Komunikaty PR

Taki tydzień, że OOO! Odwracają Black Friday, żeby pomóc dzieciom

2024-11-21  |  14:07
Biuro prasowe
Kontakt

Bartłomiej Dwornik
Ogólnopolski Operator Oświaty

ul. Jana Gorczyczewskiego 2/7
60-554 Poznań
fundaraising|operator.edu.pl| |fundaraising|operator.edu.pl
+48 533 978 513
https://operator.edu.pl
Do pobrania docx ( 1.97 MB )

Już w dniach 22-29 listopada 2024 roku możesz wziąć udział w wyjątkowej inicjatywie, która odmienia Black Friday na lepsze. „Taki tydzień, że OOO!” to akcja charytatywna, która wspiera przedszkolnych i szkolnych psychologów w 69 placówkach w całej Polsce. Organizowana przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty, przy współpracy z Learnetic Polska, łączy szczytny cel z technologią.

Wrześniowy raport Najwyższej Izby Kontroli ujawnia niepokojące dane: liczba dzieci potrzebujących wsparcia psychologicznego wzrosła o 50% w ciągu ostatnich trzech lat. Wśród nastolatków wzrost wyniósł aż 68%! Tymczasem na wizytę w poradni psychologicznej czeka się nawet 12 miesięcy.

Fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty, która prowadzi bezpłatne szkoły i przedszkola w siedmiu województwach dba o to, aby dzieci i nastolatkowie mieli wsparcie w miejscu, gdzie spędzają większość czasu – w szkołach i przedszkolach. Aby jednak mogło ono być skuteczne, konieczne jest odpowiednie wyposażenie gabinetów psychologicznych.

Już 22 listopada rusza więc kolejna edycja charytatywnej akcji Taki tydzień, że OOO! Potrwa aż do Czarnego Piątku, czyli Black Friday, który w tym roku przypada 29 listopada. W tym roku partnerem Taki Tydzień, że OOO! jest firma Learnetic Polska i learn:bit Arcade, zestaw do nauki programowania w Pythonie. Aż 20% ceny każdego sprzedanego w dniach 22-29 listopada zestawu learn:bit Arcade zostanie przekazane na zakup pomocy do realizacji zajęć i terapii z dziećmi.

  • Więcej informacji zamieszczamy w artykule dostępnym w sekcji DO POBRANIA.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Ogólnopolski Operator Oświaty
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Obawy o bezpieczeństwo hamują rozwój AI w obsłudze klienta Biuro prasowe
2024-11-21 | 10:45

Obawy o bezpieczeństwo hamują rozwój AI w obsłudze klienta

Mimo że 80% konsumentów chciałoby korzystać ze sztucznej inteligencji w kontakcie z obsługą klienta, aż 85% firm nie wdrożyło jeszcze AI na szerszą skalę
IT i technologie Badanie Pracuj.pl: Polacy szukają pracy… przez telefon
2024-11-21 | 06:00

Badanie Pracuj.pl: Polacy szukają pracy… przez telefon

Rosnące przywiązanie do technologii w codziennym życiu oraz wygoda sprawiają, że coraz więcej Polaków zwraca się ku aplikacjom mobilnym w procesie poszukiwania pracy. Jak wynika z
IT i technologie Sony zapowiada cyfrowy mikrofon bezprzewodowy DWM-30
2024-11-20 | 14:30

Sony zapowiada cyfrowy mikrofon bezprzewodowy DWM-30

Wiosną 2025r. Sony wprowadzi na rynek profesjonalny, ręczny mikrofon bezprzewodowy DWM-30. Produkt ten dołączy do, znanej z wysokiej jakości, serii cyfrowych mikrofonów bezprzewodowych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Zdrowie

Ochrona zdrowia w Polsce ma być bardziej oparta na jakości. Obowiązująca od roku ustawa zostanie zmieniona

Od października placówki ochrony zdrowia mogą się ubiegać o akredytację na nowych zasadach. Nowe standardy zostały określone we wrześniowym obwieszczeniu resortu zdrowia i dotyczą m.in. kontroli zakażeń, sposobu postępowania z pacjentem w stanach nagłych czy opinii pacjentów z okresu hospitalizacji. Standardy akredytacyjne to uzupełnienie obowiązującej od stycznia br. ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta, która jest istotna dla całego systemu, jednak zdaniem resortu zdrowia wymaga poprawek.

Konsument

Media społecznościowe pełne treści reklamowych od influencerów. Konieczne lepsze ich dopasowanie do odbiorców

Ponad 60 proc. konsumentów kupiło produkt na podstawie rekomendacji lub promocji przez twórców internetowych. 74 proc. uważa, że treściom przekazywanym przez influencerów można zaufać – wynika z badania EY Future Consumer Index. W Polsce na influencer marketing może trafiać ok. 240–250 mln zł rocznie, a marki widzą ogromny potencjał w takiej współpracy. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się mikroinfluencerzy, czyli osoby posiadające od kilku do kilkudziesięciu tysięcy followersów, ale o silnym zaangażowaniu.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.