Biuro prasowe

BIZNES 2019-08-19

Jak przetrwać deszczowy urlop z dzieckiem?

Deszcz każdemu nie raz zepsuł plany i zmusił do rezygnacji z aktywności, zwłaszcza w czasie wakacji. Jak przygotować się na niepogodę i atrakcyjnie spędzić czas z dziećmi na urlopie, gdy za oknem pada?
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-12

Czy można żądać ksera dowodu osobistego przy wypożyczeniu leżaka?

Jakie zachować się w sytuacji kiedy pracownik wypożyczalni żąda od nas ksera dokumentu? Sytuację tę wyjaśnia aplikant radcowski Agata Majewska z Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Ślązak, Zapiór i Wspólnicy w Katowicach.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-12

Prawa pasażera linii lotniczych

Odwołany lub opóźniony lot może przytrafić się w każdej sytuacji - zarówno podczas wyjazdu na urlop, jak i podróży służbowej. O tym jakie prawa mają pasażerowie w takich sytuacjach opowiada aplikant radcowski Agata Majewska z Kancelarii Prawnej Ślązak, Zapiór i Wspólnicy.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2019-08-09

Portal Szallas.hu PLC wzmacnia swoją obecność na arenie międzynarodowej

Finalizując szereg transakcji o wysokiej wartości w regionie, węgierski internetowy portal rezerwacyjny Szallas.hu PLC zakończył proces przejęcia międzynarodowego serwisu do rezerwacji Utazok.hu oraz grupy Maiutazás.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-08

Wakacje w cenie mieszkania

Czy tygodniowe wakacje za granicą mogą kosztować pół miliona złotych? W jaki sposób rozsądnie przygotować się do wyjazdu na letni wypoczynek, aby spędzić go bezpiecznie? Jak uchronić się przed wysokimi kosztami pomocy medycznej na miejscu?
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-05

Grupa Nosalowy zdradza, jaki będzie Nosalowy Park Hotel & SPA

Grupa Nosalowy zaprasza swoich gości do zejścia z utartego szlaku, wybrania indywidualnej drogi i czerpania ze źródeł inspiracji. Na stronie teaserowej dostępnej pod adresem nosalowypark.pl odsłania kolejne szczegóły powstającego w Zakopanem obiektu Nosalowy Park Hotel & SPA.
czytaj więcej
BIZNES 2019-07-26

Trentino: trasy rowerowe godne polecenia

W Trentino, północnej prowincji Włoch, jest 431 km ścieżek rowerowych, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Poniżej przedstawiamy 5 tras rowerowych, wśród których adepci kolarstwa, bez względu na poziom zaawansowania, znajdą coś dla siebie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-07-08

Hotel Number One częścią sieci Grano Hotels

Spółka zarządzająca gdańskim Hotelem Number One oraz kompleksem apartamentów Nowa Motława powołała do życia sieć Grano Hotels. Obiekty będą od teraz nosiły odpowiednio nazwy: Hotel Number One by Grano oraz Grano Apartments Nowa Motława.
czytaj więcej
BIZNES 2019-07-03

Olivia Star odkrywa plan wnętrz tarasu widokowego 130 metrów nad ziemią!

Taras widokowy Olivii Star to nie tylko punkt widokowy, ale również autorskie, eleganckie wnętrza.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-28

Południowy Tyrol – jeden z największych sadów Europy

W wielu gospodarstwach zrzeszonych w organizacji Roter Hahn, goście mają okazję zobaczyć jak wygląda życie sadownika oraz rozkoszować się smakiem soczystych jabłek prosto z drzewa.
czytaj więcej