Biuro prasowe

BIZNES 2018-12-31

Oświetlenie w biurach 2018 - Podsumowanie

Toczy się coraz bardziej zażarta walka w wojnie talentów. Pracodawcy stają na głowie, żeby przyciągać specjalistów. Najważniejsze innowacje i zmiany na rynku oświetlenia w 2018 roku związane są właśnie z tą sytuacją i wynikającymi z niej zmianami w sposobie projektowania biur.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-30

HR a HCL

Wiele wskazuje na to, że w ciągu najbliższych lat rozwiązania z zakresu Human Centric Lighting mogą zostać uwzględnione w zaleceniach dla oświetlenia miejsc pracy. Na czym polega ta technologia i jakie korzyści wynikają z jej wdrożenia?
czytaj więcej
Infrastruktura BIZNES 2018-11-28

Inteligentne budynki mogą przynieść w Polsce 4 mld zł oszczędności

• Przekształcenie nieruchomości komercyjnych i placówek administracji publicznej w inteligentne budynki może zostać sfinansowane z oszczędności wynikających z prowadzonej modernizacji – bez konieczności angażowania dodatkowego kapitału.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-07

ABLOY najbardziej cenioną marką w Finlandii

Lider branży zabezpieczeń, marka Abloy, znalazła się na 1 miejscu w rankingu Najcenniejszych Marek 2018 roku w Finlandii. Raport został opublikowany 5 października przez wiodącą agencję marketingową Markkinointi & Mainonta we współpracy z agencją badawczą Taloustutkimus.
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-05

Track Tec S.A. Top Pracodawcą Polski Wschodniej 2018

Uroczysta gala wręczenia nagród dla Top Pracodawców Polski Wschodniej 2018 miała miejsce 3 października w trakcie Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku.
czytaj więcej
BIZNES 2018-09-27

Grupa Track Tec na targach INNOTRANS 2018

Grupa Track Tec po raz kolejny uczestniczyła w roli wystawcy w Targach INNOTRANS, które odbyły się w dniach 18-21 września w Berlinie. Tłumnie odwiedzane stoisko targowe Grupy było miejscem wielu rozmów biznesowych oraz wymiany informacji technicznych.
czytaj więcej
BIZNES 2018-09-20

Wyzwania oświetlenia hali projektowo-produkcyjnej

Czasem specyfika linii produkcyjnej wymaga modyfikowania ustawień maszyn lub komputerowego projektowania elementów. Przeanalizowaliśmy, jakich rozwiązań użyć, by w hali tego rodzaju można było komfortowo korzystać z monitorów.
czytaj więcej
BIZNES 2018-09-17

Standardy Track Tec potwierdzone kolejnymi certyfikatami

Grupa Track Tec S.A. dokłada dużych starań, aby każdy z obszarów jej działalności spełniał najwyższe standardy. Oprócz zaufania klientów, potwierdzeniem zgodności z międzynarodowymi wymogami branży są uzyskane certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania.
czytaj więcej
BIZNES 2018-09-15

Grupa Track Tec po raz kolejny na targach INNOTRANS 2018

Grupa Track Tec po raz kolejny zaprezentuje się podczas berlińskich Targach INNOTRANS 2018. Oprócz spektakularnego stoiska targowego, Grupa zaprezentuje również innowacyjny Inteligentny Rozjazd Track Tec na ekspozycji zewnętrznej znajdującej się przed Halą 26.
czytaj więcej