Biuro prasowe

BIZNES 2022-05-30

Hakerzy wykradli dane klientów General Motors

Hakerzy uzyskali dostęp do danych osobowych klientów oraz programów lojalnościowych Generał Motors. Napastnicy przeprowadzili atak polegający na upychaniu poświadczeń.
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-27

Oferta skrojona na miarę klienta. Jak prosta technologia generuje dużą zmianę

Oferta skrojona na miarę klienta. Jak prosta technologia generuje dużą zmianę
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-27

E-doręczenia – na jakie zmiany powinni przygotować się przedsiębiorcy?

E-doręczenia to pierwszy krok ku wdrożeniu w życie projektu, umożliwiającego wysyłanie o odbieranie korespondencji między podmiotami publicznymi a niepublicznymi. Już od lipca obowiązek posiadania adresu do doręczeń elektronicznych zostanie nałożony na przedsiębiorców.
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-27

Kiedy kończy się praca w domu a zaczyna życie w biurze?

Więcej niż połowa respondentów z Polski (55%) zgadza się ze stwierdzeniem, że w czasach, gdy tak wiele osób pracuje w domu, biuro nie jest już wizytówką firmy, a to technologia i doświadczenie są na wagę złota.
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-27

FluBot zalewa Europę: nowa kampania uderza w użytkowników Androida oraz iOS

Cyberprzestępcy posługujący się trojanem FluBot wzięli na cel europejskich użytkowników - informuje Bitdefender. Na liście najczęściej atakowanych krajów znajduje się Polska.
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-26

Huawei ze Skyscanner zapewnią nowe opcje w Wyszukiwarce Petal i Mapach Petal

Huawei oferuje swoim klientom dostęp do tysięcy ofert lotów, hoteli i wynajmu samochodów za pośrednictwem Wyszukiwarki Petal i Map Petal. Wszystko to dzięki współpracy z firmą Skyscanner. Oznacza to łatwiejszy i szybszy dostęp do ważnych informacji dla podróżnych.
czytaj więcej

Zdalne potwierdzenie tożsamości i podpisanie dokumentu elektronicznie dzięki Inp

Zdalna weryfikacja tożsamości podczas rozmowy z urzędnikiem, czy egzaminu kwalifikacyjnego, a także złożenie podpisu pod dokumentem urzędowym czy umową o pracę? To możliwe m.in. dzięki aplikacji Inperly zintegrowanej z komunikatorem Microsoft Teams.
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-26

Premiera: NZXT H7 - nowa seria przestronnych obudów dla entuzjastów

Firma NZXT przedstawia nowe obudowy typu mid-tower z serii H7, do której będą zaliczać się trzy modele: podstawowy H7, H7 Flow i H7 Elite. Ich cechą charakterystyczną jest prosty i elegancki wygląd. Producent zapowiada, że zapewnią względnie niskie temperatury procesora i gpu
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-26

Model zero trust staje się nową normą cyfrowego bezpieczeństwa

Zasady bezpieczeństwa, na których opiera się polityka zero trust, spełnia wszystkie podstawowe kryteria nowoczesnej technologii bezpieczeństwa. Coraz więcej firm decyduje się przyjąć ten model działania.
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-26

Predator na urządzeniach z Androidem

Google Threat Analysis Group (TAG) poinformowało w raporcie dotyczącym bezpieczeństwa o atakach wykorzystujących luki zero-day w zabezpieczeniach przeglądarki Chrome oraz systemu operacyjnego Android.
czytaj więcej