Biuro prasowe

BIZNES 2020-07-23

Polacy będą jeść zdrowiej

Czas społecznego odosobnienia podczas Covid-19 zmienił nawyki żywieniowe Polaków – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy Upfield pod koniec czerwca br. na reprezentatywnej grupie 2000 dorosłych Polaków.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-20

Superior Taste Award dla piwa Łomża Jasne

Piwo Łomża Jasne (VAN PUR S.A.) otrzymało dwie złote gwiazdki za wybitny smak oraz jakość w konkursie Superior Taste Award.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-20

Naturalne sposoby zwalczania niechcianych lokatorów

Ogródek czy balkon mogą przyciągać nieproszonych gości – różnego rodzaju szkodniki. Niepożądanych lokatorów można eksmitować, używając naturalnych środków. W walce z owadami sprawdzą się preparaty na bazie… dodatków spożywczych z linii Domowe Sekrety marki Appetita.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-16

Nowość! Kuszące smakiem napoje niegazowane z linii Hellena Premium

Hellena rozwinęła ofertę napojów niegazowanych o linię Premium. Woda mineralna, soczyste polskie owoce, naturalne składniki, wysoka zawartość soków owocowych, brak konserwantów i wyróżniające się opakowania to najważniejsze znaki rozpoznawcze nowości marki.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-15

Nowa inwestycja Sokołów S.A. w Osiu

W czerwcu rozpoczął działalność zakład rozbioru drobiu, uruchomiony przy Oddziale Sokołów S.A. w Osiu. To kolejny etap rozwoju firmy i wkład w lokalną gospodarkę. Nowo powstały zakład został wyposażony w nowoczesne technologie, zapewniające jakość i bezpieczeństwo produkcji.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-15

Kubki zmieniające kolor w ofercie Starbucks Polska

Tego lata w ofercie Starbucks Polska pojawiły się długo wyczekiwane nowości, m.in. limitowana edycja zmieniających kolor wielorazowych kubków z serii cold cups, które już teraz podbijają Europę. Dostępne są do wyczerpania zapasów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-14

Mlekpol unieważnił wykorzystanie znaków Mlekpol i Łaciate w Chinach

Mlekpol unieważnił wykorzystanie znaków Mlekpol i Łaciate w Chinach
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-10

Sokołów działa na rzecz ochrony środowiska

Firma Sokołów finalizuje realizację kolejnych inwestycji, wspierających ochronę środowiska. Innowacje technologiczne w poszczególnych zakładach Grupy Sokołów, pozwalają na skuteczne podniesienie efektywności energetycznej przy ograniczeniu zużycia wody i surowców energetycznych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-08

Letnie temperatury wyzwaniem dla firm cateringowych

W tym roku o 35% wzrosła liczba Polaków korzystających z tzw. diet pudełkowych. Mimo iż dostawcy zapewniają wysoką jakość odpowiednio zbilansowanych dań, to utrzymanie ich świeżości, szczególnie latem, jest nie lada wyzwaniem.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-01

Drobiowe nowości w ofercie ZM Silesia

Nowe produkty w ofercie Zakładów Mięsnych Silesia.
czytaj więcej