Biuro prasowe

BIZNES 2020-11-12

Rynek rozwiązań CEM zwiększy się dwukrotnie do 2024 roku

Tęsknota za zakupami z duszą napędza rynek Customer Experience i Customer Engagement.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-20

Nowy portal do zamawiania jedzenia z dowozem

Dania z restauracji U Szwejka, Jeff`s, Podwale 25 Kompania Piwna, Der Elefant, Otto Pompieri i St Antonio można teraz zamawiać pod jednym adresem delidelivery.pl
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-19

Polacy o ofertach dowiadują się z mediów społecznościowych

Wraz z rozwojem e-commerce, zmienia się też nastawienie kupujących online do reklam. Jak wynika z raportu E-zakupy w Polsce 2020, ExpertSender, siedem na dziesięć osób nie ufa lub nie ma zdania na temat reklam w Internecie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-12

Doświadczenia klientów – jakie firmy najlepiej chronią nasze dane osobowe?

Badanie Customer Experience od Genesys: 9 na 10 konsumentów obawia się o swoje dane osobowe przekazywane firmom i instytucjom. Najmniej ufamy mediom społecznościowym
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-08

Nowy Sinsay i interaktywna oferta rozrywkowa w Atrium Reduta

Centrum handlowe Atrium Reduta wzbogaca ofertę handlowo-rozrywkową o nowe koncepty. 7 października 2020 działalność rozpoczął nowoczesny salon Sinsay, a pod koniec września otwarto Str3fę Gr4cza x-kom – gaming room skierowany do miłośników gier, e-sportu i nowych technologii.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-30

Jak sprawić, aby pokrycie dachowe z blachy służyło i wyglądało dobrze przez lata

Jedną z najbardziej pożądanych przez klientów cech produktów budowlanych jest trwałość. Producenci dobrze rozumieją tę potrzebę.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-29

Branża delivery w erze COVID – trendy, które pozostaną na rynku

Nowe partnerstwa, większy wybór produktów i branż, odważniejsze decyzje zakupowe konsumentów – COVID-19 przyspieszył rozwój branży delivery na niespotykaną skalę. Eksperci Glovo podsumowują doświadczenia polskie i globalne, wskazując zmiany, które zostaną na rynku na dłużej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-25

Ponowne otwarcie restauracji Campanile w Szczecinie, Bydgoszczy i Poznaniu

Po wakacyjnej przerwie restauracje w hotelach Campanile w Szczecinie, Bydgoszczy i Poznaniu wracają na kulinarną mapę Polski. Na gości czekają znane, jak i zupełnie nowe smaki. W menu nie zabraknie też specjalności szefa kuchni – firmowych campaburgerów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-24

Najmłodsi pokochali smaki Mlekpolu - Smakuje Dzieciom 2020

Za nami tegoroczna edycja konkursu Smakuje Dzieciom, w którym Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol zdobyła złote medale w aż trzech z pięciu kategorii.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-24

Spokojny jak… Polak!

Spokojny jak… Polak!
czytaj więcej