Biuro prasowe

BIZNES 2021-01-26

C.H. Robinson Polska trzeci raz z rzędu otrzymuje tytuł Top Employer

Firma C.H. Robinson została uhonorowana tytułem Top Employer. To trzeci rok z rzędu, w którym niezależny Instytut Top Employers przyznał polskiemu oddziałowi spółki to wyróżnienie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-26

Wszystko po prostu "zaskoczyło" - wywiad z nowym CEO DACHSER Burkhardem Elingiem

1 stycznia 2021 r. Burkhard Eling został nowym CEO w DACHSER. Wcześniej, przez ponad siedem lat, był odpowiedzialny w tej firmie za dział finansowy.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-26

STILL podsumowuje 2020 rok

Epidemia miała wpływ na niemal wszystkie aspekty działalności biznesowej i zmieniła zasadniczo funkcjonowanie wielu branż. Co zmieniło się z perspektywy dostawcy rozwiązań transportu wewnętrznego – opowiedzieli nam przedstawiciele STILL Polska.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-25

Bezpieczne drogi naturalnych lekarstw

Bezpieczne i pewne międzynarodowe łańcuchy dostaw mają kluczowe znaczenie dla sektora farmaceutycznego. We współpracy z firmą A.Vogel, producentem naturalnych lekarstw, firma DACHSER wdrożyła własne, zorientowane na jakość rozwiązanie logistyczne o wartości dodanej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-22

Jak zwiększyć bezpieczeństwo transportu?

Zapewnienie bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw to jedno z głównych wyzwań, z którymi mierzą się firmy logistyczne i transportowe.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-20

MPK w walce z pandemią. Darmowy transport na szczepienia

#WrocławSięSzczepi – Solidarnie przeciw COVID-19. MPK dowiezie do punktów szczepień osoby z niepełnosprawnościami w stopniu znacznym oraz seniorów mających problem w dotarciu tam we własnym zakresie. Usługa będzie bezpłatna.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-19

CEVA Logistics uruchamia ekspresowe połączenie kolejowe Chiny - Europa

CEVA Logistics, wiodący globalny operator logistyczny, uruchomił ekspresowe połączenie kolejowe na trasie Jinhua (Chiny) - Dourges (Francja). Cas przejazdu pociągu wynosi 18 dni.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-18

DACHSER organizuje logistykę szczepionek w Berlinie

Wraz ze startem szczepień przeciwko Covid-19 w Niemczech, DACHSER na zlecenie berlińskiego senatu organizuje logistykę szczepionek w stolicy naszego zachodniego sąsiada.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-18

DACHSER z setnym lotem czarterowym w 2020 roku

Na początku grudnia 2020 roku DACHSER Air & Sea Logstics zorganizował setny lot czarterowy. W ramach dedykowanego programu czarterowego, DACHSER obsłużył trasę Frankfurt – Szanghaj.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-14

Rohlig Suus Logistics otwiera spółkę w Rumunii

Rohlig Suus Logistcis założył nową spółkę w stolicy Rumunii – Bukareszcie.
czytaj więcej