Biuro prasowe

BIZNES 2020-07-21

Linia KAPITALna+ w Vienna Life pomoże w długoterminowym oszczędzaniu

Koronawirus oraz obawy przed drugą falą pandemii zweryfikowały jednak nasze podejście do finansów. Zaczynamy poszukiwać narzędzi pozwalających gromadzić kapitał na przyszłość oraz budować zabezpieczenie finansowe.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-17

Burze ulewy i powodzie. Jak zachować się po szkodzie?

Niemal codziennie IMGW ostrzega o burzach i ulewnych deszczach w różnych regionach kraju. Wskutek letnich żywiołów rośnie liczba szkód zgłaszanych ubezpieczycielom, zwłaszcza zniszczeń powstałych wskutek zalania i przepięć.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-07-16

Ile kosztuje życie?

Polacy pamiętają o ubezpieczeniu swojego samochodu, domu czy mieszkania, a ochronę życia pozostawiają na dalszym planie. Generali chcąc zwiększyć popularność ubezpieczeń na życie w lipcu przygotowało dla klientów pakiet ubezpieczenia na życie PLUS już od 32 zł miesięcznie
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-07-16

Kompleksowe ubezpieczenie od CUK Ubezpieczenia – do OC komunikacyjnego OC w życi

Wszyscy lubimy kompleksowe rozwiązania. Opcje dwa w jednym to oszczędność czasu i często też pieniędzy. Jak się okazuje, w taki sposób można też kupować ubezpieczenia. W lipcu CUK Ubezpieczenia razem z Generali przygotowały promocyjną ofertę na ubezpieczenie OC samochodu.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-07-16

Ubezpieczenie Compensa Rodzina z rabatami w CUK

W lipcu CUK Ubezpieczenia i Compensa przygotowały atrakcyjną ofertę ubezpieczeniową – 15% zniżkę.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-14

Vienna Life z wyróżnieniem w konkursie „Techno Biznes 2020”

Vienna Life jako pierwsza na rynku ubezpieczeń życiowych, w 2019 r. wprowadziła e-podpis – nowoczesne rozwiązanie w systemie do zawierania umów eWniosek. Usługa została doceniona w konkursie Gazety Bankowej
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-07-07

Technologie pomagają w rozwoju firm ubezpieczeniowych

Nowe oczekiwania i potrzeby klientów oraz rosnąca konkurencja na rynku ubezpieczeń przyczyniają się do wzrostu zainteresowania firm ubezpieczeniowych innowacjami technologicznymi.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-07-07

CUK Ubezpieczenia dostarczy do sieci Fines szeroką ofertę ubezpieczeniową

CUK Ubezpieczenia i Fines, czołowi gracze na rynku pośrednictwa ubezpieczeń oraz consumer finance, zawarli porozumienie o partnerstwie strategicznym w zakresie dystrybucji ubezpieczeń.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-07-01

Nowe ubezpieczenie w ofercie Compensy Życie

Compensa Życie wprowadza do sprzedaży ubezpieczenie Compensa Maxima.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-01

Asystent kierowcy dla klientów Santander Leasing

Europ Assistance Polska i Aon Polska przygotowały wspólnie pakiet usług dedykowanych kierowcom zawodowym, którzy mają leasing pojazdów ciężarowych w Santander Leasing. W ramach rocznej ochrony dostępna jest asysta prawna, świadczenia rehabilitacji i pomoc w podróży.
czytaj więcej