Biuro prasowe

BIZNES 2020-11-26

Grupa e-point z pierwszym projektem realizowanym z dofinansowaniem środków Unii

W połowie października spółka e-point Polska podpisała z Centrum Projektów Polska Cyfrowa umowę o dofinansowanie projektu „Platforma Atrakcyjności Inwestycyjnej”.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-20

Bezpłatne szkolenie online dla NGO - tworzenie strategii, stanowienie prawa

Kolejny termin bezpłatnego szkolenia Efektywne NGO 2 w formie online. 7-8 grudnia podczas 2 dni intensywnego szkolenia eksperci przybliżą zagadnienia z zakresu konsultacji publicznych, tworzenia strategii i wyznaczania celów oraz pozyskiwania środków na wzmocnienie NGO.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-01

Bezpłatne szkolenie online dla NGO! RODO, prawo pracy, finanse, konsultacje

Wzmocnij pozycję swojej organizacji i uzupełnij wiedzę z zakresu RODO, konsultacji publicznych, pisania opinii i stanowisk, prawa pracy, prawa podatkowego i analizy finansowej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-21

Listopadowe, bezpłatne szkolenie online dla NGO

Zapraszamy na kolejny termin bezpłatnego szkolenia dla NGO w formie online. 5-6 listopada podczas 2 dni intensywnego szkolenia eksperci przybliżą zagadnienia z zakresu konsultacji publicznych, tworzenia strategii, wyznaczania celów oraz pozyskiwania środków na wzmocnienie NGO.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-09

Szkolenie online dla NGO - planowanie działań i potrzeb, pozyskiwanie funduszy

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla NGO w formie online. Już 26-27 października. Podczas dwóch dni szkolenia eksperci przybliżą zagadnienia z zakresu konsultacji publicznych, tworzenia strategii i wyznaczania celów organizacji oraz pozyskiwania środków na wzmocnienie NGO.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-14

ASK4JOB - Konferencja online dot. bezpłatnej ścieżki edukacyjnej

Podczas konferencji przedstawione zostaną rezultaty wypracowane w międzynarodowym konsorcjum, z których już teraz bezpłatnie korzystać mogą doradcy zawodowi, trenerzy i osoby związane z edukacją dorosłych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-27

Efektywne NGO 2 - bezpłatne szkolenie online

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla NGO w formie online. Już 20-21 sierpnia! Podczas dwóch dni szkolenia eksperci przybliżą zagadnienia z zakresu konsultacji publicznych, tworzenia strategii i wyznaczania celów organizacji oraz pozyskiwania środków na wzmocnienie NGO.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-11

Mazowsze stawia na rozwój- 10.Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza jest promocja regionu i wdrażanych w nim innowacyjnych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Wydarzenie skupi uczestników z obszaru biznesu, nauki, administracji, a także organizacji pozarządowych.
czytaj więcej
BIZNES 2019-03-06

Przedsiębiorcy poznali "Wyzwania dla Polski i Świata 2019"

Co czeka w najbliższym czasie polskich przedsiębiorców? Jakie są prognozy gospodarcze? Jak zmienia się prawo podatkowe?
czytaj więcej
BIZNES 2019-03-04

Bezpłatne szkolenie dla NGO w Radomiu

Zapraszamy pracowników organizacji pozarządowych i Izb Gospodarczych na bezpłatne szkolenie "Efektywne NGO i Izby Gospodarcze".
czytaj więcej