Biuro prasowe

BIZNES 2020-09-01

Jubileusz Grupy Sokołów

Rok 2020 jest dla Grupy Sokołów rokiem szczególnym, firma obchodzi bowiem jubileusz 20-lecia. Jest on związany z rocznicą połączenia spółek Grupy Farm Food z Grupą Sokołów, które nastąpiło 1 września 2000 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-27

Everli już w 17 miastach. W zasięgu usługi ok. 8 mln Polaków

Everli po raz kolejny w tym roku poszerza zasięg swojej usługi – wraz z końcem sierpnia, zakupy spożywcze online będą mogli zrobić mieszkańcy kolejnych 4 polskich miast: Torunia, Bydgoszczy, Lublina i Rzeszowa.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-26

Za co lubisz kabanosy „Nasze Polskie”? – ruszył konkurs ZM Silesia

Kupno kabanosów „Nasze Polskie” może opłacić się podwójnie dzięki udziałowi w konkursie Zakładów Mięsnych Silesia. Do wygrania jest m.in. skuter Peugeot Django. Wystarczy wypełnić formularz i opisać, za co się lubi kabanosy „Nasze Polskie”.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-25

Oferta sosów Fanex w sieci sklepów Biedronka

Fanex – polski producent sosów oraz dodatków spożywczych dla branży HoReCa, nawiązał współpracę z siecią Biedronka. Dzięki temu, profesjonalne sosy używane w gastronomii, będą teraz szerzej dostępne także dla klienta detalicznego na terenie całej Polski.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-21

Marka parasolowa Amki rozpoczyna działania w Internecie

Marka Amki SNacks rozpoczęła nowe działania w przestrzeni online. Uruchomione zostały profile Amki Snacks w Social Media, od początku sierpnia trwa też kampania influencerska na Instagramie, a aktywności te są również wspierane komunikacją PR.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-20

Sokołów z nowym Wiceprezesem ds. Produkcji i Rozwoju

Od sierpnia funkcję Wiceprezesa Zarządu ds. Produkcji i Rozwoju w Sokołów S.A. pełni Kazimierz Kisiel, dotychczasowy Dyrektor Oddziału w Sokołowie Podlaskim. Zmiana jest wynikiem przejścia na emeryturę dotychczasowego Wiceprezesa Stanisława Wierzbickiego.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-05

Czy polska branża cateringów dietetycznych przetrwa COVID-19?

Rynek cateringów dietetycznych rósł dotychczas w tempie 20% w skali roku, jego wartość na początku 2020 szacowano na ponad miliard zł. Gastronomia boleśnie odczuła koronawirusa, ale diety pudełkowe potrafiły dość szybko się zregenerować i wyciągnąć wnioski na przyszłość.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-04

„30 dni dookoła smaku” – kabanosy „Nasze Polskie” ruszają nad Bałtyk

Dwanaście nadmorskich kurortów odwiedzą w najbliższych tygodniach uczestnicy akcji samplingowej organizowanej przez Zakłady Mięsne „Silesia”. Rozdadzą oni 50 tysięcy próbek kabanosów Duda Specialite „Nasze Polskie”.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-28

Guillaume Latourrette nowym Dyrektorem Zarządzającym Tetra Pak

Firma Tetra Pak, światowy lider w dziedzinie przetwarzania i pakowania żywności, powołała Guillaume’a Latourrette na stanowisko Dyrektora Zarządzającego na Europę Wschodnią.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-23

Jakość, cena i różnorodność posiłków kluczowe przy wyborze diety pudełkowej.

Aż 43% respondentów* uważa, że brak pewności, co do jakości oferowanych posiłków jest główną wadą firm oferujących catering dietetyczny.
czytaj więcej