Biuro prasowe

BIZNES 2024-05-13

Nowe perspektywy na rynku budownictwa przemysłowego w Polsce

Według najnowszego przeglądu rynku opracowanego przez MarketHub sektor budownictwa przemysłowego w Polsce utrzymuje swój rozwój mimo występujących wyzwań gospodarczych i ewolucji rynkowej.
czytaj więcej
BIZNES 2024-04-11

Zielone światło dla przebudowy ul. Suwak!

Inwestycja drogowa, która połączy warszawskie ul. Suwak z ul. Cybernetyki znacząco zoptymalizuje płynność ruchu kołowego i pieszego oraz zwiększy komfort dojazdów do domu i pracy tysięcy osób. Koszt modernizacji wyniesie 15 mln złotych, a prace ruszą jeszcze w kwietniu 2024!
czytaj więcej
BIZNES 2024-04-08

Plac Defilad wykorzysta wodę z drugiego obiegu

Trwa przebudowa środkowej części placu Defilad – nowego placu Centralnego.
czytaj więcej
BIZNES 2024-03-14

Sienkiewicz laureatem Diamentów Forbesa

Spółka Sienkiewicz, produkująca prefabrykaty betonowe i żelbetowe, znalazła się w gronie laureatów rankingu Diamentów Forbesa 2024.
czytaj więcej
BIZNES 2024-03-13

Cellnex udostępnił stacje bazowe PSP w Rzeszowie

Cellnex Poland udostępnił 24 lokalizacje na Podkarpaciu na potrzeby PSP. Współpraca jest częścią projektu realizowanego przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej mającego na celu rozbudowę systemu łączności dla potrzeb usprawnienia działań ratowniczo-gaśniczych.
czytaj więcej
BIZNES 2024-03-05

Panel dyskusyjny: GOZ w budownictwie – droga do zrównoważonej przyszłości

25 marca w godz. 14:00-15:00 odbędzie się online panel dyskusyjny, którego głównym tematem będzie budownictwo cyrkularne. Przewidziana jest również sesja pytań i odpowiedzi.
czytaj więcej
BIZNES 2024-02-28

Trendy w prefabrykacji betonowej

Obecny od ponad 30 lat na polskim rynku producent prefabrykatów betonowych – firma Sienkiewicz – ma swój sposób na sukces w biznesie. Na jakie produkty obecnie stawia spółka i jakie ma plany na przyszłość?
czytaj więcej
BIZNES 2024-02-27

Rowery STORM dla pierwszoklasistów

Polskie dzieci tyją najszybciej w Europie i z roku na rok ten problem tylko się pogłębia. Jednym z rozwiązań jest promocja ruchu na świeżym powietrzu.
czytaj więcej
BIZNES 2024-02-27

Monitorowanie budowy dróg – czy zabezpieczamy strategiczne inwestycje?

Infrastruktura krytyczna, do której należy system drogowy i transportowy, jest podstawą funkcjonowania krajowej gospodarki. Dlatego niezwykle istotne jest jej nieustanne ulepszanie i rozwijanie.
czytaj więcej
BIZNES 2024-02-19

Oaza luksusowego wypoczynku – już wkrótce otwarcie prestiżowych Term Karkonosze

U stóp Karkonoszy powstaje nowy, unikalny kompleks hotelowo-wypoczynkowy ze SPA i wodami termalnymi. Luksusowy obiekt Termy Karkonosze Resort & Spa, architektoniczny majstersztyk, jest najnowszą inwestycją HSP Management.
czytaj więcej