Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Biuro prasowe

BIZNES 2019-08-23

Alumast podwoił moce produkcyjne – wyniki finansowe 1H 2019

Grupa Kapitałowa Alumast S.A. osiągnęła w pierwszym półroczu 2019 r. przychody rzędu niemal 7,4 mln PLN. Oznacza to wzrost o ponad 1 mln PLN w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-14

Jakie prognozy dla rynku materiałów termoizolacyjnych w Polsce?

Jak wynika z najnowszego raportu PMR ,,Rynek materiałów termoizolacyjnych w Polsce 2019”, prognozowana dynamika wzrostu wartości analizowanego w raporcie rynku będzie w 2019 r., podobnie jak w 2018 r., dwucyfrowa.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-13

Jak zadbać o bezpieczeństwo informacji?

Jak zadbać o bezpieczeństwo informacji?
czytaj więcej
BIZNES 2019-07-31

Światło w rytmie WELL

Kwestia tego, jak światło wpływa na nasze funkcjonowanie, nabrała w ostatnich latach rozgłosu za. Wnioski płynące z pracy nagrodzonych w ostatnich latach noblistów znajdują dziś przełożenie na zalecenia dla obiektów przyjaznych użytkownikom sformułowane w pakiecie WELL v2.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-28

5 zaskakujących faktów o oświetleniu przemysłowym

Oświetlenie LED w przemyśle jest już dziś standardem i domyślnym wyborem inwestorów wznoszących nowe hale. Potencjał systemów diodowych wciąż jednak zaskakuje. Oto 5 niespodziewanych faktów na temat oświetlenia przemysłowego.
czytaj więcej
Infrastruktura BIZNES 2019-06-28

Lokalizacja biura jest jednym z elementów przyciągających pracowników

Atrakcyjna lokalizacja i niebanalne miejsce pracy przyciągają potencjalnych kandydatów i pomagają pracownikom czerpać przyjemność z codziennego przychodzenia do biura.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-27

Elektromobilność w sektorze HoReCa

Innowacyjne rozwiązanie dla hoteli i pensjonatów. Większość współczesnych podróżujących dokonuje wyboru hotelu online. Wyszukiwarki dodają filtr "ładowarka pojazdów elektrycznych".
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-18

Dawniej i dziś - Społeczne znaczenie największych placów Gdańska

Historyczne i współczesne znaczenie największych placów targowych Gdańska wraz z opisem najnowszych inwestycji Młodego Miasta.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-11

Dekpol powalczy o kolejne kontrakty na Litwie

Dekpol zrealizował na Litwie pierwszy duży projekt inwestycyjny. Teraz zamierza aktywnie pozyskiwać kolejne kontrakty, dynamicznie rozwijając na tym rynku usługi Generalnego Wykonawstwa.
czytaj więcej
Infrastruktura BIZNES 2019-06-10

Falcon Games z kolejną umową

Notowana na NewConnect spółka Falcon Games SA konsekwentnie realizuje strategię i pozyskuje do swojego portfolio nowy tytuł. Spółka podpisała właśnie umowę z SCProjects, na podstawie której partner przygotuje preprodukcję gry Three Little Bears.
czytaj więcej