Biuro prasowe

BIZNES 2021-04-07

Realizujesz projekt unijny na Mazowszu? Zgłoś się do konkursu REGIOSTARS 2021!

Realizujesz projekt unijny z obszaru cyfryzacji w biznesie, wspierasz zrównoważony rozwój miast lub przyjazny dla środowiska transport? Zaprezentuj swoje działania całej Europie! Już dziś zgłoś się do udziału w konkursie REGIOSTARS organizowanym przez Komisję Europejską.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-02

Bezpłatne szkolenie dla NGO - planowanie strategii, pozyskiwanie funduszy

Bezpłatne szkolenie w formie online. 22-23 marca podczas 2 dni szkolenia przybliżymy zagadnienia z zakresu konsultacji publicznych, tworzenia strategii i wyznaczania celów organizacji oraz pozyskiwania środków na wzmocnienie NGO.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-01

Bezpłatne szkolenie dla NGO - planowanie strategii, pozyskiwanie funduszy

Bezpłatne szkolenie w formie online. 22-23 lutego podczas dwóch dni szkolenia przybliżymy zagadnienia z zakresu konsultacji publicznych, tworzenia strategii i wyznaczania celów organizacji oraz pozyskiwania środków na wzmocnienie NGO.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-18

Czy Unia Europejska jest światowym liderem w działaniach na rzecz klimatu?

Przedstawiciele Komisji Europejskiej oraz politycy państw członkowskich UE lubią mówić o unijnej polityce klimatycznej jako o niekwestionowanym drogowskazie dla świata w dążeniu do powstrzymania zmian klimatu, tj. osiągnięcia celów Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych (...)
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

Grupa e-point z pierwszym projektem realizowanym z dofinansowaniem środków Unii

W połowie października spółka e-point Polska podpisała z Centrum Projektów Polska Cyfrowa umowę o dofinansowanie projektu „Platforma Atrakcyjności Inwestycyjnej”.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-20

Bezpłatne szkolenie online dla NGO - tworzenie strategii, stanowienie prawa

Kolejny termin bezpłatnego szkolenia Efektywne NGO 2 w formie online. 7-8 grudnia podczas 2 dni intensywnego szkolenia eksperci przybliżą zagadnienia z zakresu konsultacji publicznych, tworzenia strategii i wyznaczania celów oraz pozyskiwania środków na wzmocnienie NGO.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-01

Bezpłatne szkolenie online dla NGO! RODO, prawo pracy, finanse, konsultacje

Wzmocnij pozycję swojej organizacji i uzupełnij wiedzę z zakresu RODO, konsultacji publicznych, pisania opinii i stanowisk, prawa pracy, prawa podatkowego i analizy finansowej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-21

Listopadowe, bezpłatne szkolenie online dla NGO

Zapraszamy na kolejny termin bezpłatnego szkolenia dla NGO w formie online. 5-6 listopada podczas 2 dni intensywnego szkolenia eksperci przybliżą zagadnienia z zakresu konsultacji publicznych, tworzenia strategii, wyznaczania celów oraz pozyskiwania środków na wzmocnienie NGO.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-09

Szkolenie online dla NGO - planowanie działań i potrzeb, pozyskiwanie funduszy

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla NGO w formie online. Już 26-27 października. Podczas dwóch dni szkolenia eksperci przybliżą zagadnienia z zakresu konsultacji publicznych, tworzenia strategii i wyznaczania celów organizacji oraz pozyskiwania środków na wzmocnienie NGO.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-14

ASK4JOB - Konferencja online dot. bezpłatnej ścieżki edukacyjnej

Podczas konferencji przedstawione zostaną rezultaty wypracowane w międzynarodowym konsorcjum, z których już teraz bezpłatnie korzystać mogą doradcy zawodowi, trenerzy i osoby związane z edukacją dorosłych.
czytaj więcej