Biuro prasowe

BIZNES 2020-06-18

Maciej Orłoś rozpoczyna działalność w branży motoryzacyjnej

Popularny dziennikarz dołączył jako Partner Zarządzający do brokera samochodowego Kingsman Finance. Zaangażuje się w działania społeczne spółki. Będzie rozwijał również nowy serwis motoryzacyjno-sprzedażowy leasingzwysokimwykupem.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-16

Nowość w ofercie Steinhof – kula wypinana W-11

Firma Steinhof, polski producent haków holowniczych, wprowadza do oferty kolejne rozwiązanie w zakresie kul wypinanych. Kula o oznaczeniu W-11 wykonywana jest z jednolitego materiału (pręta stalowego fi 40) z zastosowaniem obróbki plastycznej na zimno.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-09

Wirtualne wejście: Goodyear debiutuje w świecie e-wyścigów

W tym sezonie Goodyear powrócił do mistrzostw świata w sportach motorowych wygrywając w Długodystansowych Mistrzostwach Świata FIA (WEC) i nawiązując nową współpracę z WTCR. W tym miesiącu dalsze zmagania będą kontynuowane w formie wirtualnej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-08

Nowe etykiety oraz kształt opakowań olejów silnikowych Total Quartz

Total odświeża gamę swoich flagowych olejów silnikowych Total Quartz poprzez wprowadzenie nowych etykiet oraz zmianę kształtu opakowań.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-08

Epidemia przyspieszy tempo zmian w branży motoryzacyjnej

Według Przemysława Rozmysłowicza, Chief Constructor w Elimen Racing, rynek samochodów elektrycznych mimo epidemii rośnie w tempie trzycyfrowym, a fabryki podzespołów w wyniku zakłóceń łańcuchów dostaw mogą trafić z powrotem do Europy i Stanów Zjednoczonych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-04

Zgłaszanie szkód przez aplikację w aplikacji Arval

Kierowcy flotowi korzystający z samochodów dostarczonych przez Arval mogą już zgłaszać szkody przez aplikację mobilną. Dzięki aplikacji My Arval Mobile można szybciej i prościej załatwić formalności, które wcześniej wymagały wypełniania dokumentów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-04

Mazda zaprasza na pierwsze spotkanie z Nową Mazdą MX-30

Mazda zaprasza na wirtualną prezentację swojego pierwszego samochodu elektrycznego - Mazdy MX-30 w sobotę 6 czerwca o godz. 12.00.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-02

Smart Car Assistance dla klientów T-Mobile

Europ Assistance Polska przygotowała dla Klientów T-Mobile, którzy korzystają z rozwiązania Smart Car, specjalny pakiet usług assistance przydatny w sytuacji awarii lub wypadku samochodowego.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-29

Lexus wygrywa w kolejnym rankingu

Po zdobyciu nagrody dla najlepszego producenta w tegorocznym plebiscycie Auto Express 2020 Driver Power Survey, Lexus otrzymuje kolejną statuetkę.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-28

Sterowiec Goodyear Blimp wraca do Europy

Kultowy symbol powraca. Po raz pierwszy od prawie dekady legendarny sterowiec Goodyear Blimp pojawi się nad Europą. Powrót sterowca jest najnowszą z serii działań wspierających biznes Goodyear na Starym Kontynencie.
czytaj więcej