Biuro prasowe

BIZNES 2013-08-01

Biletomat bezgotówkowy – nowoczesne rozwiązanie w komunikacji miejskiej

Bezgotówkowe biletomaty to pomocne i nowoczesne narzędzie zakupu biletu w komunikacji miejskiej, które zyskuje coraz większą popularność wśród mieszkańców stolicy.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-24

Meble skórzane – ponadczasowe piękno na lata

Meble skórzane od wielu lat stale cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, pozostając zupełnie niewrażliwe na panującą aktualnie modę czy trend. Zdaniem wielu, to właśnie ponadczasowa skóra w znacznym stopniu decyduje o pięknym obliczu wnętrza.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-19

Meble Amila II - nie tylko dla singla

Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, prezentuje kolekcję mebli łazienkowych Amila II. Dziś wielu z nas pragnie, aby łazienka była miejscem intymnym i funkcjonalnym, ale jednocześnie, stylowo oraz gustownie urządzonym.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-14

Pierwsza w Polsce Ambasada Ardbega już otwarta!

6 czerwca Whisky Bar 88 został pierwszą w Polsce Ambasadą Ardbega. Podczas tego wydarzenia po raz pierwszy w Polsce zaprezentowano także whisky Ardbog - limitowaną edycję Ardbeg 2013.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-07

Elewacje i wnętrza – TACK na największych targach budowlanych w regionie

Możliwość poznania nowej marki farb, konsultacje z ekspertami na temat wyboru tynku czy kompletnych systemów dociepleń - to m.in. propozycja TACK Elewacje i Wnętrza, dedykowana dla tych, którzy wezmą udział w największych targach budowlanych na Podlasiu.
czytaj więcej
BIZNES 2013-05-31

Podpiwek Jędrzej – napój z browaru, który podkręci dzień

Na sklepowych półkach pojawił się nowy produkt – Podpiwek Jędrzej. To pierwszy bezalkoholowy napój z browaru. Jest produkowany tradycyjną metodą, na bazie słodów i chmielu przez firmę Van Pur.
czytaj więcej
BIZNES 2013-05-24

CDP.pl wprowadzi „Disney Infinity” na polski rynek 23 sierpnia

Nowatorska gra „Disney Infinity”, która łączy elementy świata wirtualnego i rzeczywistego, zadebiutuje na polskim rynku 23 sierpnia. Jej dystrybutorem będzie spółka CDP.pl, która dziś ujawniła ceny zestawów startowych.
czytaj więcej
BIZNES 2013-03-26

Nowoczesne czarne meble

Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, wprowadził nowość do swojej oferty – czarne meble na wysoki połysk, wykonane w nowoczesnej technologii łączenia płyty MDF z warstwą akrylu. Dwie kolekcje mebli dostępne są teraz w bardzo eleganckim wydaniu.
czytaj więcej