Biuro prasowe

Fundusze unijne BIZNES 2021-08-10

Bezpłatne 2-dniowe szkolenie online dla NGO

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy do udziału w bezpłatnym, 2-dniowym szkoleniu online „Efektywne NGO 2”, które pomoże wzmocnić pozycję Twojej organizacji i umożliwi jej efektywny udział w procesie legislacyjnym.
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-22

Nawet 280 tys. zł wsparcia na starania o unijne dofinansowanie

Od początku czerwca przyjmowane są wnioski o wsparcie w II rundzie konkursu Granty na Eurogranty.
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-16

I Międzynarodowy Kongres Regeneracji Miast Przemysłowych już w poniedziałek

Jaki jest cel regeneracji miast? Dlaczego niektóre przestrzenie miejskie są nadal wykorzystywane, a inne są zapomniane i zaniedbywane? Jak zmieniają się oczekiwania wobec przestrzeni miejskiej?
czytaj więcej
BIZNES 2021-05-31

Bezpłatne 2-dniowe szkolenie online dla NGO

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym, 2-dniowym szkoleniu online „Efektywne NGO 2”, które pomoże wzmocnić pozycję Twojej organizacji i umożliwi jej efektywny udział w procesie legislacyjnym. To ostatni termin szkolenia przed wakacjami.
czytaj więcej
BIZNES 2021-05-10

Zielony potencjał Krajowego Planu Odbudowy

Z końcem kwietnia upłynął termin przekazania UE KPO – dokumentu mającego określać kierunki działań zmierzających do wsparcia krajowej gospodarki osłabionej przez kryzys spowodowany COVID-19. Czy dokument odpowiada na potrzebę poprawy efektywności energetycznej?
czytaj więcej
BIZNES 2021-05-05

Bezpłatne 2-dniowe szkolenie online dla NGO

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym, 2-dniowym szkoleniu online „Efektywne NGO 2”, które pomoże wzmocnić pozycję Twojej organizacji i umożliwi jej efektywny udział w procesie legislacyjnym.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-30

Działania ekologiczne na Mazowszu ze wsparciem z UE – znamy listę projektów

Redukcja emisji dwutlenku węgla, niższe koszty energii, większe wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, a także poprawa estetyki budynków to główne cele działań z zakresu termomodernizacji. Pomagają w tym fundusze europejskie z programu regionalnego na lata 2014-2020.
czytaj więcej
Fundusze unijne BIZNES 2021-04-29

Już w czerwcu mazowieccy przedsiębiorcy wystartują o fundusze UE na inwestycje

Już w czerwcu mazowieckie firmy z sektora MŚP będą mogły ubiegać się o dofinansowanie projektów inwestycyjnych z funduszy europejskich. Wsparcie wyniesie od 400 tys. zł do nawet 4 mln zł.
czytaj więcej
Fundusze unijne BIZNES 2021-04-28

EIT Manufacturing przeznaczy 5 mln EUR na wzmocnienie konkurencyjności przemysłu

Działania mają pomóc w zwiększeniu innowacyjności w krajach o najniższych wskaźnikach w tym zakresie, wzmocnić transfer wiedzy między nauką, a biznesem i podnieść kompetencje przyszłych kadr przemysłowych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-07

Realizujesz projekt unijny na Mazowszu? Zgłoś się do konkursu REGIOSTARS 2021!

Realizujesz projekt unijny z obszaru cyfryzacji w biznesie, wspierasz zrównoważony rozwój miast lub przyjazny dla środowiska transport? Zaprezentuj swoje działania całej Europie! Już dziś zgłoś się do udziału w konkursie REGIOSTARS organizowanym przez Komisję Europejską.
czytaj więcej