Biuro prasowe

BIZNES 2020-06-23

Badanie: Polacy chętnie sięgają po produkty wytwarzane ręcznie

Badanie: Polacy chętnie sięgają po produkty wytwarzane ręcznie
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-22

30% Polaków chce wrócić do biura. Jak będzie wyglądała nowa przerwa na lunch?

Według ankiety przeprowadzonej przez firmę Cateringoo, 30% pracowników biurowych nie może się doczekać powrotu do biura. W odpowiedzi na potrzeby rynku powstaje m.in. Wirtualna Stołówka – platforma do zarządzania procesem zamawiania i dostarczania posiłków do firm.
czytaj więcej
Konsument BIZNES 2020-06-08

Zmiany w ruchu konsumenckim online podczas pandemii

W ciągu jednego tygodnia od ogłoszenia pandemii (lockdown) nastąpiły ogromne zmiany: Ruch do dostawców internetowych artykułów spożywczych w naszej sieci wzrósł o 400%, a liczba logowań na kontach inwestycyjnych o 53%.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-29

Dzień Dziecka w pysznym wydaniu! PRZEPISY na smakowite dania

1 czerwca to wyjątkowa data – tego dnia swoje święto obchodzą najmłodsi! I choć czasami tak ciężko jest nam przekonać ich do zjedzenia codziennych posiłków – w tym szczególnym dniu, możemy postarać się przygotować oryginalne dania, po które same sięgną ze smakiem.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-28

Puszka dla Maluszka od NAN 2

W Kreatywnej Pracowni NAN 2 możesz zaprojektować wyjątkową etykietę magnetyczną z imieniem i zdjęciem swojego maluszka!
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-20

Premiera ekskluzywnej linii urządzeń do zabudowy Samsung Infinite Line™

Wraz ze wzrostem znaczenia designu w codziennym życiu, rosną także oczekiwania konsumentów. To właśnie do tych najbardziej wymagających użytkowników skierowana jest najnowsza linia urządzeń do zabudowy Samsung Infinite Line™.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-20

Zostań #JETsetterem: pierwszy program ambasadorski urządzeń domowych Samsung w P

Samsung Polska po raz pierwszy uruchamia program ambasadorski dla urządzeń z działu AGD. O skuteczności nowych odkurzaczy pionowych Samsung Jet™ będą mogły przekonać się osoby, które zgłoszą się do projektu i zostaną wybrane do grona 100 ambasadorów produktu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-05

Dokładamy swoją cegiełkę

Laboratoria spółki J.S. Hamilton pracują bez zakłóceń, a firma robi wszystko, co w swojej mocy, by chronić miejsca pracy i zapewnić bezpieczeństwo pracownikom oraz kontrahentom.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-29

Covid-19 zmienia podejście Polaków do jedzenia

6 na 10 Polaków jest zdania, że odżywia się zdrowo. Przegrywamy jednak z czymś, co jest silniejsze niż wirus – z naszymi złymi nawykami żywieniowymi.
czytaj więcej