Biuro prasowe

BIZNES 2020-07-06

Brytyjczycy wybrali najlepszą hybrydę

Brytyjski portal Auto Trader przyznał Lexusowi NX 300h tytuł najlepszego samochodu hybrydowego na brytyjskim rynku. Nagroda została przyznana w ramach plebiscytu 2020 New Car Awards.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-04

Chiny włączają hybrydy do programu elektromobilności

Chiński rząd ogłosił, że uwzględni samochody hybrydowe w programie wspierania elektromobilności jako kolejną kategorię niskoemisyjnych aut.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-03

Lexus IS z mocną V-ósemką lub V-szóstką? Lexus rejestruje oznaczenie

Wygląda na to, że Lexus po raz kolejny szykuje coś specjalnie dla fanów szybkich sedanów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-02

Lexus notuje świetne wyniki w Chinach

Mimo pandemii koronawirusa, która uderzyła w sprzedaż samochodów na całym globie, Lexus notuje bardzo dobre wyniki na największym rynku motoryzacyjnym świata – w Chinach.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-01

Bridgestone i Microsoft wprowadzają inteligentny system monitorowania opon

We współpracy z Microsoft, koncern Bridgestone opracował unikalny system monitorowania uszkodzeń opony, który wykorzystuje Microsoft Connected Vehicle Platform (MCVP).
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-29

Elit Polska ogłasza akcję promocyjną „Letnia Liga Zakupowa”

Elit Polska ogłasza letnią akcję promocyjną „Letnia Liga Zakupowa” dla sklepów i warsztatów samochodowych. Akcja potrwa od 1 lipca do 30 września 2020 r. Zebrane w czasie trwania akcji punkty za zakupy produktów z oferty ELIT będzie można wymienić na atrakcyjne nagrody.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-26

Globalny ranking sprzedaży sedanów segmentu E premium. Lexus ES w czołówce

Zmiany na podium światowego rankingu najpopularniejszych sedanów segmentu E klasy premium. W 2019 roku na trzecim miejscu znalazł się Lexus ES.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-25

Goodyear wprowadza nowe rozwiązanie do śledzenia naczep Fleet Tracker

Goodyear Fleet Tracker to przyjazna dla użytkownika inteligentna aplikacja, która umożliwia szczegółowe monitorowanie przebiegu w celu ustalenia właściwego czasu na wymianę, pogłębianie lub regenerację opon i wydłużenie ich całkowitego okresu eksploatacji.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-19

Już za 10 lat 70% nowych samochodów w Europie z napędem elektrycznym

Odejście od benzyny i oleju napędowego na rzecz zelektryfikowanych pojazdów będzie nadal postępować w błyskawicznym tempie, a zmiana będzie widoczna już w perspektywie najbliższych pięciu lat, wynika z Białej Księgi Elektromobilności opublikowanej przez Grupę Arval.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-18

TOP 5 najpopularniejszych samochodów segmentu B w 2020 roku

Pomimo pandemii i wywołanego przez nią kryzysu oraz spadku sprzedaży samochodów Toyota coraz lepiej radzi sobie na polskim rynku motoryzacyjnym i kolejny raz wyprzedza konkurencję.
czytaj więcej