Biuro prasowe

BIZNES 2023-07-26

Bolt wprowadził przejazdy grupowe na hulajnogach

Bolt wprowadził przejazdy grupowe- możliwość odblokowania za pomocą jednej aplikacji do 5 hulajnóg/rowerów elektrycznych na raz. Użytkownicy mogą dzięki temu bezpiecznie podróżować w grupie. Bolt zachęca, aby w ten sposób uczcić Międzynarodowy Dzień Przyjaźni (30 lipca).
czytaj więcej
BIZNES 2023-07-21

O ponad pół tony CO2 mniej. Udane testy e-ciężarówki Volvo w DHL Parcel

O ponad pół tony dwutlenku węgla mniej w 7 dni. Udane testy elektrycznej ciężarówki Volvo w DHL
czytaj więcej
BIZNES 2023-07-20

ID Logistics w HappyIndex®AtWork 2023

ID Logistics, światowy lider logistyki kontraktowej, dołączył do prestiżowego grona firm wyróżnionych w rankingu HappyIndex®AtWork World 2023 w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających ponad 1000 pracowników.
czytaj więcej
BIZNES 2023-07-19

Girteka o obsłudze i przyszłości logistyki chłodniczych łańcuchów dostaw

Jakie wymogi musi spełnić przewoźnik drogowy i co kształtuje przyszłość logistyki chłodniczych łańcuchów dostaw? Na pytanie odpowiada Girteka, wiodący europejski przewoźnik drogowy, który od 27 lat organizuje dostawy dla producentów żywności i największych firm farmaceutycznych
czytaj więcej
BIZNES 2023-07-18

SUUS oferuje codzienne połączenia drogowe do krajów bałtyckich

Rohlig SUUS Logistics, największy polski operator logistyczny rozwija transport drogowy w północno-wschodniej części Europy.
czytaj więcej
BIZNES 2023-07-10

Narzędzia i usługi cyfrowe: skok w przyszłość logistyki

Rewolucja cyfrowa podbija świat w ekspresowym tempie, a logistyka nie jest tu wyjątkiem. Branża dynamicznie się zmienia, wdrażając nowoczesne narzędzia oraz zdigitalizowane usługi, dzięki którym może być jeszcze bardziej wydajna, niezawodna i wspierać swoich klientów.
czytaj więcej
BIZNES 2023-07-10

CEVA Logistics uruchamia połączenie drogowe Chiny-Kirgistan-Uzbekistan

CEVA Logistics uruchomiła międzynarodowe połączenie w transporcie drogowym (TIR) wzdłuż korytarza Chin-Kirgistan-Uzbekistan, które otworzy nowe szlaki handlowe w Chinach i Azji Środkowej.
czytaj więcej
BIZNES 2023-07-04

STORM wprowadza do sprzedaży rowery elektryczne!

Polski producent rowerów STORM poszerza swoją ofertę produktową o rowery elektryczne. Do sprzedaży trafią nowe modele: E-MTB oraz E-trekkingi. Niektóre jednoślady są już dostępne w wybranych punktach sprzedaży w całej Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2023-06-30

CEVA i Toyota Motor Europe przetestują ciężarówkę napędzaną wodorem

CEVA Logistics, w ramach partnerstwa z Toyota Motor Europe (TME), przetestuje jeden z pierwszych dostępnych na rynku ciężarowych samochodów z wodorowymi ogniwami paliwowymi
czytaj więcej
BIZNES 2023-06-30

Jak obniżyć koszty logistyczne w dostawach produktów dla branży beverage?

Logistyka dla branży beverage stoi dziś przed wyzwaniem, jakim jest optymalizacja kosztów. Jednym ze sposobów na ich obniżenie mogą być kontyngenty taryfowe.
czytaj więcej