Gamerzy stworzą własne turniejowe zestawy z KFC
Z okazji trwania turnieju Perfect World Shanghai Major 2024 oraz nadchodzącego Intel Extreme Masters Katowice, KFC zaprasza fanów e-sportu do skomponowania własnego zestawu, idealnego do oglądania gamingowych rozgrywek. Do 8 grudnia kibice mogą zagłosować w na ulubione dania z chrupiącym kurczakiem, tworząc swoją wymarzoną turniejową ofertę, która będzie miała szansę na pojawienie się w restauracji jako KuRpon.
Major Perfect World Shanghai Major 2024
Fanów gamingu czeka teraz wiele ekscytujących wydarzeń. Już dzisiaj, 5 grudnia, rozpoczyna się faza grupowa turnieju Perfect World Shanghai Major 2024. O wygraną rywalizują najlepsi zawodnicy na świecie, wśród których znaleźli się także Polacy. Polskie transmisje, których partnerem od wielu lat jest restauracja KFC, prowadzi Piotr “izak” Skowyrski. Jego streamy na Twich’u i YouTube przyciągają rzesze fanów, celebrujących CS’owe święto. Każdy kibic wie, że podczas śledzenia transmisji można porządnie zgłodnieć. W tym roku KFC jeszcze aktywniej włączy się we wspólne świętowanie i nie tylko przygotuje wyjątkowe promocje, ale także umożliwi graczom ich współtworzenie.
Zestaw szyty na miarę… apetytu
Do końca fazy grupowej, czyli 8 grudnia, fani e-sportu mogą wybierać najpyszniejsze pozycje z menu KFC wymienione w ankiecie i decydować, które wejdą w skład wyjątkowego KuRponu. Głosy można oddawać poprzez ankietę udostępnianą podczas transmisji Izaka oraz na czacie wydarzenia. Cztery najlepsze kompozycje zostaną wybrane do kolejnego etapu. Finałowa ankieta zostanie opublikowana 10 grudnia na kanale YouTube Piotra Skowyrskiego.
Intel Extreme Masters Katowice 2025
To właśnie społeczność gamerów stworzy najlepszy zestaw do oglądania streamów, który w lutym 2025 roku zawita do restauracji KFC – idealnie na zawody Intel Extreme Masters. Jedne z najbardziej prestiżowych rozgrywek w CS’a odbędą się w Katowicach w dniach 29.01 – 9.02.2025 roku. To właśnie tam emocje sięgają zenitu, a na wirtualnych arenach rozegrane zostaną spektakularne mecze. Ekscytujące rozgrywki dopełnią najlepsze dania z KFC, dopasowane do potrzeb gamerów i fanów e-sportu.
Życzymy wszystkim niezapomnianych wrażeń i Zapraszamy do wspólnej zabawy i głosowania – niech wygra najbardziej chrupiąca i smakowita kompozycja!

Burgerowy fenomen nie zwalnia – ponad 30% wzrostu zamówień burgerów w aplikacji Glovo

Aloha w dostawie! Lilo i Stich wracają – a z nimi na fali poké bowle

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Unijne mechanizmy ułatwiają zwiększenie wydatków na obronność przez europejskie kraje NATO. Ważnym aspektem infrastruktura podwójnego zastosowania
Wydatki na obronność w krajach NATO mają wzrosnąć do 2035 roku do 5 proc. PKB. W dużej mierze będzie to możliwe dzięki Unii Europejskiej, która stworzyła ramy umożliwiające krajom członkowskim realizację celów NATO w zakresie obronności, nie tylko poprzez finansowanie i inwestycje, ale także poprzez elastyczność budżetową. – To pełna synergia, można powiedzieć, że Unia Europejska współfinansuje razem z państwami członkowskimi cele zdolnościowe NATO – ocenia Paweł Zalewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.