Komunikaty PR

W Szczyrku otwarto najwyżej położoną restaurację w Beskidzie Śląskim

2024-01-24  |  13:19
Biuro prasowe
Kontakt

Marcin Balana
Marketinguje.pl

ul. Graniczna 505
32-095 Narama
kontakt|marketinguje.pl| |kontakt|marketinguje.pl
512188666
www.marketinguje.pl

Po takich obiektach jak Browar Dziedzice, Chacharnia, uruchomienie The Legendary Żywiec Pub & Restaurant przy Muzeum Browarnictwa w Żywcu, czy transformacja Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku i współpraca przy uruchomieniu budowy Mercure Szczyrk Resort, dla Beaty Rakszawski przyszło wyzwanie uruchomienia obiektu na szczycie góry Skrzyczne. I tak oto, po półtora rocznej współpracy z inwestorem, 20. grudnia 2023 r. restauracja Start Skrzyczne otworzyła swoje drzwi dla Gości. 

Start Skrzyczne to wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie miasta. Obiekt znajduje się na wysokości 1257 m n.p.m., na samym szczycie Skrzycznego - najwyżej położonego punktu w paśmie Beskidu Śląskiego - skąd rozciąga się imponujący widok na panoramę Beskidów, Tatr i Śląska. Budynek usytuowany jest tuż przy górnej stacji kolei linowej COS, którą można wygodnie dojechać niemal przez cały rok (z wyjątkiem kwietnia i listopada). Do restauracji można dostać się też pieszo jednym z wielu malowniczych szlaków turystycznych prosto z miasta lub okolicznych miejscowości lub rowerem, a zimą również na skitourach. 

Nowo otwarta restauracja Start Skrzyczne przypadła do gustu turystom i mieszkańcom Szczyrku. Już od pierwszego dnia notuje najwyższe, 5-gwiazdkowe oceny na wizytówce Google. Goście szczególnie cenią sobie ofertę restauracji, poziom obsługi oraz wystrój obiektu.

Jakie będzie kolejne wyzwanie dla znanej i cenionej specjalistki w środowisku gastronomiczno-hotelarskim Beaty Rakszawski? - Jestem gotowa na realizację kolejnych trudnych i zarazem ciekawych projektów. Na horyzoncie klarują się kolejne perełki na mapie Beskidu Śląskiego, o których wkrótce będzie głośno. Tymczasem bardzo dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna za pomoc i wsparcie przy uruchomieniu magicznego miejsca jakim jest Start Skrzyczne, a właścicielom determinacji i powodzenia w jego prowadzeniu i rozwijaniu. - podsumowuje.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Marketinguje.pl
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Turystyka Flyport by Baltona – kosmiczna przygoda na wyciągnięcie ręki! Biuro prasowe
2024-12-03 | 10:35

Flyport by Baltona – kosmiczna przygoda na wyciągnięcie ręki!

Niebo od zawsze stanowiło granicę między marzeniami a rzeczywistością. To tam kierowały się spojrzenia wynalazców, marzycieli i pasjonatów, którzy pragnęli odkrywać
Turystyka Gięte krzesła wciąż na czasie - trendy z targów EquipHotel 2024
2024-11-22 | 01:00

Gięte krzesła wciąż na czasie - trendy z targów EquipHotel 2024

Choć mody w świecie designu zmieniają się nieustannie, są rzeczy, które skutecznie im się opierają. Jak krzesła z giętego drewna. Od 1850 roku, kiedy w wiedeńskiej Café
Turystyka Adam Białas: pricing to klucz do zwiększenia zysków hoteli
2024-11-17 | 01:00

Adam Białas: pricing to klucz do zwiększenia zysków hoteli

Pricing to niezwykle ważny proces, podczas którego firmy sektora HoReCa określają ceny, po których będą sprzedawać swoje usługi i produkty. Proces ten powinien stanowić

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja

Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.

Infrastruktura

Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców

W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.

Problemy społeczne

40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem

Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.