Biuro prasowe

BIZNES 2020-01-28

Dobroczynne ekstrakty roślin – na stawy i nie tylko

Czy Twoja codzienna dieta jest naprawdę urozmaicona? Aby w pełni wykorzystać dobroczynne właściwości roślin, warto sięgać nie tylko po najpopularniejsze warzywa i owoce. Tysiące lat temu wierzono, że niektóre rośliny mają właściwości lecznicze.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-13

Nowe prognozy dla sektora prywatnej opieki zdrowotnej na 2020 i 2021 rok

Czy możemy mówić o zagrożeniu dla graczy rynkowych? O tym liderzy sektora prywatnej opieki zdrowotnej porozmawiają podczas Forum PMR: Private Healthcare 2021. Trendy, prognozy i kierunki rozwoju w Polsce, 19 marca 2020 w Warszawie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-07

Połączenie sfinalizowane. Avon został częścią Natura &Co

Globalny gigant Natura &Co ogłosił, że 3 stycznia b.r. zakończył proces przejęcia firmy Avon Products Inc., tworząc czwartą co do wielkości grupę kosmetyczną na świecie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-02

Centrum Medyczne Damiana rozpoczyna akcję „5 złotych na zdrowie dziecka"

Po raz kolejny pacjenci i pracownicy Centrum Medycznego Damiana włączają się w zbiórkę środków na rzecz UNICEF. Fundusze zebrane podczas tegorocznej odsłony akcji zostaną przeznaczone na zakup ratującej życie pasty terapeutycznej.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-20

Czy migreną można się zarazić?

Migrena. Chyba każdy o niej słyszał, ale, czy wiemy czym jest? Wymówką, błahostką, a może to każdy ból głowy. Co Polacy wiedzą o migrenie? Czy jest to tylko słowo-wytrych aby uciec od obowiązków w domu lub w pracy ? A może wiemy o tej chorobie więcej, niż można się spodziewać?
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-20

Zaangażowanie w żywienie kluczem do zmiany nawyków młodych konsumentów!

Edukacja przez praktykę, tworzenie zaangażowania i miłości do jedzenia - to główne rozwiązania, które mają przyczynić się do zmiany nawyków żywieniowych nowej generacji konsumentów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-17

Fajerwerki a nasze bezpieczeństwo

Tradycyjnie w Polsce, jak i na świecie zostanie on przywitany niebem rozświetlonym przez pokazy sztucznych ogni. Niemniej, jest kilka zasad, których trzeba przestrzegać by zabawa była udana, a rozpoczęcie kolejnego roku szczęśliwe i bezpieczne.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-12

AVIGON.pl – videoterapia on-line dla każdego

Na polskim rynku swoje działanie rozpoczęła pierwsza polska platforma do videoterapii on-line – Avigon.pl. Polski start-up umożliwia w pełni bezpieczne połączenia video ze specjalistą psychologiem, coachem, trenerem itp. w dowolnym miejscu i czasie
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-04

Affidea i GE Healthcare zawarły partnerstwo technologiczne o wartości $100 mln

GE Healthcare oraz Affidea, podpisały wieloletnią umowę dotyczącą wdrożenia nowoczesnych technologii cyfrowych i obrazowania w sieci Affidea.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-03

Polska w nowej edycji Indeksu Zrównoważonego Rozwoju Systemów Ochrony Zdrowia

Polska awansuje w Indeksie Zrównoważonego Rozwoju Systemów Ochrony Zdrowia 2019 – wśród 30 państw Europy zajęła 23 miejsce osiągając 43 punkty. W Indeksie Stwardnienia Rozsianego 2019 Polska uplasowała się na 17 pozycji odnotowując 44 punkty.
czytaj więcej