Biuro prasowe

BIZNES 2020-12-11

Getin Bank w ramach świątecznej oferty podwyższa oprocentowanie na lokatach

Getin Bank zachęca Klientów do oszczędzania z myślą o przyszłej realizacji marzeń. W ramach świątecznej oferty Bank podwyższa oprocentowanie Lokaty Mobilnej na Start do 2%. Dla oszczędzających w obcej walucie Bank przygotował Lokatę Powitalną w euro.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-08

Kredyt gotówkowy od Ikano Banku jedynie w Grupie ANG

W listopadzie oferta produktów Ikano Banku została rozszerzona o kredyt gotówkowy na cele konsumpcyjne. Proces kredytowy jest w pełni zdalny, a umowa podpisywana cyfrowo. Jedyną firmą pośredniczącą, która go oferuje jest Grupa ANG S.A.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-08

Przedświąteczne zakupy w Internecie. Jak chronić się przed oszustwami w sieci?

Wielu z nas podczas przedświątecznych zakupów skorzysta z oferty sklepów internetowych. Kupowanie w sieci to wygoda, a także oszczędność czasu i pieniędzy. W zakupowej gorączce pamiętajmy jednak o zachowaniu ostrożności.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-02

Getin Bank z wysoką jakością obsługi Klienta w kanałach zdalnych

Portal mojebankowanie.pl wyróżnił Getin Bank za najlepszą jakość obsługi w kanałach zdalnych. W drugiej fali badania sprawdzano obsługę w kanałach zdalnych. Bank uplasował się w zestawieniu z wynikiem powyżej 80%, co dało mu miejsce w pierwszej lidze.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-02

Bankowość mobilna Getin Noble Banku już dostępna w Huawei AppGallery

Getin Mobile i Noble Mobile to dwie kolejne aplikacje bankowe, które dołączyły do AppGallery, autorskiego sklepu z aplikacjami Huawei. Aplikacje są już dostępne dla użytkowników starszych urządzeń Huawei opartych o GMS, a docelowo zostaną zintegrowane z Huawei Mobile Services.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-01

Pekao S.A. rusza z serią podcastów

Bank Pekao S.A. startuje z serią biznesowych podcastów pod tytułem „Pekaonomia”. Do świata finansów i bankowości zaprasza Paweł Jurek, rzecznik prasowy banku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-25

Kredyt gotówkowy w Bankowości Internetowej i Mobilnej Getin Banku

Klienci Getin Banku będą mogli kupić kredyt gotówkowy za pośrednictwem Bankowości Internetowej i aplikacji mobilnej Getin Mobile bez wychodzenia z domu. Oferta skierowana jest do osób, które uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia, bądź emerytury.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-23

Vouchery na przedświąteczne zakupy w programie Mastercard® w Getin Banku

Getin Bank przygotował dla Klientów promocję dla kart Mastercard, w ramach której przyznawane są punkty w programie Bezcenne Chwile. Punkty można wymienić na bony o wartości 100 zł i wykorzystać u partnerów programu takich jak Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Decathlon czy Douglas.
czytaj więcej