Biuro prasowe

BIZNES 2020-09-23

JESIENNE NAWOŻENIE ROŚLIN – O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ?

Każdy gospodarz rolny chce, aby jego rośliny dobrze przetrwały zimę i wiosną wydały urodzajne plony. Dlatego już jesienią należy dostarczyć im odpowiedni pokarm, aby mogły prawidłowo się rozwijać przez kolejne miesiące.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-23

JAK ZYSKAĆ WIĘKSZE PLONY?

System uprawy pasowej w technologii MZURI PRO-TIL zapewnia optymalne środowisko dla równomiernego wzrostu roślin i ich wysokich plonów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-09

Wybór ciągnika ze średniego segmentu – na co zwrócić uwagę?

Ciągniki średniej mocy należą do najczęściej poszukiwanych z uwagi m. in. na szerokie możliwości wykorzystania w różnych zadaniach. Jakie inne ważne czynniki należy wziąć pod uwagę, decydując się na zakup takiej maszyny?
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-07

Nowy szef działu Crop Science w Bayer

Nowy szef działu Crop Science w Bayer dla Polski, Krajów Bałtyckich, Czech i Słowacji
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-07

John Deere ogłasza zmianę w zarządzie

John Deere ogłasza zmianę w kierownictwie dotyczącą oddziału w Europie, Afryce oraz na Bliskim i Środkowym Wschodzie. Alejandro Sayago obejmie rolę wiceprezesa ds. sprzedaży i marketingu maszyn rolniczych i do pielęgnacji terenów zieleni w regionie 2.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-04

O maszyny rolnicze trzeba dbać przez cały rok

Awaria czy uszkodzenie maszyny rolniczej zwłaszcza w trakcie sezonu zawsze wiąże się ze stratami finansowymi. Koszty naprawy, wstrzymanie prac rolnych – po zsumowaniu rolnik będzie na dużym minusie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-02

Nowe przyczepy z Cynkometu

Cynkomet, producent maszyn rolniczych z Czarnej Białostockiej, rozszerza zakres produkcji. Firma ukończyła pracę nad pierwszą specjalistyczną przyczepą do przewozu ciężkich elementów, mającą zastosowanie także w rolnictwie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-02

Cynkomet promuje bezpieczeństwo w rolnictwie

„Pracuj bezpiecznie z Cynkometem. Bezpieczne wakacje 2020” – takie jest hasło i cel internetowej promocji „Rozdanie”, zorganizowanej przez producenta maszyn rolniczych z Czarnej Białostockiej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-01

Przyczepy Cynkometu docenione na Farmer-Expo na Węgrzech

Cynkomet z Czarnej białostockiej był jedynym polskim producentem przyczep i rozrzutników, który uczestniczył w Farmer-Expo International Agricultural and Food Exhibition w Debreczynie na Węgrzech.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-26

RZEPAK – JAK DBAĆ O ZŁOTO POLSKICH PÓL?

Rzepak jest jedną z najważniejszych roślin nie zbożowych uprawianych w Polsce, jednak żeby mógł urosnąć duży i piękny, należy o niego dbać i dostarczyć mu odpowiednich składników potrzebnych do jego rozwoju, szczególnie przed nadchodzącą jesienią.
czytaj więcej