iiyama prezentuje ProLite TE9218UWI-B1AG - nowy 92-calowy interaktywny monitor U
GID Agency
Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency
iiyama rozszerza portfolio profesjonalnych produktów o model ProLite TE9218UWI-B1AG - interaktywny 92" ekran dotykowy 5K UHD, który wprowadza współpracę i zaangażowanie w miejscu pracy na nowy poziom.
Interaktywny monitor ProLite TE9218UWI-B1AG zaprojektowane w taki sposób, aby zmienić sposób pracy, komunikacji i dzielenia się pomysłami w miejscu pracy i nie tylko. Niezależnie od tego, czy chodzi o sale konferencyjne, sale lekcyjne czy miejsca spotkań, ten 92” ekran dotykowy 21:9 Ultra-Wide wspiera kreatywność i produktywność.
Dzięki obsłudze Microsoft Teams Front Row ProLite TE9218UWI-B1AG po podłączeniu do platformy z system Windows z licencją Microsoft Teams Rooms umożliwia płynne organizowanie lub dołączanie do wirtualnych spotkań i wideokonferencji przy użyciu interaktywnego ekranu dotykowego jako głównego centrum komunikacji.
Ultraszerokie proporcje to również rozległa przestrzeń robocza, która jest w stanie pomieścić wiele okien, sprzyjając wielozadaniowości. Dużą zaletą ProLite TE9218UWI-B1AG jest też rozdzielczość 5K UHD, która oferuje ostry i wyraźny obraz na 92-calowym.
Najnowocześniejsza technologia PureTouch-IR+ zapewnia dokładne i precyzyjne reakcje na dotyk, a w zestawie znajdują się cztery rysiki antybakteryjne z dwiema końcówkami, które pozwalają na jeszcze sprawniejszą interakcję i dodawanie adnotacji przez kilku użytkowników.
Monitor wykorzystuje także bazująca na Androidzie 13 autorską platformę iiyama iiWare 11. Jest to bezpłatne i gotowe do wykorzystania rozwiązanie zawierające aplikacje ułatwiające współpracę i połączenie z różnymi programami, jak Note, Przeglądarka i możliwość podłączenia z Microsoft OneDrive i Google Drive za pomocą Cloud Drive, a to wszystko za pośrednictwem intuicyjnego i przyjaznego dla użytkownika oprogramowania.
Monitor wyposażony jest też w złącze USB typu C, które dostarcza wysokiej jakości sygnał wideo, audio i Touch za pośrednictwem jednego portu, a nawet ładuje urządzenie z mocą 100 W. Wbudowane głośniki oferują brzmienie wysokiej jakości, zapewniając krystalicznie czysty dźwięk podczas prezentacji, wideokonferencji lub odtwarzania multimediów, a zintegrowany 8-elementowy mikrofon dba o to, by głos użytkownika podczas wirtualnych spotkań i konferencji był słyszany głośno i wyraźnie.
Monitor iiyama ProLite TE9218UWI-B1AG jest już dostępny w sprzedaży u autoryzowanych partnerów.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Unijne mechanizmy ułatwiają zwiększenie wydatków na obronność przez europejskie kraje NATO. Ważnym aspektem infrastruktura podwójnego zastosowania
Wydatki na obronność w krajach NATO mają wzrosnąć do 2035 roku do 5 proc. PKB. W dużej mierze będzie to możliwe dzięki Unii Europejskiej, która stworzyła ramy umożliwiające krajom członkowskim realizację celów NATO w zakresie obronności, nie tylko poprzez finansowanie i inwestycje, ale także poprzez elastyczność budżetową. – To pełna synergia, można powiedzieć, że Unia Europejska współfinansuje razem z państwami członkowskimi cele zdolnościowe NATO – ocenia Paweł Zalewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.