Biuro prasowe

BIZNES 2019-10-30

Rozwój pracowników jest naszą siłą!

Konieczność podnoszenia kwalifikacji podyktowana zmieniającymi się wymaganiami klientów to motor napędowy szkoleń i indywidualnego podejścia do pracownika.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-29

Novaturas podsumowuje wyniki finansowe za trzy kwartały 2019 r.

Wyniki Grupy Novaturas w pierwszych trzech kwartałach br. pozostawały pod wpływem dużej konkurencji i jednocześnie słabszego popytu na wyjazdy zagraniczne z powodu upalnego lata w krajach bałtyckich. Novaturas spodziewa się natomiast dobrych wyników w sezonie zimowym 2019/2020.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-24

Polonus podsumowuje sezon wakacyjny

Polonus, lider sieci Polonus Partner podsumowuje miniony sezon wakacyjny. Z usług narodowego przewoźnika skorzystało ponad 250 tysięcy pasażerów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-22

Polacy nie ufają samolotom? Nowy raport o stresie podczas wyjazdów

Co drugi Polak odczuwa stres podczas wakacyjnych wyjazdów – wpływa na to m.in. wybrany przez nas środek transportu. Zdecydowanie najpewniej czujemy się w pociągu.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-18

CORENDON ZWIĘKSZA LICZBĘ LOTÓW

W minioną środę przedstawiciele linii lotniczych Corendon Airlines spotkali się z polskimi touroperatorami, zarządcami portów lotniczych oraz biur podróży na uroczystej kolacji.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-18

Trentino jesienią – esencja północnych Włoch

Jesień to idealny czas na połączenie aktywności pod gołym niebem ze zwiedzaniem muzeów oraz kosztowaniem regionalnych smakołyków.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-17

W górach bezpieczniej z polisą

Jesień to idealna pora roku na wędrówki po górach. Wyruszając na szlak, warto zabrać ze sobą polisę turystyczną, która pomoże w wielu nieprzewidzianych sytuacjach.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-09

Na zapowiedź o zniesieniu wiz do USA, liczba wyszukiwań lotów wzrosła o 319%

Eksperci wyszukiwarki KAYAK.pl sprawdzili, czy debata publiczna na temat bezwizowych podróży do USA mogła wpłynąć na zainteresowanie Polaków lotami do Ameryki.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-08

Odkrywcy Taurus – ruszyła nowa akcja promująca aktywny styl życia

Taurus ruszył z nowym projektem dla aktywnych osób. W ramach programu Odkrywcy Taurus uczestnicy mogą liczyć na pakiet specjalnych korzyści.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-04

Podsumowanie wakacji 2019: Polskę chętnie odwiedzali Amerykanie, Brytyjczycy i..

Eksperci wyszukiwarki KAYAK.pl sprawdzili, czy w tym roku zagraniczni goście równie chętnie planowali wakacje w Polsce, sprawdzili, które narodowości najczęściej wybierały ten kierunek oraz jakie miejscowości cieszyły się największą popularnością.
czytaj więcej