Biuro prasowe

BIZNES 2019-07-31

Światło w rytmie WELL

Kwestia tego, jak światło wpływa na nasze funkcjonowanie, nabrała w ostatnich latach rozgłosu za. Wnioski płynące z pracy nagrodzonych w ostatnich latach noblistów znajdują dziś przełożenie na zalecenia dla obiektów przyjaznych użytkownikom sformułowane w pakiecie WELL v2.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-28

5 zaskakujących faktów o oświetleniu przemysłowym

Oświetlenie LED w przemyśle jest już dziś standardem i domyślnym wyborem inwestorów wznoszących nowe hale. Potencjał systemów diodowych wciąż jednak zaskakuje. Oto 5 niespodziewanych faktów na temat oświetlenia przemysłowego.
czytaj więcej
Infrastruktura BIZNES 2019-06-28

Lokalizacja biura jest jednym z elementów przyciągających pracowników

Atrakcyjna lokalizacja i niebanalne miejsce pracy przyciągają potencjalnych kandydatów i pomagają pracownikom czerpać przyjemność z codziennego przychodzenia do biura.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-27

Elektromobilność w sektorze HoReCa

Innowacyjne rozwiązanie dla hoteli i pensjonatów. Większość współczesnych podróżujących dokonuje wyboru hotelu online. Wyszukiwarki dodają filtr "ładowarka pojazdów elektrycznych".
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-18

Dawniej i dziś - Społeczne znaczenie największych placów Gdańska

Historyczne i współczesne znaczenie największych placów targowych Gdańska wraz z opisem najnowszych inwestycji Młodego Miasta.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-11

Dekpol powalczy o kolejne kontrakty na Litwie

Dekpol zrealizował na Litwie pierwszy duży projekt inwestycyjny. Teraz zamierza aktywnie pozyskiwać kolejne kontrakty, dynamicznie rozwijając na tym rynku usługi Generalnego Wykonawstwa.
czytaj więcej
Infrastruktura BIZNES 2019-06-10

Falcon Games z kolejną umową

Notowana na NewConnect spółka Falcon Games SA konsekwentnie realizuje strategię i pozyskuje do swojego portfolio nowy tytuł. Spółka podpisała właśnie umowę z SCProjects, na podstawie której partner przygotuje preprodukcję gry Three Little Bears.
czytaj więcej
Infrastruktura BIZNES 2019-05-31

Alumast - kontrakt z PKP PLK

Spółka Alumast S.A. wygrała przetarg na dostarczenie 228 słupów z kompozytów poli-merowych wraz z wysięgnikami dla PKP Polskich Linii Kolejowych.
czytaj więcej
BIZNES 2019-05-09

Drugie życie warszawskiej fabryki: FSO w nowej odsłonie

Warszawskie FSO było symbolem polskiej motoryzacji. To tutaj powstawały takie ikony jak Syrena, Polonez czy Fiat. W 2011 roku, produkcja została wstrzymana, a teren pozostawał częściowo niezagospodarowany, aż do tej pory.
czytaj więcej
BIZNES 2019-03-22

Lafarge stawia na infrastrukturę

W 2018 roku Lafarge w Polsce dostarczył ponad 200 tys. m3 mieszanki betonowej dla inwestycji infrastrukturalnych. W 2019 roku firma wyprodukuje i ułoży 320 tys. m2 nawierzchni betonowej na Autostradzie A2.
czytaj więcej