Getin Noble Bank ponownie zwycięża w rankingu najlepszych banków
To już niemal tradycja. Getin Noble Bank siódmy rok z rzędu plasuje się na pozycji lidera w zestawieniu najlepszych banków według Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD). O wynikach rankingu decydują sami Klienci, czyli deweloperzy należący do PZFD. Jak co roku pod lupę wzięto najważniejsze elementy współpracy z bankami, wpływające na jakość obsługi inwestycji deweloperskich. Getin Noble Bank ponownie wyróżnił się wysokim standardem usług i elastycznością współpracy.
Ranking Banków PZFD to cykliczna inicjatywa, która wyłania najlepsze banki współpracujące z deweloperami na najbardziej korzystnych warunkach w zakresie finansowania i obsługi inwestycji mieszkaniowych. Zestawienie powstaje na podstawie ankiet wysyłanych do członków PZFD, w których firmy oceniają m.in.: szybkość podejmowania decyzji kredytowej, zgodność wstępnych deklaracji banku z faktycznymi ustaleniami czy elastyczność współpracy. Getin Noble Bank już siódmy raz z rzędu uzyskał najwyższe oceny, co potwierdza wysokie kompetencje w obsłudze dużych i niestandardowych projektów.
- Fakt, że ponownie jesteśmy najlepsi w rankingu PZFD potwierdza, że nasze codzienne starania przekładają się na realne zadowolenie Klientów. Dla nas to najważniejsza opinia, ponieważ wysoka jakość usług oraz obsługi to priorytety, nad którymi każdego dnia pracuje mnóstwo osób. Przede wszystkim indywidualnie i elastycznie podchodzimy do każdego Klienta, staramy się go zrozumieć i jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby. Wiele cennych wskazówek co roku otrzymujemy właśnie z wyników badań prowadzonych przez PZFD na potrzeby Rankingu Banków. Traktujemy je bardzo poważnie i wdrażamy w życie, żeby później móc dowiedzieć się, że ponownie jesteśmy liderem wg naszych Klientów - mówi Piotr Sztembartt, dyrektor Departamentu Finansowania Deweloperów w Getin Noble Banku.
Jednym z flagowych produktów Getin Noble Banku przeznaczonym dla Klientów korporacyjnych jest linia kredytowa na tzw. finansowanie wielocelowe. To oferta przeznaczona dla dużych podmiotów finansujących się pod bilansem. Natomiast dla stałych partnerów z branży deweloperskiej Getin Noble Bank daje możliwość kredytowania na każdym etapie inwestycji, w tym również na etapie pre-dewelopmentu. Co istotne, Bank kieruje swoją ofertę do deweloperów finansujących się zarówno z własnych środków, jak i środków nabywców, którzy nie korzystają z kredytów udzielanych w Getin Noble Banku.
Grudziądz z placówką VeloBanku. Na mieszkańców czeka atrakcyjny kredyt gotówkowy
Już połowa Polaków pomaga potrzebującym w święta
Klienci VeloBanku z garścią prezentów w bankowości mobilnej i internetowej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
W ciągu 10 lat w Polsce może brakować 2,1 mln pracowników. Ratunkiem dla rynku pracy wzrost zatrudnienia cudzoziemców
Do 2035 roku liczba osób pracujących w Polsce zmniejszy się o 2,1 mln – wynika z analizy Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Lukę tę częściowo mogliby zapełnić pracownicy zagraniczni. Pracodawcy czekają na przepisy, które zwiększą atrakcyjność naszego rynku pracy dla imigrantów zarobkowych i ułatwią procedury. Nowe przepisy opracowane przez resort pracy, które mają wejść w życie w 2025 roku, mają zwiększyć szybkość i efektywność postępowań administracyjnych w sprawach zatrudniania cudzoziemców.
Konsument
Kupujący nieruchomości mogą jeszcze liczyć na rabaty. Zwłaszcza w przypadku nowych inwestycji deweloperskich
W grudniu sprzedaż nowych mieszkań na większości dużych rynków w Polsce pozostała stabilna względem poprzedniego miesiąca. Spadła w Krakowie i Warszawie, a wzrosła w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i we Wrocławiu – wynika z Barometru Cen Mieszkań Tabelaofert.pl. Nowe mieszkania trafiające do oferty są zdecydowanie tańsze, niż wynosi średnia rynkowa dla danego miasta. Ze względu na dużą podaż lokali klienci mogą liczyć na rabaty cenowe, które w ciągu kolejnych sześciu–dziewięciu miesięcy będą jednak stopniowo maleć.
Zdrowie
Polska potrzebuje centralnego systemu dokumentacji medycznej. Jest niezbędny w wypadku sytuacji kryzysowych
W sytuacji konfliktu zbrojnego lub innej sytuacji kryzysowej o efektywności działań z zakresu medycyny pola walki może decydować dostęp do dokumentacji medycznej pacjenta – zarówno żołnierza, jak i cywila. Tymczasem okazuje się, że choć na placówkach ciąży obowiązek prowadzenia tej dokumentacji elektronicznie, to systemy w poszczególnych podmiotach nie komunikują się ze sobą. Zupełnie inne są też ramy prawne dla działania w tym zakresie jednostek cywilnych i wojskowych. Eksperci są zdania, że musi powstać centrum usług wspólnych, które będzie operatorem danych.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.