Biuro prasowe

BIZNES 2019-02-28

Świetlista wizytówka Bazylei

W 2018 zakończono modernizację i rozbudowę multifunkcjonalnego gmach St. Jakobshalle w Bazylei. Odnowiony połączonymi siłami biur Degelo Architekten i Berrel Berrel Kräutler obiekt stał się jednym z największych tego typu w Europie. Wyróżnia go także unikalny projekt holu.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-31

Specyfika oświetlenia hal przemysłu mięsnego

Przepisy dotyczące przemysłu mięsnego są nieustannie przedmiotem dyskusji i modyfikacji. Choć w porównaniu z niektórymi regulacjami zalecenia na temat warunków oświetleniowych są stosunkowo stałe, dynamicznie zmienia się technologia, dzięki której można je skutecznie realizować.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-31

Oświetlenie w przemyśle 2018 - Podsumowanie

Z roku na rok rośnie efektywność energetyczna opraw LED. Coraz popularniejsze stają się rozwiązania z obszaru Internetu Rzeczy. Między innymi z tych względów ostatnie 12 miesięcy w branży oświetlenia przemysłowego było niezwykle interesujące.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-31

Oświetlenie w biurach 2018 - Podsumowanie

Toczy się coraz bardziej zażarta walka w wojnie talentów. Pracodawcy stają na głowie, żeby przyciągać specjalistów. Najważniejsze innowacje i zmiany na rynku oświetlenia w 2018 roku związane są właśnie z tą sytuacją i wynikającymi z niej zmianami w sposobie projektowania biur.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-30

HR a HCL

Wiele wskazuje na to, że w ciągu najbliższych lat rozwiązania z zakresu Human Centric Lighting mogą zostać uwzględnione w zaleceniach dla oświetlenia miejsc pracy. Na czym polega ta technologia i jakie korzyści wynikają z jej wdrożenia?
czytaj więcej
Infrastruktura BIZNES 2018-11-28

Inteligentne budynki mogą przynieść w Polsce 4 mld zł oszczędności

• Przekształcenie nieruchomości komercyjnych i placówek administracji publicznej w inteligentne budynki może zostać sfinansowane z oszczędności wynikających z prowadzonej modernizacji – bez konieczności angażowania dodatkowego kapitału.
czytaj więcej
BIZNES 2018-11-07

ABLOY najbardziej cenioną marką w Finlandii

Lider branży zabezpieczeń, marka Abloy, znalazła się na 1 miejscu w rankingu Najcenniejszych Marek 2018 roku w Finlandii. Raport został opublikowany 5 października przez wiodącą agencję marketingową Markkinointi & Mainonta we współpracy z agencją badawczą Taloustutkimus.
czytaj więcej
BIZNES 2018-10-05

Track Tec S.A. Top Pracodawcą Polski Wschodniej 2018

Uroczysta gala wręczenia nagród dla Top Pracodawców Polski Wschodniej 2018 miała miejsce 3 października w trakcie Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku.
czytaj więcej
BIZNES 2018-09-27

Grupa Track Tec na targach INNOTRANS 2018

Grupa Track Tec po raz kolejny uczestniczyła w roli wystawcy w Targach INNOTRANS, które odbyły się w dniach 18-21 września w Berlinie. Tłumnie odwiedzane stoisko targowe Grupy było miejscem wielu rozmów biznesowych oraz wymiany informacji technicznych.
czytaj więcej