Biuro prasowe

BIZNES 2019-11-27

Kupujący i oszuści kochają Black Friday oraz Cyber Monday

• Sprzedaż podczas międzynarodowych świąt zakupowych rośnie nawet dziesięciokrotnie , a co czwarty Polak poluje na okazje już tylko online . • Równocześnie, liczba oszustw rośnie wówczas nawet o 18 procent – dlatego tym ważniejszy jest wybór sprawdzonej metody płatności.
czytaj więcej
BIZNES 2019-11-26

Świąteczna współpraca marki Wawel i Fundacji „Wawel z Rodziną” z Frisco.pl

Już po raz kolejny, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia marka Wawel razem z Fundacją „Wawel z Rodziną” organizują wyjątkową akcję „Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”
czytaj więcej
BIZNES 2019-11-07

Tysiące produktów w obniżonych cenach w MediaMarkt

Nie warto czekać z wymianą sprzętu na nowocześniejszy. Już 6 listopada w MediaMarkt startuje akcja promocyjna pod hasłem „Wymień stary sprzęt na nowy eko”, dzięki której będzie można kupić tysiące produktów w znacznie obniżonych cenach. Promocja potrwa do 17 listopada.
czytaj więcej
Konsument BIZNES 2019-11-07

Nieszablonowe kampanie to efekt współpracy opartej na zaufaniu

Wraz z dojrzewaniem rynku handlu detalicznego w Polsce rosną także oczekiwania konsumentów, którzy stają się coraz bardziej wymagający i nastawieni na oryginalne doświadczenia.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-25

Na polski rynek wchodzi kanadyjska marka Bblüv z produktami dla dzieci

Specjalizuje się w bezpiecznych, oryginalnych i minimalistycznych akcesoriach do dbania o zdrowie maluchów i ich pielęgnacji, takich jak soniczna szczoteczka do zębów, elektryczny pilniczek do paznokci czy oczyszczacz powietrza.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-24

Współpraca B2B z asem w rękawie

Wyniki badania zrealizowanego przez IRCenter na zlecenie Sodexo Benefits and Rewards Services Polska pokazują, że programy wsparcia sprzedaży nie tracą na znaczeniu. Wręcz przeciwnie – dobrze zaprojektowane i prowadzone akcje są dzisiaj „na wagę złota”.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-24

Jak projektować produkty dla najmniejszych dzieci? Liczy się innowacyjność

To niesamowicie trudne zadanie. Trzeba dobrze przemyśleć każde rozwiązanie technologiczne i funkcję.
czytaj więcej
Konsument BIZNES 2019-10-16

Polacy na tropie urodzinowych prezentów

Polacy na tropie urodzinowych prezentów
czytaj więcej
Konsument BIZNES 2019-10-15

SkyCash uruchamia wpłaty w maszynach Euronet

Nie tylko wypłaty, ale i wpłaty. SkyCash poszerza współpracę z firmą Euronet Polska i od 15 października umożliwi użytkownikom aplikacji nie tylko wypłacanie gotówki z bankomatów, ale także zasilanie swojego konta SkyCash we wpłato-bankomatach i wpłatomatach.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-26

Mondelēz International stawia na Harmony

Mondelēz International stawia na Harmony - pozyskiwanie pszenicy do produkcji kultowych ciastek w trosce o środowisko naturalne.
czytaj więcej