Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-02

Miasta pękają w szwach. Co to oznacza dla turystów?

​Ograniczenia w dostępie dla turystów w Mediolanie, zalana jesienią wysoką wodą Wenecja, a z drugiej strony dynamiczny i wielokulturowy Londyn, zmieniające się w centra kultury dawne miasta przemysłowe czy kuszące jarmarkami świątecznymi niemieckie miasta…
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-28

Turystyka zarażona koronawirusem.

Polacy zawieszają plany wyjazdowe, a branża turystyczna stoi przez ryzykiem poważnych problemów i wielu niejasności. Kto poniesie koszty odwołanych wyjazdów?
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-20

Partnerstwo Accor i Visa

Accor, wiodąca na rynku światowym grupa hotelowa oraz Visa, globalny lider płatności elektronicznych, ogłosili światowe partnerstwo, które zapewni udoskonalenie procesów płatności członkom programu lojalnościowego ALL-Accor Live Limitless.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-03

Hotel Number One by Grano zaprasza na ferie

Chętnie wybierany przez turystów hotel zlokalizowany w samym sercu Gdańska przygotował nową ofertę. W ramach pobytów zimowych zaplanowano moc atrakcji dla całej rodziny oraz atrakcyjne zniżki.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-30

Hotel bez smug na wizerunku, czyli jak dbać o powierzchnie szklane

Szklane elementy wyposażenia wnętrz stanowią ważny punkt w aranżacji przestrzeni hotelowych. Robią wrażenie na gościach i wpływają na wizerunek obiektu. Błyszczące powierzchnie są jednak dużo trudniejsze w pielęgnacji niż matowe. Jak zadbać, aby były zawsze nieskazitelnie czyste?
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-29

Aktywne wyciszenie – jak to zrobić w Trentino?

Zimowe wczasy w górach to niekoniecznie tylko tradycyjne szusowanie po stoku. Niedaleko tras zjazdowych na miłośników natury czekają lasy osnute głęboką ciszą. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji dla tych, którzy chcieliby aktywnie wypocząć w malowniczym włoskim Trentino.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

LUKSUSOWY WYPOCZYNEK W SERCU ZAKOPANEGO!

Na hotelowej mapie Zakopanego pojawił się nowy, luksusowy obiekt – Bachleda Resort. Ta pięciogwiazdkowa rezydencja już od progu zachwyca swoim eleganckim lobby oraz barem, miejscem w którym każdy gość może zrelaksować się przy kieliszku ulubionego wina czy koniaku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

Grupa Europ Assistance otworzyła oddział operacyjny w Tajlandii

W styczniu tego roku Grupa Europ Assistance rozpoczęła bezpośrednią działalność operacyjną w Tajlandii. Decyzja ta pozwoli znacząco zwiększyć zaangażowanie i obecność firmy w całym regionie Azji.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-08

13 stycznia Muzeum Polskiej Wódki będzie można zwiedzać za darmo

13 stycznia 2020 roku Muzeum Polskiej Wódki będzie można zwiedzać bezpłatnie. Okazją do zapoznania się z historią tego niezwykłego produktu jest obchodzone 13 stycznia święto Polskiej Wódki.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-08

Preferencje turystyczne Polaków w sezonie zimowym [NOWY RAPORT]

Blisko 9 na 10 Polaków w sezonie zimowym planuje przynajmniej jeden wyjazd. Zimą najczęściej zatrzymujemy w prywatnych kwaterach lub hotelach, a przy wyborze noclegu zwracamy uwagę przede wszystkim na kwestie związane z lokalizacją obiektu.
czytaj więcej