Biuro prasowe

BIZNES 2019-12-23

Kominek w domu – przytulne ciepło czy źródło zanieczyszczeń powietrza?

Kominek w domu – przytulne ciepło czy źródło zanieczyszczeń powietrza?
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-20

Resztę dania zabierz ze sobą

Proszenie kelnera o opakowanie na wynos na niedokończony posiłek jest krępujące? Nie powinno. Coraz więcej restauracji w myśl filozofii zero-waste zachęca do zabierania do domu resztek potraw.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-16

Sieć kawiarni Green Caffè Nero odlicza promocje do świąt

Od 11 do 24 grudnia użytkownicy aplikacji mobilnej Green Caffè Nero będą mogli skorzystać ze specjalnych przedświątecznych ofert w ramach kalendarza adwentowego. Każdego dnia czekają na nich nowe rabaty, dodatkowe pieczątki oraz ciekawostki z życia kawiarni.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-12

„Świąteczne Inspiracje” z NEONET – wymarzony prezent na Gwiazdkę

Zbliża się druga połowa grudnia, a wciąż nie macie pomysłu na prezent? Pojawiają się te same, znane pytania – co kupić, gdzie, kiedy znajdę na to czas? Kiedy jedni uwielbiają przedświąteczne wycieczki po sklepach, inni marzą tylko o tym, by ktoś zrobił to za nich.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-10

Wybory zakupowe mieszkańców Europy Środkowo-Wschodniej

Dział modowy umacnia się nie tylko pod względem wielkości czy wartości, ale także perspektyw. Zmienia się również sposób ubierania Europejczyków. Jednak pomimo tego, że dzisiejsza moda jest uniwersalna, to wybory konsumenckie w wielu krajach wciąż bardzo się różnią.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-05

Świąteczne zakupy Polaków - alkohol na prezent, świąteczny stół i na Sylwestra

Ponad 4 miliardy złotych wydamy na alkohol w okresie świąteczno-prezentowym. 60% z nas podaruje bliskim wino, whisky albo np. brandy. Polacy deklarują największy w Europie wzrost wydatków na święta.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-04

Czystość otoczenia jest gwarancją szczęścia

Czystość otoczenia jest gwarancją szczęścia
czytaj więcej
Konsument BIZNES 2019-11-29

Tak sklepy walczą o twoje pieniądze podczas Black Friday

6,7 miliona osób w Polsce kupi coś w Czarny Piątek lub w kilka następujących po nim dni. Wydatki przekroczą sumę 2,3 miliarda złotych. Średnio wydamy około 340 złotych*.
czytaj więcej
BIZNES 2019-11-29

„Rozmowy o odpowiedzialności. Tom 3” - tym razem porozmawiano o gniewie

Dostępna jest już trzecia książka wydana w ramach projektu Nienieodpowiedzialni „Rozmowy o odpowiedzialności. Tom 3. Gniew”.
czytaj więcej
BIZNES 2019-11-28

Flagowy projekt Sky Tower z zatwierdzoną koncepcją

We wrocławskim Sky Tower, w ramach realizacji nowej strategii, powstaje oryginalna strefa autorskich konceptów kulinarnych - Sky Kitchen.
czytaj więcej