Biuro prasowe

BIZNES 2020-04-09

Arval włącza się do walki z koronawirusem, użycza samochody placówkom medycznym

Arval Service Lease Polska, bezpłatnie użycza placówkom medycznym pojazdy, które trafią do szpitali i zakładów opieki zdrowotnej wskazanych przez Ministerstwo Zdrowia. Samochody pomogą medykom w walce z koronawirusem. Niebawem Arval przekaże na ten cel kolejne samochody.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-08

Pojazdy na minuty rozwiązaniem dla pracowników służby zdrowia

Jesteś pracownikiem służby zdrowia? Nie masz własnego auta? Dojeżdżasz do pracy komunikacją miejską? Wybieraj pojazdy na minuty - bezpieczniejszą formę transportu!
czytaj więcej
Transport BIZNES 2020-04-03

Dachser pomaga w walce z COVID-19

DACHSER Air & Sea Logistics przetransportował 3,25 miliona maseczek ochronnych z Meksyku do Niemiec. Następnie DACHSER Road Logistics dostarczył je do różnych szpitali.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-02

Widocznie bezpieczniej – dzięki odzieży roboczej hi-vis

Są sytuacje, w których bycie widocznym w pracy nie wpływa na wysokość wypłaty czy pochwałę przełożonego, ale decyduje o zdrowiu, a nawet życiu pracownika. Dla takich właśnie okoliczności tworzona jest odzież robocza o wysokiej widoczności.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-01

Pasażerowie pokryją koszty ratowania linii a ich prawa mogą zostać ograniczone

Przewoźnicy wykorzystują kryzys związany z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, by ograniczyć prawa pasażerów. Stowarzyszenie Rzeczników Praw pasażera uważa, że utrzymanie obecnego zakresu praw powinno być warunkiem brzegowym dla wszelkich form publicznego wsparcia finansowego.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2020-04-01

Dachser ogłasza przyszły zarząd

Burkhard Eling na czele zarządu Dachser od 1 stycznia 2021; Bernhard Simon i Michael Schilling przejdą w 2021 do rady nadzorczej
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-31

ID Logistics podsumowuje 2019 rok

ID Logistics, jeden z europejskich liderów logistyki kontraktowej, podsumowuje wyniki za 2019 rok. Firma odnotowała wzrost sprzedaży o 8,8 proc. (10 proc. like-for-like) do ponad 1,534 mld EUR. Przychód operacyjny wzrósł o 14,2 proc.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Fracht FWO Polska otwiera oddział w Szczecinie

Fracht FWO Polska, globalny operator logistyczny dla przemysłu, otwiera oddział w Szczecinie, który swoją działalność rozpoczyna z początkiem kwietnia, a jego biuro znajduje się w pobliżu terenów portowych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Polonus wprowadza „Plan pomocowy dla Partnerów Dworca Zachodniego"

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy zarządzający Dworcem Autobusowym Warszawa Zachodnia, we współpracy z Ministerstwem Aktywów Państwowych wprowadza „Plan pomocowy dla Partnerów Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia”.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Apel otwarty do firm sharingowych - połączmy siły w walce z koronawirusem!

Wheelme, jako aplikacja łącząca usługi wielu operatorów na jednej mapie, apeluje do firm sharingowych - połączmy siły, by zwiększyć dostępność usług shared mobility dla osób, które muszą codziennie docierać do pracy.
czytaj więcej