Komunikaty PR

Agnieszka Wilczyńska nowym Finance Managerem Leonardo Hotels Polska

2023-12-12  |  11:00

Z początkiem października 2023 roku Grupa Leonardo Hotels Polska powitała Agnieszkę Wilczyńską na stanowisku Finance Managera. Specjalistka jest związana z branżą hotelarską od ponad 14 lat.

Agnieszka Wilczyńska jest biegłym rewidentem. Swoją karierę w finansach rozwijała w Deloitte (Big4). Doświadczenie w hotelarstwie zdobywała pełniąc rolę dyrektora finansowego krakowskich hoteli Radisson Hotel Group, a w ostatnim roku również kontrolera finansowego na rejon całej Polski. Jej doświadczenie obejmuje kluczowe obszary księgowości, planowania finansowego, kontrolingu i zarządzania strategicznego.

Nowe wyzwania Leonardo Hotels – nowa specjalistka w strukturach marki

Strategia Leonardo Hotels to kompleksowy plan działań zarówno globalnych, jak i lokalnych. W samej Polsce marka ma cztery hotele: NYX Hotel i Leonardo Royal Hotel w Warszawie oraz Leonardo Boutique Hotel Kraków City Center i Leonardo Boutique Hotel Kraków Old Town. Wśród obowiązków nowego Managera Finansowego znajduje się nie tylko planowanie budżetów,  realizacja strategii czy doradztwo operacyjne, ale także odpowiednie zarządzanie ryzykiem i dopasowanie rozwiązań do wyzwań rzucanych przez rynek. 

Misja: Skok w Przyszłość

W roli Managera Finansowego Agnieszka Wilczyńska kieruje się misją rozwijania i wdrażania strategii finansowej, która wspomoże rozwój firmy na polskim rynku hotelarskim. Jej celem jest zarówno utworzenie efektywnie działającego działu finansowego, usprawnienie procesów i utrzymanie stabilności finansowej, jak również dostosowanie firmy do dynamicznie zmieniającego się otoczenia rynkowego.

- Znaczną część swojej kariery spędziłam w branży hotelarskiej. Cieszę się, że swoje doświadczenie będę mogła wykorzystać na zupełnie nowym polu, w branży, którą tak dobrze znam. Leonardo Hotels jest w fazie intensywnego rozwoju i właśnie między innymi ta dynamiczna perspektywa skłoniła mnie do nawiązania współpracy z marką. Liczę, że zdobyta przeze mnie wiedza pomoże przygotować Grupę do dalszej ekspansji. Elastyczne reagowanie na zmieniające się warunki gospodarcze, dopasowanie strategii do aktualnych trendów na rynku to klucz do optymalizacji wyników – zaznacza Agnieszka Wilczyńska, Finance Manager Cluster Poland.

- Agnieszka Wilczyńska to nie tylko nowa twarz w zespole kierowniczym, ale przede wszystkim doświadczony manager i jeden z filarów działalności grupy Leonardo Hotels Polska. Wierzymy, że nowa Finance Manager przyczyni się do wzrostu całej sieci – podkreśla Paulina Kołodziejczyk, Multi Property Manager Poland.

 

 

* * *

LEONARDO HOTELS CENTRAL EUROPE, z siedzibą w Berlinie, odpowiada za portfolio hoteli w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Rumunii, Hiszpanii i we Włoszech. Sieć działa w 9 krajach i 45 destynacjach, a jej portfolio oferuje 106 hoteli z ponad 17 000 pokojami. Jej marki to Leonardo Hotels, Leonardo Royal Hotels, Leonardo Boutique Hotels, NYX Hotels by Leonardo Hotels i Leonardo Limited Edition. Znane są z dogodnych lokalizacji, wysokich standardów obsługi, a także nowoczesnego wystroju wnętrz z regionalnym charakterem.

Leonardo Hotels Central Europe jest częścią Fattal Hotel Group, która została założona w 1998 roku przez Davida Fattala. Aktualnie w Europie i Izraelu działa ponad 255 hoteli grupy z ponad 47 000 pokojami w 117 lokalizacjach i 20 krajach. Portfolio marek obejmuje Leonardo Hotels, Leonardo Royal Hotels, Leonardo Boutique Hotels, NYX Hotels by Leonardo Hotels, Leonardo Limited Edition, Jurys Inn, Herods, U Hotels, 7 Minds, Rooms by Fattal, Fattal Terminal, Master Collection i Switch up. Izraelska grupa hotelowa jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Tel Awiwie (TASE). www.leonardo-hotels.com

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Turystyka Ryga na weekend: muzyczne serce stolicy Łotwy Biuro prasowe
2024-07-16 | 11:00

Ryga na weekend: muzyczne serce stolicy Łotwy

Lato i jesień 2024 to czas, kiedy uwaga miłośników dobrej muzyki skierowana jest na Rygę. Turyści odwiedzają stolicę Łotwy nie tylko by podziwiać jej zabytki, piękną
Turystyka Nad turystyką wciąż świeci słońce
2024-07-12 | 12:00

Nad turystyką wciąż świeci słońce

Nad turystyką wciąż świeci słońce – pomimo niepewności gospodarczej i narastających napięć geopolitycznych   W skrócie  - Średni globalny wskaźnik
Turystyka BRAK ZDJĘCIA
2024-07-10 | 07:00

5 nowych technologii, które poprawiają pobyt w hotelu

Branża hotelarska coraz chętniej otwiera się na innowacje technologiczne. Już teraz w wielu obiektach możemy spotkać się np. z samoobsługowym zameldowaniem, mobilnymi kluczami lub tabletami służącymi do zarządzania pokojem.

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy czekają na doprecyzowanie przepisów dotyczących Małego ZUS-u Plus. W sądach toczy się ponad 600 spraw z ZUS-em

Oddziały Biura Rzecznika MŚP prowadzą już ponad 600 spraw dotyczących Małego ZUS-u Plus. Przedmiotem sporu z ZUS-em jest interpretacja, jak długo – dwa czy trzy lata – powinna trwać przerwa, po upływie której przedsiębiorca może ponownie skorzystać z niższych składek. Pod koniec czerwca Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim wydał pierwszy wyrok, w którym podzielił korzystną dla przedsiębiorców argumentację Rzecznika MŚP. – Nie stanowi on jeszcze o linii interpretacyjnej. Czekamy na wejście w życie ustawy deregulacyjnej, która ułatwi od stycznia przedsiębiorcom przechodzenie na Mały ZUS Plus – mówi Agnieszka Majewska, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.