Biuro prasowe

BIZNES 2020-09-27

Turystyka poza utartym szlakiem – wyniki badania wśród małopolskiej branży

W ramach kampanii „Małopolska. Poznajmy się” wśród przedstawicieli branży turystycznej zostało przeprowadzone badanie ankietowe „Turystyka poza utartym szlakiem – sposób na bezpieczny wypoczynek”.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-24

Jesień możliwości w trydenckich Dolomitach

Jesień to idealny moment na połączenie aktywności pod gołym niebem z kosztowaniem regionalnych dań. We Trentino nie zabraknie okazji do podziwiania gór oraz odkrywania lokalnej kuchni dzięki wydłużonemu funkcjonowaniu schronisk i wyciągów oraz inicjatywie „I Rifugi del Gusto”.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-23

Blisko 35% rezerwacji w obiektach Grano Hotels z wykorzystaniem bonu turystyczne

Beneficjenci bonu turystycznego mogą skorzystać z noclegów w obiektach gdańskiej sieci Grano Hotels. Do tej pory bonu użyto w przypadku blisko 35% rezerwacji zrealizowanych w sierpniu oraz zaplanowanych na kolejne miesiące.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-14

Krocząc ścieżką wolności – zamki i dwory na Drodze Wolności

Na przestrzeni historii obserwujemy niesłabnące pragnienie ludzi do wolności, które przez wieki przejawiało się w różnych formach.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-30

Dobre praktyki Małopolski na rzecz wspierania turystyki

Choć sektor turystyczny w całym kraju przeżywa trudny okres, małopolska branża może liczyć na Samorząd Województwa i Małopolską Organizację Turystyczną, które podjęły dodatkowe działania na rzecz wsparcia turystyki i zapewnienia bezpieczeństwa gościom odwiedzającym region.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-29

Muzeum Polskiej Wódki zdobywcą nagrody 2020 Tripadvisor Travelers’Choice Award

Z dumą ogłaszamy, że Muzeum Polskiej Wódki zostało nagrodzone 2020 Tripadvisor Travelers’ Choice Award. Oznacza to, że Muzeum Polskiej Wódki znalazło się w grupie 10% najlepszych obiektów turystycznych strony Tripadvisor pod względem ocen i recenzji odwiedzających je podróżników.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2020-08-28

Kartą Diners Club kupisz bilety komunikacji miejskiej online m.in. w Warszawie,

Diners Club Polska rozszerza akceptację o portale i aplikacje oferujące bilety komunikacji miejskiej w 5 miastach, w tym 4 wojewódzkich. Są to Warszawa, Wrocław, Łódź, Bydgoszcz i Jaworzno. Klienci mogą kupować bilety za pośrednictwem 7 serwisów i aplikacji
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-24

Na wakacje samochodem lub motocyklem

Podróżowanie autem daje niezależność, możliwość zwiedzania miejsc „po drodze” oraz spontanicznego modyfikowania kierunku i czasu wyprawy. Wychodząc naprzeciw potrzebom turystów, włoski region Trentino proponuje aż 4 trasy tematyczne, które można pokonać samochodem lub motocyklem.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-20

Grano Apartments Old Town oficjalnie otwarte

Grano Apartments Old Town to komfortowe apartamenty w kompleksie Grano Residence, tuż przy gdańskiej starówce. Goście Grano Apartments Old Town mogą korzystać z udogodnień znajdujących się w sąsiednim Hotelu Grano, którego otwarcie nastąpiło w maju bieżącego roku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-18

PIECHOWICE – PERŁA DOLNEGO ŚLĄSKA

Zachęceni sezonem turystycznym chętnie spędzanym w Polsce, przedstawiamy jedno z najciekawszych miejsc na mapie Karkonoszy. Piechowice to oaza spokoju otoczona górskimi szczytami, która zaprasza do poznania jej tajemnic.
czytaj więcej