Biuro prasowe

BIZNES 2021-04-16

Eurowag analizuje nowe trendy w branży transportowej

Martin Vohánka, dyrektor generalny i prezes Eurowag – szybko rozwijającego się dostawcy zintegrowanej mobilności w Europie, skomentował główne zmiany i trendy, których można się spodziewać w nadchodzących latach.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-15

ID Logistics rozbudowuje procesy e-commerce w Krajkowie

ID Logistics rozszerza zakres współpracy z jednym z największych światowych liderów branży e-commerce/B2C. Przygotowując się do zwiększonej obsługi zamówień online operator rekrutuje nowych pracowników i rozbudowuje powierzchnię magazynu, stawiając na innowacje i automatyzację.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-14

Nawet co druga szczepionka na świecie marnuje się

Okazuje się, że nawet co druga szczepionka na świecie marnuje się, co spowodowane jest m.in. złymi warunkami przechowywania i logistyki. Dlatego branża medyczna potrzebuje wsparcia w szybkim, bezpiecznym i profesjonalnym dostarczaniu przesyłek na całym świecie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-13

CEVA FORPATIENTS – CEVA Logistics wdraża nowe usługi dla branży medycznej

CEVA Logistics ogłosiła uruchomienie nowych usług, które mają wspierać procesy leczenia pacjentów poprzez dostęp do szerokiego zakresu usług logistycznych dla branży healthcare.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2021-04-13

Transport produktów medycznych – szczególna troska i surowe wymagania

Trwająca ponad rok pandemia spowodowała wzrost zapotrzebowania na środki ochronne, dezynfekcyjne i leki. To wyzwanie dla logistyków, którzy muszą zapewnić nie tylko terminowe dostawy, ale także odpowiednie warunki transportu, a te niekiedy bywają bardzo rygorystyczne.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-06

Grupa Fracht wchodzi do Meksyku i Indii

Grupa Fracht, globalny operator logistyczny dla przemysłu, poprzez przejęcia lokalnych firm, uruchomiła dwa nowe oddziały - Fracht Indie i Fracht Logistics Mexico.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-30

Przewaga konkurencyjna dzięki współtworzeniu zrównoważonych łańcuchów dostaw

Podczas webinaru zorganizowanego przez ECR Polska przedstawiciele firm Green Holding, Green Factory Logistics i CHEP opowiedzieli o swojej zrównoważonej współpracy w łańcuchu dostaw i korzyściach biznesowych z niej płynących.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-30

Transport przyszłości – szybki, komfortowy, bezpieczny

Pandemia COVID-19 odmieniła sposoby przemieszczania się, ale komunikacja publiczna pozostaje istotnym elementem wielu miast. W nadchodzącej przyszłości obszar ten czekają ogromne zmiany, w tym zwiększenie bezpieczeństwa sanitarnego - może w tym pomóc szkło antymikrobowe.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-17

Startuje Anatomia Wieltonu – teraz każdy może poznać kulisy branży transportowej

Ruszyła Anatomia Wieltonu - kanał na platformie YouTube, który przybliża tajniki branży transportowej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-17

Wyjątkowo kosmiczna dostawa Hillebrand

Hillebrand podjął się zorganizowania wyjątkowej dostawy wina. Przewożonym ładunkiem było 12 butelek Bordeaux Grand Cru rocznik 2000, które …były w przestrzeni kosmicznej i odbyły niesamowitą podróż pozaziemską
czytaj więcej