Biuro prasowe

BIZNES 2023-10-25

Przedsiębiorcy piszą do Komisji Europejskiej o odblokowanie środków z KPO

Przewodniczący Federacji Przedsiębiorców Polskich Marek Kowalski wystosował list do przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen ws. odblokowania środków z KPO.
czytaj więcej
BIZNES 2023-02-23

Intensywny i profesjonalny kurs makijażu jakiego nie było!

Instytut Szkoleniowy Lukomades wraz z jedną z czołowych specjalistek make-up Anną Użyńską wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom branży makijaży i wizażu otwiera nabór na profesjonalny kurs „nazwa”
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-16

Świątecznie, choć bez mąki i cukru

Świątecznie, choć bez mąki i cukru
czytaj więcej
BIZNES 2022-09-19

Konferencja inaugurująca SZANSA na rozwój polskich organizacji obywatelskich

Zapraszamy do udziału w Konferencji inaugurującej projekt „SZANSA na rozwój polskich organizacji obywatelskich”. Wydarzenie odbędzie się 27 września 2022 r. za pośrednictwem platformy ZOOM.
czytaj więcej
BIZNES 2022-07-11

Oficjalne rozpoczęcie projektu Reincarnate

W ramach projektu Reincarnate opracowane zostaną innowacyjne rozwiązania mające na celu maksymalizację cyklu życia budynków, produktów i materiałów budowlanych. PLGBC bierze udział w projekcie.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-21

Unijne projekty edukacyjne w białostockiej szkole

Korzyści, płynące z realizacji unijnych projektów w szkołach są nie do przecenienia – uważa dyrekcja Zespołu Szkół Społecznych Fundacji Edukacji „Fabryczna 10”. W tym roku w szkole kończą się aż trzy takie przedsięwzięcia.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-08

Fundusze Venture Capital - perspektywy dofinansowania dla Start-up'ów

Fundusze Europejskie wyróżniają się szerokim wachlarzem instrumentów finansowych, do których, poza flagowymi konkursami w postaci bezzwrotnych grantów, zaliczają się fundusze venture capital.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-03

Konferencja: O współpracy biznesu i nauki

Już 7 czerwca br. w godz. 10.00 – 15:00 odbędzie się bezpłatna konferencja „O współpracy biznesu i nauki”. Wydarzenie odbędzie się hybrydowo – online i stacjonarnie (Stadion Polsat Plus Arena, Gdańsk).
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-05

Bezpłatne szkolenie dla NGO - ostatni termin

Zapraszamy do udziału w ostatnim 2-dniowym bezpłatnym szkoleniu online „Efektywne NGO 2”, które pomoże wzmocnić pozycję Twojej organizacji. Już ponad 300 przedstawicieli i przedstawicielek organizacji pozarządowych skorzystało z naszego szkolenia.
czytaj więcej
BIZNES 2022-04-13

Bezpłatne szkolenie online dla NGO - ostatnie terminy!

Zapraszamy do udziału w 2 ostatnich terminach, 2-dniowego bezpłatnego szkolenia online „Efektywne NGO 2”, które pomoże wzmocnić pozycję Twojej organizacji. Już ponad 300 przedstawicieli i przedstawicielek organizacji pozarządowych skorzystało z naszego szkolenia.
czytaj więcej