Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-25

Czy deweloperzy odpowiadający za największą część budownictwa mieszkaniowego mog

Na rynku mieszkaniowym nie widać końca kolejnych rekordów. W 2019 r. oddano do użytku ponad 200 tys. mieszkań. To najlepszy wynik od czasów Gierka.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-05

Rok z życia Tremend

Pracownia architektoniczna Tremend to jedna z najbardziej cenionych marek, od lat nagradzana w prestiżowych konkursach. Miniony rok upłynął architektom warszawskiego biura pod znakiem nowych przestrzeni hotelowych, komercyjnych oraz obiektów użyteczności publicznej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-09

Bilet iTaxi dostępny we Wrocławiu, Lublinie, Łodzi i Rzeszowie

iTaxi, czołowy dostawca usług taksówkowych, udostępnia w kolejnych miastach przełomowy Bilet iTaxi.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-02

Dobry plan przyspiesza kompletację – case study

Dynamicznie rosnąca liczba zamówień, także tych charakterystycznych dla e-commerce, z niewielkimi ilościami towaru, to z jednej strony znak dobrej koniunktury, lecz z drugiej – poważne wyzwanie logistyczne. Wzorcowo poradziła sobie z nim firma New Wave GmbH.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-02

Zarządzanie oświetleniem mimo braku linii DALI

TRILUX LiveLink – intuicyjny system zarządzania oświetleniem działający w oparciu o protokół DALI zostaje wzbogacony o wariant, dzięki któremu można skorzystać z przewag nowoczesnych, skomunikowanych opraw również w przypadku starszych budynków nieposiadających linii sterujących.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-31

Prądnik Biały – dzielnica pokrzywdzona przez brak tramwaju

Szybki tramwaj na Górkę Narodową jest jedną z najbardziej wyczekiwanych przez mieszkańców północy Krakowa inwestycji. Jest również nieustannie opóźniany i przesuwany w czasie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-13

Rohlig Suus Logistics otwiera oddział w największym porcie nad Adriatykiem

Rohlig Suus Logistics, jeden z największych polskich operatorów logistycznych, uruchomił nowe biuro w porcie w słoweńskim Koprze.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-10

Systemy Layher na wrocławskim Sylwestrze

Producent nowoczesnych systemów rusztowaniowych, firma Layher Sp. z o.o. została wybrana strategicznym partnerem technologicznym przy budowie sylwestrowej estrady we Wrocławiu. Wykonawcą rozwiązań, na których oparta będzie eventowa konstrukcja jest firma ARAD.
czytaj więcej
Infrastruktura BIZNES 2019-12-02

Innowacje DPDgroup poprawiają komfort życia w centrach miast

31 października obchodzony był Światowy Dzień Miast. Z tej okazji DPDgroup zaprezentowało swoje najnowsze inicjatywy z zakresu przyjaznej logistyki miejskiej.
czytaj więcej
BIZNES 2019-11-29

Rekordy na rynku powierzchni magazynowych

Pierwsze półrocze 2019 roku było w naszym kraju rekordowe pod względem ilości oddanej powierzchni magazynowej. Wartości bliskie historycznych maksimów osiągnął także metraż obiektów w budowie. W parze z dynamicznym rozwojem rynku idzie postęp technologiczny.
czytaj więcej