Biuro prasowe

BIZNES 2018-12-05

Cerutin Junior z nową stroną internetową

Popularne suplementy diety Cerutin Junior, których producentem jest Polfarmex S.A., mają nową stronę internetową www.cerutinjunior.pl.
czytaj więcej
Zdrowie BIZNES 2018-11-30

Lawina L4 na dziecko. Pracodawcy pomagają rodzicom zadbać o zdrowie ich dzieci

Z danych ZUS wynika, że Polacy w pierwszej połowie 2018 r. spędzili na L4 z tytułu opieki nad chorującymi dziećmi blisko 6,5 mln dni – o blisko 9% więcej r/r. Przedłużająca się absencja w pracy to wymierne straty dla rodziców i pracodawców - oceniają eksperci KIDS&Co.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-28

Oncoindex - nowa broń pacjentów w walce z rakiem

Fundacja Alivia wyposaża chorych w nową broń w walce z rakiem – wiedzę, jak bardzo leczenie oferowane przez polskie państwo odbiega od gwarantowanej im prawnie terapii zgodnej z aktualną wiedzą medyczną.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-28

Medyk narażony na wypadek? – polisa na życie dla zawodów medycznych INTER Medyk

Medyk narażony na wypadek? – polisa na życie dla zawodów medycznych INTER Medyk Life
czytaj więcej
Zdrowie BIZNES 2018-11-28

W Warszawie ruszają Międzynarodowe Targi konopi Cannabizz Warsaw

Oparte na konopiach leki, kosmetyki i suplementy, a także akcesoria do uprawy i nasiona dla kolekcjonerów zostaną zaprezentowane podczas targów medycznej marihuany i konopi Cannabizz Warsaw 2018.
czytaj więcej
Zdrowie BIZNES 2018-11-27

Żywienie dojelitowe w warunkach domowych w województwie śląskim

Województwo śląskie jest przykładem płatnika, który inwestuje w procedury obniżające koszty hospitalizacji, takie jak żywienie dojelitowe w warunkach domowych. Od 2013 roku nakład na tę procedurę na Śląsku wzrósł o 312%
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-27

Technologia nagrodzona Nagrodą Nobla w klinikach OPTEGRA

Twórcy technologii ultrakrótkich impulsów optycznych o dużej intensywności stosowanej szeroko w okulistyce zostali w tym roku laureatami tej prestiżowej nagrody naukowej.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-14

Światowy Dzień Cukrzycy - jak dbać o wzrok?

Cukrzyca uznana została za największą, niezakaźną epidemię XXI wieku. Szacuje się, że każdego roku umiera na nią 4 miliony ludzi na całym świecie. W Polsce ponad milion osób choruje na nią i o tym nie wie. Problemy ze wzrokiem mogą być jednym z pierwszych objawów choroby.
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-30

Jak wykształcić prawidłowe nawyki żywieniowe?

Zbilansowana dieta to jeden z ważniejszych czynników wpływających na zdrowie. Świadomość co do jej znaczenia dla zachowania zdrowia wciąż rośnie.
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-26

Nowe możliwości leczenia wzroku w Łodzi

Od teraz pacjenci w Łodzi i okolicach będą mieli dostęp do najnowszej metody laserowej korekcji wzroku. Przy ulicy Składowej 35 otwarto właśnie nowy oddział międzynarodowej sieci klinik okulistycznych OPTEGRA.
czytaj więcej