Biuro prasowe

BIZNES 2020-09-02

Arval rusza z carsharingiem dla firm

Arval Service Lease Polska, wprowadza usługę dla firm Arval Car Sharing. Dzięki niej możliwe będzie użytkowanie jednego samochodu firmowego przez wielu kierowców, a proces wypożyczenia będzie przeprowadzony w całości poprzez aplikację mobilną.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-31

Samochody elektryczne premium hitem wśród firm

Arval Service Lease Polska w najtrudniejszym okresie roku, spowodowanym pandemią, zwiększył flotę wynajmowanych samochodów elektrycznych. Firma od kwietnia do lipca pozyskała najemców na całą dostępną pulę w pełni elektrycznego modelu Jaguar I-Pace.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-31

Steinhof wprowadza nowe referencje haków holowniczych

Spółka poinformowała o wprowadzeniu referencji w gamie haków holowniczych do wielu marek samochodów z roczników produkcji od 2014 do 2019 roku. W skład nowych pozycji wchodzą kule zarówno odkręcane, jak też wypinane automatycznie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-24

Pogromcy Elektromobilnych Mitów. Mit nr 3: elektryki mają mały zasięg

Mały zasięg to wada przede wszystkim starszych modeli aut elektrycznych. Producenci akumulatorów robią w tym względzie stałe i szybkie postępy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-21

LBX - kolejny crossover Lexusa?

Na początku sierpnia Lexus złożył w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) wniosek o zarejestrowanie oznaczenia LBX. Ten sam znak marka zdążyła już zgłosić też w Izraelu. Jaką nowość szykują Japończycy?
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-20

Wzrost sprzedaży Idea Getin Leasing pomimo pandemii w Polsce

Spółka Idea Getin Leasing osiągnęła w czerwcu 21-procentowy wzrost w liczbie rejestracji sfinansowanych pojazdów w porównaniu do analogicznego okresu z ubiegłego roku. To bardzo dobry wynik w skali rynku, który łącznie w tym samym czasie zanotował blisko 20-procentowy spadek.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-19

Malaguti Anniversary Edition - polska premiera włoskich jednośladów MONTE PRO125

Malaguti MONTE PRO125 Scrambler Anniversary Edition to limitowana edycja z okazji 90-lecia marki przeznaczona dla osób z prawem jazdy kategorii B, które rozpoczynają swoją przygodę z motocyklami.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-18

Toyota i Amazon zacieśniają współpracę

Toyota Motor Corporation oraz należąca do Amazona spółka Amazon Web Services (AWS) połączą siły w rozwijaniu usług mobilnych dla użytkowników samochodów i partnerów biznesowych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-17

Lexus szykuje kolejny samochód elektryczny? Nazwa już zarejestrowana

Wygląda na to, że w ofercie Lexusa może wkrótce znaleźć się drugie auto na prąd. Do elektrycznego crossovera UX 300e ma dołączyć model o tajemniczej nazwie RZ 450e.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-10

Samochód najbezpieczniejszym środkiem transportu w okresie pandemii

Eksperci Automarket zwracają uwagę na zmieniającą się rolę samochodu w okresie zagrożenia epidemicznego.
czytaj więcej