Biuro prasowe

BIZNES 2023-02-13

Szybsza obsługa płatności w automatach paliwowych

Fiserv Polska, działający pod marką PolCard from Fiserv, wprowadził rozwiązanie, które umożliwia płatności kartowe w automatach do samodzielnego rozliczania tankowania. Dzięki integracji dystrybutora z terminalem możliwa jest płatność za paliwo bezpośrednio przy stanowisku.
czytaj więcej
BIZNES 2023-02-10

Arval podsumowuje sprzedaż aut używanych w 2022 roku. Skoda Octavia hitem oferty

Arval Service Lease Polska, lider rynku wynajmu długoterminowego pojazdów i rozwiązań z zakresu zrównoważonej mobilności, w 2022 roku sprzedał prawie 8000 samochodów pokontraktowych. Najczęściej wybieranym przez klientów modelem pojazdu była Skoda Octavia.
czytaj więcej
BIZNES 2023-02-10

Polscy kierowcy kochają swoje auta bardziej niż Włosi czy Francuzi

53% polskich kierowców postrzega swój samochód jako powód do dumy i radości. Dla porównania, we Francji i w Niemczech istotna większość badanych, czyli ponad 80% procent, deklaruje, że samochód jest dla nich głównie narzędziem do przemieszczania się z punktu A do B.
czytaj więcej
BIZNES 2023-02-07

Volkswagen Financial Services członkiem PZWLP

Volkswagen Financial Services, największa firma finansująca floty nowych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony w Polsce, dołącza do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP).
czytaj więcej
BIZNES 2023-02-02

Dunlop Sportmax Q-Lite – nowość w segmencie sportowo-turystycznym

Hypersportowe osiągi, podwyższona trwałość bieżnika i poprawione prowadzenie – to najważniejsze zalety nowej opony Dunlop Sportmax Q-Lite, która debiutuje w segmencie sportowo-turystycznym.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-31

Zespół Garage 56 będzie reprezentował Goodyeara i NASCAR w Le Mans

Goodyear, NASCAR, Hendrick Motorsports i Chevrolet połączyli siły w projekcie Garage 56, tworząc zespół elitarnych kierowców, którzy wystartują w nadchodzącym 24-godzinnym wyścigu Le Mans. To ukoronowanie wieloletniego zaangażowania Goodyeara w sporty motorowe.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-31

Jak tańsze ubezpieczenia przyciągają do Polski kierowców z Południa

Na dużą skalę rozwinął się fikcyjny zakup pojazdu przez polskiego pośrednika od obywatela Włoch, a po rejestracji i tańszym ubezpieczeniu w Polsce, wynajem tego auta do użytku we Włoszech. Jednak w przypadku szkody proceder może kwalifikować się jako wyłudzenie odszkodowania.
czytaj więcej
Motoryzacja BIZNES 2023-01-25

Badanie IBRiS: Leasing, zakup czy wynajem długoterminowy ?

Leasing, zakup czy wynajem długoterminowy – jakie finansowanie samochodu jest najkorzystniejsze dla małych przedsiębiorców w czasach kryzysu?
czytaj więcej
Motoryzacja BIZNES 2023-01-19

Żeby wygrać, trzeba wystartować- Amabsador Avalon Extreme w akcji!

Kamil Kosela, znany również jako Motokulawy to ambasador Avalon Extreme – projektu Fundacji Avalon. Motoryzacja była od zawsze jego największą pasją i jak sam mówi, od dziecka interesował się wszystkim co ma cztery koła.
czytaj więcej
BIZNES 2023-01-19

Jazda z pomaganiem, czyli DriveSquad zaprasza na 31. Finał na Torze Poznań

Finał WOŚP na Torze Poznań z przejazdami na prawym fotelu Mistrzów Polski ekipy DriveSquad: co się będzie działo?
czytaj więcej