Biuro prasowe

BIZNES 2020-01-16

Nextbike Polska operatorem Oświęcimskiego Roweru Aglomeracyjnego

14 stycznia 2020 r. Nextbike Polska podpisał umowę z Miastem Oświęcim na dostarczenie i obsługę kolejnego systemu rowerów miejskich w województwie małopolskim. System składać się będzie z 9 stacji i 90 rowerów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-15

Agility stawia na cyfrową logistykę i inwestuje w e-commerce

Agility Ventures, spółka inwestycyjna grupy Agility, czołowego dostawcy usług logistycznych, zainwestowała w platformę e-commerce – ExpandCart.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-09

Unikalna technologia Hillebrand w masowym transporcie towarów płynnych

Hillebrand wprowadził kolejne innowacyjne i rewolucyjne rozwiązanie –flexitanki montowane w kontenerach 40-stopowych do masowego transportu napojów i substancji płynnych.Przy projektowaniu zastosowano unikalną technologię, zapobiegającą nadmiernym ruchom płynu w zbiorniku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-02

TRILUX zaufanym dostawcą Deutsche Bahn

Niemieckie koleje realizują zaawansowaną politykę selekcji i klasyfikacji swoich dostawców. Po audycie zakładów produkcyjnych w firmie TRILUX przyznano jej tytuł dostawcy klasy Q1. Oba podmioty zrealizowały już także pierwszy wspólny projekt.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-31

ID Logistics wkracza na rynek amerykański i przejmuje Jagged Peak

ID Logistics, jeden z liderów logistyki kontraktowej, ogłosił nabycie udziałów amerykańskiej firmy Jagged Peak, specjalizującej się w usługach logistycznych e-commerce, multi-channel oraz FMCG. Wartość transakcji 15 mln USD.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-30

Hillebrand przejmuje Royal i umacnia pozycję na amerykańskim rynku beverage

Hillebrand, światowy operator logistyczny specjalizujący się w obsłudze rynku alkoholi, soków i napojów, przejął dwie amerykańskie firmy - Royal Logistics i Royal Service Transport, świadczące usługi transportowe i magazynowe dla rynku beverage.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-24

Czym jest dobra reputacja przewoźnika?

Czym jest dobra reputacja przewoźnika?
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-20

ID Logistics trzy razy na podium!

ID Logistics w końcówce roku otrzymał trzy nagrody - Odpowiedzialny Pracodawca Lider HR 2019, Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2019 oraz Najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-19

Pociągi Kolei Dolnośląskich w Google Transit

Od 17 grudnia pociągi Kolei Dolnośląskich są dostępne w Google Transit, popularnej na całym świecie wyszukiwarce połączeń. Platforma jest dostępna za pośrednictwem popularnych map Google i pozwala na zaplanowanie podróży oraz sprawdzenie rzeczywistych czasów odjazdu pociągów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-17

Miliony kilometrów przejechanych na rowerach miejskich Nextbike Polska

W 2019 roku mieszkańcy 11 województw wypożyczali rowery miejskie obsługiwane przez Nextbike Polska ponad 14 milionów razy. Nextbike obsługiwał 45 różnych systemów w Polsce oraz 2 w Finlandii (Oulu i Turku).
czytaj więcej