zakresu elementów płaskich, gładkich, błyszczących lub perforowanych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-17

Polbruk SA - Partnerem Wspierającym XVIII edycji Targów Grupy PSB

W marcu Spółka Polbruk SA wzięła udział w XVIII edycji Targów Grupy PSB. Targi PSB odbyły się w Kielcach w dniach 4-5 marca 2020r. W tegorocznej edycji uczestniczyło prawie 4,3 tys. osób, w tym 347 wystawców reprezentujących wszystkie branże materiałów budowlanych oraz
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-13

Cerrad podłącza „kroplówkę” Ceramice Nowej Gali

Cerrad i Ceramika Nowa Gala zawarły umowy, które przewidują, że Cerrad będzie sprzedawać produkty giełdowej spółki, a jednocześnie zleci jej produkcję własnych wyrobów. Pozwoli to zwiększyć przychody Ceramiki Nowej Gali oraz zagospodarować niewykorzystane moce wytwórcze.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-12

Taśma piankowa – co potrafi i dlaczego nie zechcesz jej zamienić na nic innego

Każdy, kto choć raz próbował zespawać, znitować czy w inny sposób scalić dwa elementy, z pewnością marzył by zrobić to szybciej i łatwiej. Dziś po prostu ma taką możliwość, ponieważ powstała alternatywa dla śrub, nitów i spawania - taśma piankowa do bardzo mocnych połączeń.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-10

W Warszawie odbyły się międzynarodowe targi markowych produktów

Zainteresowanie artykułami pochodzącymi z Chin nieustannie rośnie. Dowodem tego jest trzecia edycja targów Zhejiang International Trade Exhibition Poland 2020, które odbyły się w hali numer 3. podczas Targów ŚWIATŁO 2020 w Warszawie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-10

W Danii powstanie największy na świecie hub dla robotów współpracujących

W Danii powstanie największy na świecie hub dla robotów współpracujących: Mobile Industrial Robots i Universal Robots zainwestują 36 mln USD w rozwój i produkcję robotów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-06

Projektuj budynki ze zaktualizowaną wersją BIM Selector firmy KESSEL

Projektuj budynki ze zaktualizowaną wersją BIM Selector firmy KESSEL
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-03

Rozciągnięty komfort pracy, spodnie robocze ze stretchem!

Dziesiątki, setki albo i tysiące kucnięć, wypadów czy wręcz szpagatów to codzienność fachowców pracujących w warsztatach, fabrykach i na budowach. W tak wymagających warunkach trzeba nie tylko wykazać się dobrą kondycją, ale także dysponować odpowiednimi… spodniami.
czytaj więcej