Biuro prasowe

BIZNES 2022-06-21

Unijne projekty edukacyjne w białostockiej szkole

Korzyści, płynące z realizacji unijnych projektów w szkołach są nie do przecenienia – uważa dyrekcja Zespołu Szkół Społecznych Fundacji Edukacji „Fabryczna 10”. W tym roku w szkole kończą się aż trzy takie przedsięwzięcia.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-08

Fundusze Venture Capital - perspektywy dofinansowania dla Start-up'ów

Fundusze Europejskie wyróżniają się szerokim wachlarzem instrumentów finansowych, do których, poza flagowymi konkursami w postaci bezzwrotnych grantów, zaliczają się fundusze venture capital.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-03

Konferencja: O współpracy biznesu i nauki

Już 7 czerwca br. w godz. 10.00 – 15:00 odbędzie się bezpłatna konferencja „O współpracy biznesu i nauki”. Wydarzenie odbędzie się hybrydowo – online i stacjonarnie (Stadion Polsat Plus Arena, Gdańsk).
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-05

Bezpłatne szkolenie dla NGO - ostatni termin

Zapraszamy do udziału w ostatnim 2-dniowym bezpłatnym szkoleniu online „Efektywne NGO 2”, które pomoże wzmocnić pozycję Twojej organizacji. Już ponad 300 przedstawicieli i przedstawicielek organizacji pozarządowych skorzystało z naszego szkolenia.
czytaj więcej
BIZNES 2022-04-13

Bezpłatne szkolenie online dla NGO - ostatnie terminy!

Zapraszamy do udziału w 2 ostatnich terminach, 2-dniowego bezpłatnego szkolenia online „Efektywne NGO 2”, które pomoże wzmocnić pozycję Twojej organizacji. Już ponad 300 przedstawicieli i przedstawicielek organizacji pozarządowych skorzystało z naszego szkolenia.
czytaj więcej
BIZNES 2022-03-24

Komisja Europejska: pomoc dla przedsiębiorstw dotkniętych sytuacją w Ukrainie

Komisja Europejska zakreśliła ramy pomocy publicznej dla przedsiębiorstw dotkniętych sytuacją w Ukrainie.
czytaj więcej
BIZNES 2022-02-15

Preferencyjne pożyczki dla samorządów na inwestycje

Preferencyjne pożyczki dla samorządów na inwestycje
czytaj więcej
BIZNES 2022-02-07

Bezpłatne szkolenie online - Efektywne NGO 2

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym, 2-dniowym szkoleniu online „Efektywne NGO 2”, które pomoże wzmocnić pozycję Twojej organizacji. Już ponad 270 przedstawicieli i przedstawicielek organizacji pozarządowych skorzystało z naszego szkolenia. Dołącz do efektywnych NGO!
czytaj więcej
BIZNES 2022-01-17

Coraz bliżej udostępnienia platformy e-learningowej dot. ekonomii społecznej

Już wkrótce bezpłatnie udostępniona zostanie wypracowana w ramach projektu Europejska Sieć Ekonomii Społecznej (ESEN) specjalna platforma internetowa za pomocą, której między innymi będzie można samodzielnie przejść kurs online z zakresu ekonomii społecznej.
czytaj więcej
BIZNES 2022-01-10

Bezpłatne szkolenie online - strategia NGO, pozyskiwanie środków

Podnieś swoje kompetencje z zakresu pozyskiwania środków finansowych i tworzenia strategii NGO, Zapraszamy do udziału w bezpłatnym, 2-dniowym szkoleniu online „Efektywne NGO 2”, które pomoże wzmocnić pozycję Twojej organizacji.
czytaj więcej