Biuro prasowe

BIZNES 2022-06-21

DB Schenker rozwija drobnicę

DB Schenker, lider na rynku logistyki, odpowiada na potrzeby rynku swoim produktem LCL system.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-14

Poznajcie laureatki tytułu „Kobieta w Logistyce 2022”

Tytuł „Kobieta roku w Logistyce” przyznawany jest od 10 lat podczas Forum Kobiet w Logistyce, które dedykowane jest menedżerkom pracującym zarówno po stronie dostawcy, jak i odbiorcy usług logistycznych
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-14

Czy mieszkańcy Bemowa i Bródna będą zadowoleni?

Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, metrem na Bemowo pasażerowie dojadą w lipcu, a na Bródno w październiku tego roku. Bukmacher prognozuje też, że przetarg na III linię metra ruszy najwcześniej w czwartym kwartale 2023 r.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2022-06-14

Forto wchodzi do Polski, firmą pokieruje Paweł Skwarło

Firma Forto, wiodący dostawca rozwiązań cyfrowych dla branży logistycznej, ogłosił dziś wejście na polski rynek i otwarcie nowego biura w Warszawie w ramach rozszerzania działalności na rynku Europy Środkowej i Wschodniej.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2022-06-13

Uber Lost & Found 2022. Jakie rzeczy zostawiamy, korzystając z aplikacji Uber?

Klucze, portfele oraz słuchawki to najczęstsze zguby pozostawione po zakończeniu przejazdu, ale nie jedyne. Okazuje się, że na tylnym siedzeniu zostawiamy też bardziej osobliwe przedmioty, takie jak młotek do schabowych, garnek czy czteropak.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-13

STILL podsumowuje targi LogiMAT 2022

Na przełomie maja i czerwca w Stuttgarcie odbyły się pierwsze po pandemicznej przerwie targi LogiMAT. Podczas wydarzenia firma STILL pokazała najnowszy wózek czołowy serii RX i szeroko poruszała tematy związane z automatyzacją.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-09

ONZ dostarczy pomoc w Ukrainie dzięki platformie Uber

Światowy Program Żywnościowy Organizacji Narodów Zjednoczonych (WFP) rozpoczął współpracę z Uberem w celu koordynacji transportów humanitarnych do najbardziej dotkniętych wojną obszarów w Ukrainie.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-01

FREE NOW startuje w kolejnych 5 nowych miastach

FREE NOW, superaplikacja mobilności miejskiej, dostępna w ponad 170 miastach europejskich, od początku maja wystartowała ze swoją usługą zamawiania przejazdów w 5 nowych polskich lokalizacjach. Łącznie, dostępność platformy na mapie Polski obejmuje już 18 największych miast.
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-31

"Zostań Liderem Innowacji ID Logistics"

Już po raz drugi ID Logistics zaprosił pracowników z 15 centrów dystrybucyjnych do udziału w konkursie „Zostań Liderem Innowacji ID Logistics 2022” na najbardziej innowacyjny projekt w zakresie zarządzania magazynami.
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-30

CEVA Logistics dostarcza model samolotu myśliwskiego na premierę filmową

Szybkość miała kluczowe znaczenie dla zespołu CEVA Logistics Showfreight, który zorganizował dostawę pełnowymiarowej repliki myśliwca Typhoon na premierę nowego hitu kinowego w londyńskim Leicester Square.
czytaj więcej