Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Biuro prasowe

BIZNES 2019-08-22

Awans Polki w Grupie JF Hillebrand i wzmocnienie pozycji w regionie wschodnim

Grupa JF Hillebrand, specjalizujący się w obsłudze rynku alkoholi i napojów stawia na wzmocnienie pozycji na rynkach wschodnich. Zarząd Grupy awansował Ellinę Lolis na stanowiska prezesa JF Hillebrand Russia i wiceprezesa JF Hillebrand Poland.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2019-08-22

Dachser z ofertą dla DIY na targach spoga+gafa

Jedne z największych międzynarodowych targów ogrodniczych, spoga+gafa, odbędą się w dniach 1-3 września w niemieckiej Kolonii.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-20

Jak nadać kurierem samochody Formuły 1 i eksponaty Rolling Stones?

Przetransportowanie bolidu F1 z Chin do Budapesztu w 5 dni? Przeniesienie wystawy Rolling Stones Exhibitionism w tydzień na drugi koniec świata? Dzięki rozwojowi rynku przesyłek międzynarodowych to możliwe.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-20

ID Logistics o największych wyzwaniach rynku dedykowanej logistyki kontraktowej

Co dziś jest największym wyzwaniem dla operatorów logistycznych specjalizujących się w dedykowanej logistyce kontraktowej? Komentarz Sylwii Dunn, business development director, ID Logistics Polska.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-16

Rosnące koszty zabijają firmy transportowe

Według GUS sprzedaż usług w transporcie w maju wzrosła o 7,7 proc. w ujęciu rocznym. Dobra koniunktura sprzyja branży, jednak przewoźnicy borykają się z coraz większymi zatorami płatniczymi, brakami kadrowymi, rosnącymi wymaganiami płacowymi.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2019-08-14

Dachser z nowym oddziałem na północy Niemiec

Dachser, jeden z wiodących globalnych operatorów logistycznych, rozpoczyna budowę nowego oddziału w Neumünster w Szlezwiku-Holsztynie, najbardziej wysuniętym na północ kraju związkowym Niemiec.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-12

Proekologiczna rewolucja w dziedzinie agregatów chłodniczych

W obecnej chwili na polski rynek jest wprowadzany Vector High Efficiency.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-12

Polska aplikacja „dowiezie”
 na lotnisko w Norwegii

Agencja interaktywna Bloomnet stworzyła narzędzie, które ułatwi pasażerom dojazd na lotnisko Oslo Torp. Aplikacja zamówiona przez norweskiego przewoźnika jest już dostępna dla podróżnych. System usprawnia jednak także organizację pracy samej firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-08

CityBee poszerza flotę o kolejne auta

Operator CityBee, oferujący usługi BIG carsharingu, rozszerza flotę o 25 samochodów dostawczych. Tym razem użytkownicy aplikacji będą mogli skorzystać z aut marki Citroën Jumper. Firma aktualnie posiada 175 dostawczaków, dostępnych w 10 polskich miastach.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-08

Grupa ID Logistics podsumowuje pierwszą połowę 2019 – dynamika wzrostu utrzymana

ID Logistics, jeden z europejskich liderów dedykowanej logistyki kontraktowej, w pierwszej połowie 2019 roku osiągnął przychody w wysokości 744,5 mln euro, co stanowi wzrost o 9,4 proc. i 10,9 proc. w ujęciu like-for-like.
czytaj więcej