Biuro prasowe

BIZNES 2020-09-23

Coraz większe zaangażowanie polskich producentów części w elektromobilność

Branża elektromobilności w Polsce rozwija się coraz szybciej. Jej ważną częścią są krajowi producenci części i podzespołów samochodowych oraz jednostki badawcze.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-21

Ruszyła promocja „Zyskaj z Shell Helix”

14 września 2020 roku wystartowała promocja olejów silnikowych Shell Helix skierowana do właścicieli i mechaników niezależnych warsztatów samochodowych. W ramach sprzedaży premiowej zakupy wybranych olejów Shell Helix nagradzane są kuponami o wartości 50 i 200 złotych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-21

Wyższe mandaty za parkowanie i akcyza za stare auta. A może jeden dzień bez samo

W stolicy pięciokrotnie wzrośnie wysokość mandatów za brak biletu z parkometru, aż do 250 zł. Tymczasem warto spróbować czegoś innego. 22 września po raz szesnasty, będziemy obchodzić w Polsce „Dzień Bez Samochodu”.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-17

Sterowiec Goodyear Blimp wraca do europejskiego motorsportu

Sterowiec Goodyear Blimp będzie towarzyszył 24-godzinnym wyścigom Le Mans i Nürburgring. To pierwszy przelot nad europejskim wyścigiem od ponad 35 lat. Kontynuacja stuletniej współpracy między Goodyearem a Zeppelinem.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-15

Czternaście zwycięstw w Le Mans. Wspomnienia Goodyeara przed powrotem do zmagań

Goodyear od kilkudziesięciu lat angażuje się w różne formy wyścigów. Na swoim koncie ma rekord wygranych w Formule 1, czternaście zwycięstw w 24-godzinnym wyścigu Le Mans oraz wiele innych imponujących wyróżnień. Marka ma nadzieję na kolejne sukcesy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-09

Czy wiesz ile Twoje auto będzie warte, jak będziesz je sprzedawać?

Kupując nowe, czy używane auto zwracamy uwagę na moc silnika, rodzaj skrzyni biegów, przebieg czy wyposażenie. Jednak rzadko myślimy o tym, ile stracimy sprzedając kiedyś dany model samochodu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-08

W rok od debiutu w salonach Mazda CX-30 drugim najchętniej wybieranym modelem ma

Dostępny od września 2019 r. kompaktowy SUV trafił już do ponad 2 tys. klientów w Polsce
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-08

Lexus ogłoszony najbardziej niezawodną marką

Brytyjski portal oferujący porady dla konsumentów Which? przygotował ranking niezawodności marek samochodowych. Pierwsze miejsce zdobył Lexus. To kolejna z wielu nagród, którymi w tym roku wyróżniono japońskiego producenta.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-08

BMW i3s oraz Jaguar I-PACE w cenie BMW i3 – jesienne zmiany w innogy go!

innogy go! zaplanowała nowości na sezon jesienny. Od 18 września ceny za najem dla lojalnych użytkowników będą identyczne dla wszystkich modeli samochodów, pojawi się pakiet minimalny na start oraz zmieni się cennik usługi. innogy udostępni też auta klientom od 19. roku życia.
czytaj więcej