Biuro prasowe

BIZNES 2017-03-29

Czyżyny dają dobry przykład. Mieszkańcy i deweloper uzgadniają plany zabudowy

W Czyżynach od roku trwa pat w sprawie zabudowy okolic pasa startowego. Chodzi o zachowanie jak największej liczby rosnących tam drzew.
czytaj więcej
BIZNES 2017-03-29

Budimex i YouNick Mint szukają innowatorów – do zdobycia nawet 3 mln złotych

Budimex dzięki YouNick Mint jako pierwsza firma budowlana w Polsce wkracza w świat otwartych innowacji - szuka ciekawych projektów i wynalazków z branży budowlanej.
czytaj więcej
Infrastruktura BIZNES 2017-03-17

Zakup modułów fotowoltaicznych - na co zwrócić uwagę?

Dzięki rosnącej świadomości ekologicznej polskiego społeczeństwa, rozwiązania z zakresu energii odnawialnej cieszą się coraz większą popularnością.
czytaj więcej
BIZNES 2017-03-14

Inteligentny system zarządzania oświetleniem fundamentem pod budowę Smart City

Transformacja technologiczna dokonująca się w oparciu o ideę Smart City dotyka wszystkich kluczowych obszarów środowiska miejskiego.
czytaj więcej
BIZNES 2017-03-13

Guardian Glass zatwierdza budżet na projekt dodatkowej fabryki szkła w Polsce

Guardian Glass lokuje 1,5 mln dolarów w szczegółowe prace projektowe i pomiary w miejscu planowanej lokalizacji drugiej fabryki szkła typu float w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2017-02-28

Wiosna szczupłego zarządzania

Przedsiębiorstwa produkcyjne planują znacząco zwiększyć nakłady na rozwój i wdrażanie inteligentnych systemów zarządzania łańcuchem wartości. W ciągu kolejnych lat możemy być świadkami stworzenia idealnych warunków dla realizacji koncepcji lean management.
czytaj więcej
BIZNES 2017-02-28

Różnorodność kluczem do biurowych przestrzeni przyszłości

Sytuacja na polskim rynku pracy oraz zmiany demograficzne i społeczne wymusiły konieczność nowego spojrzenia na podejście do pracownika. Znajduje ono odzwierciedlenie w przestrzeniach biurowych. Kluczowym terminem staje się różnorodność.
czytaj więcej
Infrastruktura BIZNES 2017-02-28

Największe Targi Rolnicze w Halach Neptunusa

23 edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbędzie się w dniach 17-19 marca 2017, w Kielcach.
czytaj więcej
BIZNES 2017-02-15

Euler Hermes doceniony „Diamentem Infrastruktury i Budownictwa”

Euler Hermes, został wyróżniony prestiżową nagrodą podczas VIII edycji konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo”, odbywającej się pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa.
czytaj więcej
BIZNES 2017-01-31

Jak zadbać o pracowników i infrastrukturę zimą

Z kilku przyczyn zima jest dla zakładów przemysłowych oraz centrów logistycznych najbardziej wymagającą spośród pór roku. O czym warto pomyśleć, by zadbać o dobre samopoczucie zatrudnionych oraz bezproblemowe i wydajne funkcjonowanie infrastruktury?
czytaj więcej