Biuro prasowe

BIZNES 2017-06-02

LIDL OTWIERA DZIEWIĄTE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE

200 miejsc pracy zapewni firma Lidl Polska dzięki swojej nowej inwestycji na Śląsku. 1 czerwca sieć otwiera dziewiąte Centrum Dystrybucyjne
czytaj więcej
BIZNES 2017-05-30

Adgar Poland przebuduje ulicę Suwak na Biznesowym Mokotowie

W dniu 16 maja 2017 roku została podpisana umowa o współpracy między Adgar Poland, długoterminowym inwestorem, a miastem Warszawa, w zakresie budowy ulicy łączącej ul. Suwak i ul. Cybernetyki.
czytaj więcej
BIZNES 2017-05-16

Specjalizacja, personalizacja i relacje w branży retail

W wyniku upowszechnienia wielokanałowego modelu sprzedaży, ewoluuje rola placówek stacjonarnych. Na znaczeniu zyskują mniejsze lokale, w których dzięki profesjonalnym kadrom, zapraszającemu wystrojowi i znajomości potrzeb klienta można tworzyć lepsze doświadczenia zakupowe.
czytaj więcej
BIZNES 2017-04-30

Rozwiązanie 4 generacji w 3-zmianowym zakładzie

Optymalizacja oświetlenia hali zakładu działającego w trybie trzyzmianowym niesie ze sobą ogromny potencjał oszczędności. Wdrożenie w takich warunkach instalacji, wykorzystującej elementy koncepcji Przemysłu 4.0, pozwala zmniejszyć koszty energii nawet o kilkadziesiąt procent.
czytaj więcej
BIZNES 2017-04-30

Rekordowa wydajność dla przemysłu

Najnowsza E-Line LED, jedna z najpopularniejszych opraw w ofercie firmy TRILUX, osiągnęła wydajność na poziomie 169 lm/W. To kolejny argument za przejściem na diodowe rozwiązania oświetleniowe.
czytaj więcej
BIZNES 2017-04-25

Przyszłość etykietowania - infografika Brother

Drukarki etykiet to urządzenia, które znacząco usprawniają proces oznaczania przedmiotów i elementów infrastruktury, dzięki czemu jest on szybszy, łatwiejszy oraz bezpieczniejszy.
czytaj więcej
BIZNES 2017-04-24

Geodeta pilotem drona, czyli jak Budimex i YouNick Mint szukają innowacji

W największej polskiej firmie budowlanej geodeci za pomocą dronów w ciągu czterech godzin mierzą teren, nad którym wcześniej pracowaliby dwa dni. Ale to nie koniec innowacji Budimeksu - teraz potentat wraz z funduszem YouNick Mint otwiera swoje drzwi dla start-upów.
czytaj więcej
BIZNES 2017-04-13

Szwajcarski inkubator architektonicznych trendów

Wychodząc naprzeciw wymogom współczesnego rynku, stawiającego na pracę projektową oraz interdyscyplinarność, naukowcy Uniwersytetu w Lucernie stworzyli eksperymentalny budynek, mający dać odpowiedź, jakie otoczenie sprzyja wykonywaniu tego typu zadań.
czytaj więcej
BIZNES 2017-04-10

Łódź Fabryczna błyszczy światłem od ES-SYSTEM!

Łódź Fabryczna błyszczy światłem od ES-SYSTEM! Spółka oświetliła jeden z najnowocześniejszych dworców kolejowych w Europie
czytaj więcej
BIZNES 2017-04-06

Nowoczesne systemy zabezpieczeń posadzek parkingowych Sigma Coatings

Beton to bardzo mocny materiał, ale o słabej odporności na ścieranie. Stosowanie go w miejscach szczególnie narażonych na duże obciążenia wiąże się z koniecznością zabezpieczenia go przed uszkodzeniami mechanicznymi.
czytaj więcej