Biuro prasowe

BIZNES 2019-02-13

CO JESZCZE MOŻEMY ZROBIĆ ???

PACJENCI CHORZY NA PRZERZUTOWEGO RAKA JELITA GRUBEGO PO RAZ 12 (!) ZŁOŻYLI PETYCJĘ O DOSTĘP DO LECZENIA.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-12

Nowa Piramida Zdrowego Żywienia i Stylu Życia Dzieci i Młodzieży a miejsce soków

Nieprawidłowe żywienie, zbyt niska konsumpcja warzyw i owoców oraz niedostosowanie diety do potrzeb organizmu – to częste powody zaburzeń żywieniowych, nadwagi czy otyłości, także wśród dzieci.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-04

Ikano Bank przekazał małym pacjentom prawie 500 pluszaków

Ikano Bank dołączył do zbiórki pluszaków, którą zorganizowały sklepy IKEA w Poznaniu i Bydgoszczy w ramach międzynarodowej kampanii społecznej „Zabawa to poważna sprawa".
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-28

Jak zrzucić kilogramy po świętach - 2 przepisy na pyszne dania w wersji light

Tradycyjne polskie święta nieodmiennie kojarzą nam się z suto zastawionym stołem. Nie sposób jest odmówić temu uroku, lecz nie pozostaje to bez wpływu na nasz organizm. Kilka dni beztroskiego biesiadowania kończy się zwykle przybraniem na wadze i olbrzymim rozleniwieniem.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-14

Bardzo niski poziom Oncoindexu pomimo zmian

Bardzo niski poziom Oncoindexu pomimo zmian. Minister zdrowia wydaje decyzje refundacyjne na zapas, ośrodki bez pieniędzy na nowe refundacje.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-09

Usłyszeć architekturę – akustyka w przestrzeniach biurowych

Nie możesz skupić się w biurze? To częsty problem. Nadmierny hałas open space’ów to główne wyzwanie współczesnych biur. Okazuje się jednak, że akustykę można skutecznie poprawić, dobierając dźwiękochłonne materiały i odpowiednio aranżując przestrzeń.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-08

Klinika Bocian przejmuje ośrodek leczenia niepłodności IVITA

Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian przejęła 100 proc. udziałów w Klinice IVITA. Nowoczesny ośrodek leczenia niepłodności zlokalizowany w Poznaniu jest już czwartą placówką Kliniki Bocian, w której pacjenci mogą podejść do procedury in vitro.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-19

Za nami kolejna edycja Climathonu

Aplikacja do monitorowania oszczędzania energii elektrycznej oraz deszczowy ogród – oto zwycięskie pomysły tegorocznej edycji Climathonu w Warszawie i Krakowie.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-18

Paclan wspiera Onkomocnych z Wrocławia

Wygrali z nowotworem, ale kilka lat po pokonaniu choroby nadal potrzebują dalszej specjalistycznej opieki. Dzięki zaangażowaniu dolnośląskich instytucji i firm, we Wrocławiu powstanie pierwsza w Polsce poradnia dla Onkomocnych.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-17

Przemek Pohrybieniuk prezesem Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Współtwórca programu „Podziel się posiłkiem”, jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce przedsięwzięć społecznych, od marca będzie kierował instytucją, która opiekuje się kliniką „Przylądek Nadziei”. Najnowocześniejszym w Polsce szpitalem dla dzieci chorych na raka.
czytaj więcej