Biuro prasowe

BIZNES 2018-10-15

Edukacja przyszłości i rowery elektryczne na 9. Forum Rozwoju Mazowsza

Już 17 i 18 października na Stadionie Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3 kolejna edycja forum.
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-02

Firma Lech w projekcie wspierającym pracowników 50 plus

Lech-Garmażeria Staropolska jest partnerem i jednocześnie uczestnikiem unijnego projektu „Nawigacja 50 Plus”, realizowanego przez Białostocką Fundację Kształcenia Kadr. Z doświadczeń białostockiej firmy będą korzystały objęte projektem firmy i instytucje w całej Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2018-09-28

POLSKA MARKA O-MEDIC NA ŚWIATOWYCH TARGACH

Polskie specjalistyczne kosmetyki O-Medic, zostały docenione w konkursie Go to brand w kategorii innowacja i będą promowane jako polskie produkty na rynkach zagranicznych.
czytaj więcej
Fundusze unijne BIZNES 2018-09-27

Poznaj nowe przepisy w praktyce! Weź udział w bezpłatnym szkoleniu dla NGO

Dzięki udziałowi w szkoleniu, będziecie Państwo mogli poznać najnowsze przepisy w zakresie • prawa gospodarczego, • ekonomii z elementami polityki przemysłowej, • prawa pracy, • ekonomii przedsiębiorstwa, • analizy finansowej.
czytaj więcej
BIZNES 2018-08-22

Dlaczego przedsiębiorcy nie korzystają z dofinansowań na internacjonalizację?

W pierwszej rundzie działania Internacjonalizacja MŚP w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia zaledwie około 10 proc. środków zostało wykorzystanych przez firmy z pięciu województw. Czy MŚP z Polski Wschodniej nie są zainteresowane rozwojem eksportu? Niekoniecznie.
czytaj więcej
BIZNES 2018-08-17

BEZPŁATNE szkolenie dla NGO oraz Izb Gospodarczych w OLSZTYNIE!

Zapraszamy wszystkich pracowników organizacji gospodarczych i Izb Gospodarczych na najbliższe szkolenie "Efektywne NGO i Izby Gospodarcze" organizowane przez Fundację "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym"!
czytaj więcej
BIZNES 2018-07-12

Niemal 100 mld euro na innowacje w nowym programie ramowym Horyzont Europa

Horyzont Europa – tak nazywać się będzie kolejny program ramowy Unii Europejskiej, finansujący badania naukowe i innowacje. Zastąpi Horyzont 2020. W latach 2021-2027 do innowatorów trafi prawie 100 mld euro, czyli ponad 25% więcej niż w obecnej perspektywie finansowej.
czytaj więcej
BIZNES 2018-05-21

2 z 3 firm dofinansowanych z SME Instrumentu osiągnęły rynkowy sukces

Niemal 2 z 3 firm, które otrzymały finansowanie w 2 Fazie SME Instrumentu, osiągnęły komercyjny sukces. Kolejne 33% projektów docenionych w tym programie ma obiecujące perspektywy.
czytaj więcej
BIZNES 2018-04-30

Bezpłatne szkolenie w Poznaniu dla NGO oraz Izb Gospodarczych!

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie w Poznaniu dla pracowników NGO oraz Izby Gospodarczych w celu przygotowania do uczestniczenia w procesie konsultacji publicznych. Nasi eksperci przedstawią także wchodzące w życie zmiany w prawie gospodarczym, prawie pracy.
czytaj więcej