Biuro prasowe

Bankowość BIZNES 2021-06-30

Alior Bank nawiązał współpracę z Narodowym Centrum Krwi

Alior Bank podpisał porozumienie o współpracy z Narodowym Centrum Krwi, w ramach którego utworzone zostało Koło Honorowych Dawców Krwi. W ten sposób pracownicy banku będą wspomagać ratowanie ludzkiego życia.
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-22

Kolejny ruch Narodowego Banku Polskiego w stronę zwiększenia rezerw złota

Narodowy Bank Polski – zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami – zwiększył rezerwy złota do 230,54 ton. To pierwszy zakup „króla metali” przez NBP od blisko dwóch lat, a decyzja wpisuje się w trend coraz większego zainteresowania inwestycjami w metale szlachetne, w tym złoto.
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-10

Co czwarty ROR zakładany w Banku Pocztowym to Konto dla seniorów

Niemal 25 procent rachunków zakładanych w ostatnich miesiącach w Banku Pocztowym to Konta w Porządku Plus przeznaczone dla seniorów. Jak podaje ZUS,obecnie już trzech na czterech emerytów pobiera świadczenia bezpośrednio na rachunek bankowy.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-06-09

UBS: inwestorzy planują wykorzystać swój kapitał do napędzania zmian po COVID-19

Jak wynika z nowego badania Investor Watch przeprowadzonego przez UBS, 90 proc. bogatych inwestorów potwierdza, że pandemia sprawiła, że chcą dostosować swoje inwestycje do własnych wartości.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-06-09

UBS: investors plan to use their capital to drive change after COVID-19

With COVID-19 vaccinations accelerating and the economy opening, 90% of wealthy investors agree that the pandemic has made them want to align their investments with their values, according to the new Investor Watch survey by UBS, the world’s leading global wealth manager.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-06-02

Getin Bank: karty podarunkowe Allegro przy zakupie ubezpieczenia

Getin Bank: karty podarunkowe Allegro przy zakupie ubezpieczenia
czytaj więcej
BIZNES 2021-06-01

Alior Bank proponuje firmom zestawy usług do rachunków za jedną miesięczną kwotę

W myśl nowej kampanii Alior Banku „Twój biznes, Twoje zasady” przedsiębiorcy mogą samodzielnie dopasować do rachunku plany sprofilowanych usług i transakcji oraz zarządzać nimi online. Każdy z nich jest dostępny w ramach jednej miesięcznej opłaty.
czytaj więcej
BIZNES 2021-05-14

Narodowy Spis Powszechny okazją dla oszustów

1 kwietnia 2021 roku rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 prowadzony przez Główny Urząd Statystyczny. Spis niestety może zostać wykorzystany przez oszustów
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-29

Totalmoney.pl przejmuje 17bankow.com

Do ważnej konsolidacji doszło na rynku porównywarek finansowych – od środy 28 kwietnia zarówno portalem 17bankow.com, jak i całym zespołem zarządzać będzie spółka Totalmoney.pl, która została jedynym właścicielem serwisu.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2021-04-27

W połowie maja lawina pozwów od frankowiczów zaleje sądy

Zbliża się ważny czas dla frankowiczów – wyroki TSUE (29.04) i SN (11.05). Spłacający kredyty hipoteczne w CHF wiążą z tymi orzeczeniami duże nadzieje.
czytaj więcej