Biuro prasowe

BIZNES 2021-02-08

Książka serwisowa dachu - dlaczego warto ją mieć?

Dekarze zrzeszeni w programie SUPERDEKARZ radzą, dlaczego i w jaki sposób założyć Książkę serwisową dachu - dokument zawierający informacje o wykorzystanych do budowy czy remontu dachu materiałach, o wykonywanych przeglądach i przeprowadzonych naprawach.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-05

Nowe mleko w portfolio marki Mazurski Smak

Rodzina produktów Mazurski Smak sukcesywnie się powiększa. Do znanych i cenionych twarogów, masła, śmietany oraz mleka, które charakteryzuje prosty, naturalny skład, dołącza mleko UHT Mazurski Smak 3,2% w nowym litrowym opakowaniu typu slim.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-01

Polacy nie lubią długów, ale ich zaległości rosną

Blisko co 4. Polak miał w swoim życiu problem ze spłatą długu. Co 20. osoba przyznaje, że taka sytuacja zdarzyła się jej wiele razy - pokazuje badanie „Zadłużenie Polaków” przeprowadzone na zlecenie Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-31

Wielu Polaków rozpoczęło 2021 r. z zadłużeniem. Jak się z nim uporać?

Z danych Związku Przedsiębiorstw Finansowych wynika, że co trzeci Polak nie radzi sobie ze spłatą należności. Powody są różne – nieprzemyślane zakupy czy konsekwencje pandemii.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-22

Przy okazji Dnia Babci i Dziadka porozmawiaj z seniorami o finansach

Brak możliwości odkładania większych sum pieniędzy powoduje, że w przypadku niespodziewanych wydatków seniorzy chętnie korzystają z kredytów czy pożyczek.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-20

Firmowy strój roboczy: Inwestycja do potęgi trzeciej

Podobno nic nie zanika w naturze szybciej, niż postanowienia noworoczne. A szkoda, bo wiele z nich ma przecież wielki potencjał podniesienia jakości życia ich autorów. Nie tylko tych indywidualnych, ale również zespołowych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-13

Białe łazienki w nieszablonowym wydaniu

Białe łazienki w nieszablonowym wydaniu - kolekcje płytek ściennych Opoczno
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-11

Próbowanie kuchni roślinnej nigdy nie było prostsze – wyniki raportu Pyszne.pl

Co drugi Polak uważa, że dzisiaj łatwiej jest być weganinem niż 5 lat temu, a już ponad połowa z nas przynajmniej od czasu do czasu jada w pełni roślinne posiłki.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-27

Zbliża się Black Friday: konsumenci nie rezygnują z zakupów mimo pandemii

Coroczne święto handlu, przypadające 27 listopada, niezmiennie przyciąga rzesze klientów. Wszystko wskazuje na to, że nie inaczej będzie w tym roku – zakupy planuje 62% konsumentów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-22

Świąteczne zakupy w Galerii Bronowice

Warto odwiedzić Galerię Bronowice. Oprócz klimatycznych dekoracji, na klientów czekają tu także nowe, sezonowe stoiska, oferujące mnóstwo wyjątkowych artykułów.
czytaj więcej